Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post

483

#488

2013-03-15 12:14

z.p. mu je rođak kojeg je zaposlio u d.b.provjeri obojca su na ciglanama nije teško.jbg drug ima i nas čiji roditelji nisu prijatelji sa nakašem pa moramo tipla,nedo bog da prođeš isto.pogledaj prezimena uposlenih,radnici bolnice su pouvaljivali svoju djecu u bolnicu da rade,nije teško provjeriti,a što se niske tiče pa to je smješno i da pitaš raspitaj se kako mu vratiše auto kad su ga ukrali.a ovo ko je sa strane a ko iz sa to sam davno prevazišao,nabrojaču ti samo neka ljude sa strane SAFET ZAJKO,ALAGIĆ,IZET NANIĆA PAR KOMŠIJA ISTO TI NABROJIM ĆELE,JUKE,NISKE.ZNAĆI TO DJELJENJE KO JE OTKUD ME NEFURA VEĆ DUGO.da ste grupu nazvali stop seki ok ali za nakaša je smješno,standardno naše od dva zla moramo birati jbg.P.S.opklada ko smije da će nakaš u SBB kod fahre!!!!!

Replies

Strelac

#490 Re:

2013-03-15 12:17:28

#488: 483 - ima i ta mjesta,ali kada vec se mora birati od 2 zla jedno,pa bolje izabrati manje zlo!


Gost

#491 Re:

2013-03-15 12:21:10

#488: 483 -

ja tebe svo ovo vrijeme pitam konkretne stvari, a ti lupas usklicnike po tastaturi. to valjda umjesto odgovora na pitanje...

ja cu se kladiti sa tobom po zivot, prvi! ako prognoziras onako kako zakljucujes, vec sam dobio... :)

 


Gost

#494 Re:

2013-03-15 12:21:59

#488: 483 -  

 Ne znam ko si i sta si, ali su glup, neumjesan, neinformisan, zatucan... Mahalas/usa sa totalnom dezinformacijom! Ne znas se ni izrazavati a hoces nesto da kazes! Kad nemas nesto pametno reci, bolje je da pametno cutis!


Gost

#495 Re:

2013-03-15 12:22:43

#488: 483 -

Nema takvog sa tim imenom u bolnici,a on nije na ciglanama.

A je li to na Kosevu nema djece doktora koji rade?Sta treba?da sjede bez posla?

Opsste je poznato da djeca radnika na Zeljeznici imaju popust,djeca onih na Posti koji rade,itd.itd...zasto su djeca doktora gubava,pa se ne bi smjeli zaposljavati?Lupetas stvarno.