Zahtjev za odobravanje dodatnih ispitnih rokova na UNTZ

Quoted post

sp

#29

2012-08-30 19:25

Kad se jave ovi s medicine ili elektrotehnike i slicnih oblasti studiranja, sa komentarom tipa: " Dovoljna su 3 roka malo sutra,mozda vama na filozofskom,defektologiji,difu...sto se zavrsi pijuci kafe! sta je s nama sa medicine...jedan ispit ko pola filozofskog fakulteta!" jadno je kada neko studira " nesto sto voli " a vazda jada na sav glas kako mu je tesko, to ne dodje vise fax medicine nego fax jadanja, ako nisi sposoban da ne jeadas onda i ne studiraj, i jadni mi koji cemo sutra past u ruke takvog lijecnika! Fuuuuuuuuuuuuuuj...... a to sto pojedini zavrse fax pijuci kafu njihova stvar, svi biraju fakultete!

Replies


Gost

#30 Re:

2012-08-30 19:30:07

#29: sp -

ti sto si napisao 29 komentar....svaka čast....

Fire

#39 Re:

2012-08-30 21:03:02

#29: sp -

Ajd ne fujjjj-ci tu da ti nebih rekla ko je fuj,to da nisam sposobna govori cinjenica da sam na cetvrtoj godini....zao mi je sto se vrijedjas,ali nije svako ni za medicinske i tehnicke nauke...imas pozz i ps.budi malo kulturnija,buduca akademska gradjanko!

bell

#92 Re:

2012-08-31 21:14:06

#29: sp -

a eto koji bgt ti fax studiras jer svaki mozes okaciti macku o rep...ne mozete nam papucu okrenuti jer nemate pojma sta je uciti i kako je uciti knjigu od 1000 strana,a zalimo se zbgo rokova kao i svi,jer je ne moguce stici,poklapaju nam se ispiti i svkaog boli briga.A biti doktor ... to ti je bolan nesto uzviseno...Bog pa doktor...a ti sa kafice o kojima pricas to su tatini sinovi i kcerke,a nas vrijedne koji ucimo i daN I noc ne diraj