PODRŠKA MINISTRU

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije PODRŠKA MINISTRU.


Gost

#26

2012-02-12 16:14

Nesretna sam jer je u svom radu zaustavljen pritiscima, prvi poslijeratni Ministar koji se ozbiljno uhvatio posla u obrazovanju!!!

Gost

#27

2012-02-12 16:47

Podrška Ministru u svakom slučaju,pa dosta nam je više onih što samo klimaju glavom-jedan insan u Vladi ima šta da kaže i kaže -iste sekunde nije poželjan...nažalost...Neka se jednom udare po glavi GOSPODA (iz vrha)kojima smeta Ministar i razmisle o svojim stavovima i radu-jer sam siguran "da u tom grmu leži zec"-pozdrav svima

Gost

#28

2012-02-12 16:49

Poštovani ministre,

Vi ste do sada prvi ministar koji je pokrenuo promjene na bolje. Prvi koji je pošten, koji ne gleda svoj interes, nego radi u interesu napretka u obrazovanju, prvi koji je istinski demokrata.

U ime svih nas , mladih ljudi, koji volimo ovu zemlju, ja Vas molim da ostanete na svojoj funkciji i završite proces promjena na bolje koji ste započeli.

Živjela sam u Njemačkoj, završila tamo srednju školu, naučila mnogo od tog naroda i boli me ova aljkavost u mojoj zemlji. Vi ste prvi koji je počeo da uvodi red. Napravili ste do sada mnogo više nego svi ostali ministri zajedno.

Ne popuštajte ovim starcima koji su svoju djecu osigurali i nije ih briga za napredak ove zemlje.

Pošto sam majka dvoje male djece, ne mogu puno više da učinim nego da vam napišem ovo pismo podrške i zahvalnosti za ono što ste do sada učinili. Iako Vas nisam prihvatala na poćetku vašeg mandata, svojim radom i svojom iskrenošču ste me potpuno razoružali i ja Vam skidam kapu i želim da uspijete u svojoj, u našoj borbi da uredimo ovu našu nesretnu i napaćenu zemlju.

Gost

#29

2012-02-12 17:05

Molim vas da ubacite opciu Država Bosna i Hercegovina...jer ne može stajati Crna Gora ispod mog imena i prezimena, ljute BOSNKE...:) Podrška Ministru Emiru Suljagiću, u svako doba dana i noći..!! Dejtoncima poručujem da neće njihova do zore goriti, pokvareni stvorovi....! Ivana
gost

#30

2012-02-12 17:09

Zasto ga zele unistiti zli ljudi,PA NARAVNO ZATO STO JE ZELIO DA IZKORIJENI MITO I KORUPCIJU.

Podrska gospodinu Ministru Emiru Suljagicu.


Gost

#31 Za one koji se ne plase

2012-02-12 17:12

Molim ministra, da nas vise ne trza sa ostavkom, jer taman sto smo ugledali demokratiju, on posustane i uplasi nas da cemo se vratiti u zabokrecinu.
Ministre, ziv bio, imas nasu podrsku!
zabrinuta majka

#32

2012-02-12 17:21

Ministre, nemojte sada stati i odustati! Vi ste nam jedina nada i slamčica spasa na brodu koji već odavno tone. Budite primjer ostalima! Uz Vas će i mnogi drugi da se osvjeste i da daju svoj doprinos u borbi za bolje sutra.

Gost

#33

2012-02-12 17:40

Uz tebe smo :)

Gost

#34 Re:

2012-02-12 17:55

#9: - potpisujem

 

učenik

#35

2012-02-12 17:56

Gospodin Emir Suljagić je jedini ministar koji je posjetio projekat učenika na njihov poziv a pozivali smo mnoge puno puno puta i to u subotu i jedini uopšte iz te strukture koji se približio i profesorima i učenicima i roditeljima....ne damo te ministre...s tobom slobodno razmišljamo,nismo ovce!!

Gost

#36

2012-02-12 18:21

Eh, moj ministre, odakle ti pravo da se suprostavljaš ovima sa Allahovog puta, da ponovo uvodiš ukinutog Deda Mraza i zastupaš toleranciju, kad za dosadašnji "prosperitet" možemo zahvaliti Azriji Mahmutović i njoj sličnima ;)

Gost

#37

2012-02-12 18:53

Sa Vama je kazaljka okrenuta ka integracijama i Evropi,sa tamoonima u rikverc!?
Uvijek je bilo i ovih i onih,a nikada nije bilo onih-kočničara više nego danas?Njih će i u buduće biti,ali ako ikako možete izdržite!?Izdržite i zbog obrazovanja i uposlenika koji vole hrabre,a Vi ste jedan od tih!
Za tamo one hadis "Zar od drugih tražite da dobra djela čine,a da pri tome sebe zaboravljate,vi koji Knjigu čitate?Zar se opametiti nećete?"(El-Bekare,44)
Nana

#38

2012-02-12 18:57

Ministre, nemojte sada stati i odustati!

Gost

#39

2012-02-12 19:09

Ministar je pravi

Gost

#40

2012-02-12 19:38

PRAVDA ĆE POBJEDITI KAD TAD

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2012-02-12 19:42



Gost

#42

2012-02-12 19:51

Ministre, uz Vas smo! Pitam se, ako ministar nema pravo na svoje mišljenje, šta je sa nama ostalima? Dokle će nam ulica uređivati državu?
admin

#43 Re:

2012-02-12 19:51

#29: -

Hvala na diskusiji. Već postoji opcija država BOSNA I HERCEGOVINA, nažalost nema servera u BiH sa ovim opcijama i početna vrijednost je zadata sa: Srb i Cr.

Međutim prilikom popunjavanja možete odmah promjeniti na BIH kao što je dosta potpisnika već uradilo, klikom na strelicu prema dole otvori se padajuci meni i izaberite BOSNA I HERCEGOVINA .

Hvala lijepo  i srdačan pozdrav !

 

budućnost

#44

2012-02-12 20:29

Zbog generacija koje dolaze i trebaju ljude kao što je Suljagić, ministar treba još jednom razmisliti i promijeniti odluku. Znamo da će to i učiniti, ili on ili oni koji mogu utjecati na njega da ostane. Teško da će ga neko moći zamijeniti.
Nastavnica

#45

2012-02-12 20:31

Ministre, ne odlazite, miševi jedva čekaju da kolo vode.

Gost

#46

2012-02-12 21:09

Razocarani smo crveno-zelenom koalicijom. Dole korumpirana vlast. zivjelo postenje,pamet i rad.

Gost

#47

2012-02-12 21:18

Zašto ga mjenjati? Neka ostane ne treba mu dati da ode..
autokrata

#48

2012-02-12 21:53

Treba natjerati šefa crvenih da moli ovog čovjeka da se vrati. Ako je svjestan koliko će glasova izgubiti to će odmah uraditi. Sigurno mu pola obrazovanja više neće dati glasove.
Profa
Gost

#49

2012-02-12 22:19

Sta reci?Strasno!?!Covjek,koji nam je vratio vjeru u sebe,da bude stavljen na linc... Dugo su prosvjetni radnici sutjeli,vise necemo!Ministre,necemo Vam dozvoliti da odete,i dalje ste nas nas covjek br.1.S Vama, svugdje-bez Vas,nigdje.Vi,naprijed,mi za Vama,kud god...