Hitno suspendovati lejlu Čolak

Quoted post

Patelina

#140

2016-08-29 22:00

Djevojka  nije ništa  učinila  samo je  izrazila svoje mišljenje  kao i svi mi  što imamo pravo na to  ja je ne branim  nit mi je u unteresu  povrijedt  nečiju vjeru  ili slično, ali ima gorih  grijehova  gdje  recimo  zamotane  djevojke/žene  pozivaju na ubijanje pasa lutalica, gdje su pisale  da ih treba ubit otrovati mučit itd  a nijedna od njih  ako su vjernice  nebi  nahranile  udomile  nego ubijaj   zar to nije  grijeh?  Koliko ja  znam Allah Dž  u Kur"anu kaže  veliki je grijeh ubiti  i na bilo koji način mučiti životinju  pa ima slučajeva  gdje zamotane  žene  bave se sihrom crnom magijom  idu kod sihirbaza  te prave magiju  da bi rastavile porodicu  uništile  živote  ne branim nikoga  samo govorim  koji su  grijehovi  a svatko ima  svoje mišljenje...

Replies


Gost

#145 pišete gluposti!

2016-08-29 22:08:16


Gost

#575 Re:

2016-08-31 17:27:48

#140: Patelina -  

 Ni jedna prava vjernica ne radi takve stvari koje si nabrojane u tvom komentaru.A ako ima takvih koje su pokrivene a rade to, to nema vezesa vvjerom.Zato nema ova glupaca pravobda vrijedja mahramu, jer to je Allahova natedba.I sigurno ko se radi Allaha pokrije ne radi grozote kao ovdje nabrojane.A iskreno receno, nema nikakve razlike u cinjenju grijeha kpd pokrivenih ili otkrivenih zena.U Allahovim ocima svaki grijeh je na istoj deredzi kp god da ga pocini, osim ako osaoba ne zna da je nesto grijeh, a malo je takvih.