Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post


Gost

#2

2013-03-10 18:37

Samo za našeg NAKAŠA...

Replies


Gost

#85 Re:

2013-03-11 16:56:59

#2: -

ja uopšte neznam kome je palo na pamet ideja da se doktor Nakaš smjeni i zašto zato što je čovjek dobro vodio bolnicu i same pacjente jer u našoj državi nesmije biti ništa dobro ovi su krenuli sa uništavanjem firmi a sad završavaju sa bolnicama žalosno nedajmo doktora Nakaša

Ivana Ina Mostarac - www.djecasarajeva.ba

#341 Re:

2013-03-14 00:47:31

#2: -

DO PREKOSUTRA IMAMO MOGUĆNOST DA NEŠTO ZAVRŠIMO SA NAŠOM PETICIJOM....!!!!

NIKADA MI NEĆE BITI JASNO ZAŠTO MI, KAO BH. DRŽAVLJANI, NIKADA NE REAGUJEMO NA VRIJEME...?????

ZAŠTO UVIJEK ČEKAMO DA BROT POTONE PA GA ONDA, KOBAJAGI, ŽELIMO VADITI IZ VODE...:((((((

ZAŠTO SMO DOZVOLILI DA OVI DEJTONCI RAZAPNU BH. ŽIVOT, MIR, LJUBAV I NAŠ OSMJEH SA LICA...?????

ZNAMO LI MI UOPĆE CIJENITI NAS I NAŠE POSTOJANJE, NAŠA PRAVA, ALI I OBAVEZE....?????

DVA BRATA, ABDULAH I BAKIR NAKAŠ SU SIMBOLI LJUDSKOSTI, NAUKE I LJUDSKE DOBROTE...., PA KAO TAKVE IH TREBAMO POŠTOVATI...!!!!!

PREKOSUTRA BISMO TREBALI SVI BITI PRED KANTONOM SARAJEVO, jer možemo dati naš doprinos u zaustavljanju ovog neljudskog posla...!!!!!!

POKRENIMO SE, LJUDI DRAGI...!!! NAŠA NAJOPASNIJA OPCIJA U NAŠOJ JEDINOJ DOMOVINI RBiH JE DA BUDEMO POSMATRAČI

PRLJAVE, LJIGAVE I POKVARENE DEJTONSKE POLITIKE OVIH 7 "BOGOVA" ŠTO VODE STRANKE..!!!!

RAZMISLITE O SVEMU, OD POVRATA LEGALNOG I LEGITIMNOG GRAĐANSKOG USTAVA RBiH, DO OVAKVOG UCJENJIVANJA I

ŠIKANIRANJA BH. NARODA, ODNOSNO STRUČNJAKA, ALI I OBIČNIH SMRTNIKA...!!!!!!!! ZAUSTAVIMO BH. AGONIJU, ODMAH!!!

SA

#379 Re: Sve za Najboljeg covjeka i Direktora Nakasa

2013-03-14 19:03:42

#2: -

Ovaj slucaj je sramni presedan zato izrazavamo bezrezervnu podrsku dokazanom humanisti i genijalcu u medicini, uzas velicina covjeka ,da sve bude jos gore,covjeka ciji brat sve dao za narod u ratu ,po kojem se i bolnica naziva