Zahtjev za odobravanje dodatnih ispitnih rokova na UNTZ

Quoted post

LoLa

#136

2012-09-07 18:39

Od ovih silnih komentara meni se plače ( ili "kaka"!).
Godinu sam očistila (davno!), ali jesam za dodatni rok. Zašto ne bi izašla u susret nekome kome treba?! Dalje, gospodo draga, Vi koji podcjenjujete ovu moju ''defektologiju'' ( ili edukacijsko- rehabilitacijsku znanost) molim Boga da se jednog dana ne nađete u situaciji da Vam jedan "bezvrijedni" defektolog zatreba ( a znamo svi sta i S KIME defektolozi rade-bar većina, a vi "liječnici" pogotovo). Svi imamo slobodu izbora i svi imamo pravo birati čime ćemo se u životu baviti, tako ste Vi ( ili Vaši roditelji) izabrali da studirate medicinu, a ja sam izabrala da studiram defektologiju i posvetim se populaciji ljudi s kojom volim da radim. Zamislite samo kakav bi bio svijet da smo svi liječnici? Tko bi vam donosio kafe u ordinacije/ kancelarije? Tko bi vam brisao čelo prilikom operacije? Tko bi vašu kancelariju održavao urednom? Ko bi je sagradio? Tko bi Vam razveo instalacije? Tko bi vam napravio bijesna vozila(koja mahom vozite...ili cete vozit)? Tko bi Vam prodavao u trgovini? Zato molim Vas, ostavite se podcjenjivanja i drž'te se onog zbog čega ste tu. A najpametnije bi Vam bilo da se ostavite pisanja ovdje i učite, kad je socijalni rok i službeno odobren! :) Uživajte u ostatku dana!

Replies

Ministar Lingvista

#137 Re:

2012-09-08 12:51:21

#136: LoLa -

Bravo! Najvećim dijelom se slažem s tvojim komentarom. Samo je problem što ti kvazi-studenti medicine imaju vrlo sterilne mozgove pa ne vide i ne žele da vide bilo šta drugo osim svog toliko glorifikovanog fakulteta. Sretno vam na socijalnim rokovima!