Mi koji zelimo da se porodici Pajazetovic vrati njihova kuca...

Quoted post

Neko

#13 Realno

2013-12-04 10:35

Ma dajte ljudi, šta se čudite, kao da ne živite gdje živite... Kao, kako je moguće, naravno da je moguće, bilo je za očekivati... Ljudi moji, recimo ovako, zakonom je zabranjena borba zivotinja (pasa bikova...) a u nas taj isti zakon (policajci)dolazi na borbu bikova, da bi uspostavljao red i mir... Ironija.... Ja se samo pitam nešto... Prije više od godinu dana su ih pokušali deložirati, tada nisu uspjeli, ali oni su znali da će to vrijeme doći, i da će ostati bez krova nad glavom, čemu onda djeca (te dvije bebe). Ne možeš se odlučiti da širiš porodicu a ne znaš hoćeš li sutra imati krov nad glavom. Zašto sami od sebe pravite još veću sirotinju???? A znali ste šta vas čeka..

Replies

Istina

#39 Re: Realno

2013-12-04 21:15:16

#13: Neko - Realno

Komentar ti nije na mjestu! Po tvojim riječima zaključujem da još uvijek nemaš svoju djecu i zato lupaš gluposti! Djeca su naše najveće blago i najveća sreća i hvala Bogu dragom da nam ih podari!

tesko pravdu tjerati mirnim putem

#40 Re: Realno za realno

2013-12-04 21:39:58

#13: Neko - Realno

A zasto nisu uspjeli, jer nisu imali valjane dokaze, a sada navodno imaju tj, policiju koja je u istom krugu suda, sudkinje, i doticnog advokata. U kakvom si kolu tako igras, a ovi se umirili kao p******, jer su mislili da ce se to mirnim putem rijesiti, trebli su im znanje ebati, nebi me smjeli spomenuti, kamo li doci me istjeravati iz mog vlasnistva.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-12-05 12:16:51


GOST

#45 Re: Realno

2013-12-05 14:32:27

Zašto sami od sebe pravite još veću sirotinju???? A znali ste šta vas čeka..

#13: Neko - Realno

 

OPTIMISTA

#78 Re: Realno

2013-12-08 00:48:33

#13: Neko - Realno

A ti ko god si neko , kako tako glupo govoris o sirenju porodice, malo se pobrini o tvojoj ako je imas jer nikad neznas sta te ceka . Porodica se naplacala advokatu  za svoje i samo svoje vlasnistvo da se uputi zalba za razmatranje oko te prve delozacije medjutim sud u V. KLADUSI  nikad nije pozvao stranke na saslusanje oko slucaja vec sami donose odluke koje su u prilog druge porodice , suvisno je reci da je advokat zet od ove familije koja je dobila presudu u svoju korist, krivotvoreci dokaze o kupoprodajnom ugovoru i potpis  na njemu...... ndam se da bar malo  NEKO imas  razjasnjenja o ovoj situaciji......a ako ne  zao mi je........  USPEH PORODICI DA SE VRATE U SVOJE I NASVOJE,,,,,,,,,,,,,SRECNO.......

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-01-18 18:49:07