PODRŠKA MINISTRU


Gost

/ #28

2012-02-12 16:49

Poštovani ministre,

Vi ste do sada prvi ministar koji je pokrenuo promjene na bolje. Prvi koji je pošten, koji ne gleda svoj interes, nego radi u interesu napretka u obrazovanju, prvi koji je istinski demokrata.

U ime svih nas , mladih ljudi, koji volimo ovu zemlju, ja Vas molim da ostanete na svojoj funkciji i završite proces promjena na bolje koji ste započeli.

Živjela sam u Njemačkoj, završila tamo srednju školu, naučila mnogo od tog naroda i boli me ova aljkavost u mojoj zemlji. Vi ste prvi koji je počeo da uvodi red. Napravili ste do sada mnogo više nego svi ostali ministri zajedno.

Ne popuštajte ovim starcima koji su svoju djecu osigurali i nije ih briga za napredak ove zemlje.

Pošto sam majka dvoje male djece, ne mogu puno više da učinim nego da vam napišem ovo pismo podrške i zahvalnosti za ono što ste do sada učinili. Iako Vas nisam prihvatala na poćetku vašeg mandata, svojim radom i svojom iskrenošču ste me potpuno razoružali i ja Vam skidam kapu i želim da uspijete u svojoj, u našoj borbi da uredimo ovu našu nesretnu i napaćenu zemlju.