IZJASNIMO SE SVI ZAJEDNO KAO BOSANCI !!!

Quoted post

gost01

#10 Re: Re: Re:

2013-09-16 10:20

#6: Ibrahim Pelesic Eso - Re: Re:

Zar je potreban bolji razlog od vec navedenog, a to je da cemo ako se izjasnimo kao Bosanci, automatski otici u "ostale" i samim tim cemo imati prava koja imaju danas ostali narodi, drugim rijecima necemo imati prava!! Po ustavu BiH postoje 3 naroda, Bosnjaci, Srbi i Hrvati i ostali, ni meni se ne svidja sto smo Bosnjaci, ali sve dok se to ne promijeni tako cu se izjasnjavati a to se ne moze promijeniti popisom stanovnistva. Kad se zavrsi popis i kad bude svima jasno da su Bosnjaci u vecini onda cemo moci mijenjati i ustav i druge zakone puno lakse, pa cemo se na sljedecem popisu moci izjasniti kao Bosanci, ali kad to bude u ustavu nikako drugacije.

Replies

SVAKO DOBRO BiH

#11 Re: Re: Re: Re:

2013-09-16 12:14:35

#10: gost01 - Re: Re: Re:

Ne moze u ostalima biti 17.5% ljudi zar ne?! Zato i jeste cilj da nas se vise od 17.5% ljudi izjasni kao Bosanci i Hercegovci jer bi se onda morao rusiti ustavi i praviti novi u kojem se uvrsava i tih 17.5% jer su oni sada vecina... A koja to prava nemaju danasnji bosanski srbi i hrvati?? Pa trenutno je bolje biti Srbin i Hrvat u BiH jer po nacionalnom kljuci prije ces tako dobiti posao i poceti zivjeti nego kao Bosnjak. Jer mozes ti biti Bosnjak ali ako nisi u SDA mozes se pusiti, da prostite!

Bosna Bosancima, konstitutivnim torovi!!!

#15 Re: Re: Re: Re:

2013-09-22 16:17:21

#10: gost01 - Re: Re: Re:

Bosnjaci su na izborima vec vise od 20 godina i konstitutivni  i vecina. Evo sto sada imamo je rezultat te Bosnjacke vecine za koju vi navijate. Hvala vam gospodo na takvoj Bosnjackoj vecini. Sit sam obecanja koja nikad nisu ispunjenja upravo od te  Bosnjacke vecine svih ovih godina. Te vodje  "Bosnjacke vecine" su prodale mene i mnoge  kao ja i bave se mafijom, kriminalom i korupcijom. Niko nije lud vise da vjeruje toj kompromitovanoj "bosnjackoj vecini" koja je pokrala sve sto se pokrasti moglo pod parolom nacionalne ugrozenosti. Fuj, samo mi se gade odvratni lesinari Bosne sa ahmedijama na glavi, kako ih nije strah dragog Allaha.