Trenutna i neopoziva ostavka Aleksandre Pandurević

Quoted post


Gost

#57 Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

2013-06-07 14:02

#43: - Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

i neznam tko je veca budala ti sto si bio tamo a nemas pojma zasto,i ja sto sam te gledao na tv i smijao se,tko ste vi da zarobljavate evropske bankare i to njih 200,trebali ste jos malo drzati da dodju njihovi po njih pa bi vam bio super provod tamo.ja ne mrzim nikoga imam prijatelja dosta muslimana jer bosnjaci za mene ne postoje,koji zive zajedno samnom u REPUBLICI SRPSKOJ,(NORMALNO ZIVE)isto kao i ja.upamti decko ili sta si vec nije ovo istanbul i vi nista turci.

 

Replies


Gost

#79 Re: Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale k

2013-06-07 14:14:26


Gost

#85 Re: Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale k

2013-06-07 14:17:42

#57: - Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

e sad je vrijeme da dobijes pravu informaciju.

niti sam turcin niti musliman ili bošnjak. kako si vec unaprijed predpostavio.

ja sam gradanin sarajeva pa sad razmisli a to koliko bošnjaci ili muslimani normalno zive u imaginarnoj republici imam prilike da se uvjerim svakodnevno zato mi ti ne pricaj o toj nekoj izmisljotini


Gost

#117 Re: Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale k

2013-06-07 14:45:18

#57: - Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

Bas si multietnican. I crnci su u Juznoj Africi zivjeli normalno u vrijeme apartheid-a, ali iz perspektive bijelih rasista.

 

posjetilac

#278 Re: Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale k

2013-06-07 16:21:42

#57: - Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

Kazes za tebe Bosnjaci ne postoje vec samo muslimani. Pa pitam te, jer na planeti ima milijardu i pol muslimana, a sto se tice Bosnjaka mozes nas povuci za neku stvar. Tko tebe sta pita ili vas uopce. Na tvoju zalost, ta su vremena zauvjek prosla kada ste vi nama odredjivali kako cemo se izjasnjavati. U nasoj Bosni nema srba vec samo vlaha-pravoslavaca.