Trenutna i neopoziva ostavka Aleksandre Pandurević

Quoted post


Gost

#68 Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

2013-06-07 14:10

#43: - Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

koja realnost?
sanjate o nekoj imaginarnoj velikoj srbiji pa slobodno sanjajte ali ipak ce to da ostane samo san.

u BL sam skoro svakih 10-15 dana, i molim te nemoj mi pricati kako niste nacionalno zadojeni.

pusti se gluposti i Dodikovih bajki jer bajke ipak ostaju bajke.

lijep pozdrav

Replies


Gost

#280 Re: Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale k

2013-06-07 16:22:31

#68: - Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

a tihic je ok ne seri on vas je i doveo do ovoga,pa sad dodik kriv jel?samo su srbi mrznjom zadojeni jel?vi niste pa da sve cvecka do cvecke.e pa drugovi kao sto rekoh nije ovo istanbul i niste vi turci.ma ovo je kec na destku za otcepljenje.velika ce srbija tek da bude samo polako,na dobrom ste putu da to sami uradite i svojim glupostima to pod pomognete.haha.najmanje je ovo vama islo na korist vidjet ces.pred nama je.