Trenutna i neopoziva ostavka Aleksandre Pandurević

Quoted post

Neutralan

#1192 Re:

2013-06-08 19:51

#18: -

Pa vi mrzite sve što je Srpsko,širite mržnju,a ne ova žena, koja je bila izložena protivpravnom lišenju slobode od strane mržnjom zadojenih bivših Srba muslimanske veroispovesti. Vi ne vidite da su za sve krivi predstavnici federacije,koji hoće da menjaju granicu i da zalaze na teritoriju Republike Srpske sa svojim ovlaštenjima.

Replies

Mos misliti

#1205 Re: Re:

2013-06-08 20:02:42

#1192: Neutralan - Re:

Zivis li ti ikako u ovom svijetu ili mozda u Ozu??? Ruzno se vracati na 92 godinu.. Ali svijet je saznao o svim strasnim radnjama, desetine filmova snimiti po istinskim dogadjajima. Istina je nepromjenjiva i vjecna!

Pa me sad zanima, hajde sto lazes nas, hajde sto nas nazivas srbima iako je svima poznato da je Uskufije 200 godina prije napisao rijecnik bosanskog jezika nego li Vuk. Stvarno mi je iz ponizenja dodirivati se ovakvih tema jer je to ruzna proslost..

Ali kad ces prestati sebe lagati krivom istinom. Kad ces da poceti citati cinjenice i kad ces poceti zivjeti u realnom svijetu???


Gost

#1265 Re: Re:

2013-06-08 22:51:50

#1192: Neutralan - Re:

Radi svog mentalnog zdravlja sto prije pocni citati nesto sto nije sudjenje Seselju. Mogao bi te covjek tuziti za plagiranu pricu... da si ga potpisao u dnu svog posta, pa hajde de.. ovako..

najneutralniji

#1574 Re: Re:

2013-06-10 00:51:11

#1192: Neutralan - Re:

kurva misli da je svaka žena kurva pa tako i ti da se radi o mržnji svega što je srpsko. Nije protivpravno lišena slobode, ti izgleda neznaš šta to u stvari znači, nego su joj oni, koji joj debelo plaćaju, produžili radno vrijeme da odradi to što je naplatila. A koliko znam bivših Srba muslimanske veroispovesti nikad nije bilo, jedino možda po nekom daljem poreklu ima nešto malo potomaka Vlaha koji su primili islam u Bosni dok se većina Vlaha doseljenih kao pravoslavci, "ubi" evo 150 godina od dokazivanja da su Srbi veći od Srba iz Srbije (pusti gusle uzmi i pročitaj etnološke studije Milenka Filipovića i upoznaj se sa razlozima osnivanja "Društva za širenje srpskoga imena u Bosni" od strane Vase Pelagića prije 145 godina - taman ste toliko stari u BiH)