PRAVDA ZA EDINA I SVE ZRTVE NASILJA OTMICE I UBISTVA
- Mi Porodica Zejcirovic I narod BiH zelimo I trazimo da se uvede DOZIVOTNA kazna zatvora svim licima koji su oteli mucili silovali I ubili drugo lice.
- Edin Zejcirovic je rodzen u Ratkovicima opstina Celic kod Brckog otet je 17 og novembra 2019 mucen na najgnusniji nacin a potom slijedeci dan vezan za tegove bacen u Savu u mjestu Vucilovac kod Brckog..Za Edinom se tragalo 19 dana dok su ova 4 monstruma nastavili zivjeti kao da nista nije bilo 4Osobe koje su to uradile Sve su snimali I slali drugima kao upozorenje da bi I oni mogli proci isto.Jedan od videa je postavljen i na drustvene meze. Oteli mucili I ubili su ga 4 osobe sva cetvorica su poznati kriminalci narkomani I dileri trenutno u pritvoru dok traje istraga .NE DOZVOLIMO.IM DA PONOVO NEKOG OTMU MUCE I UBIJU .
- Potpisom peticije trazimo da se uvede zakon DOZIVOTNA zatvorska kazna bez pomilovanja kako ovim monstruma tako svima koji pocine ovakav zlocin
Pravda za Edina Zejcirovica Kontaktirajte autora peticije
Obavještenje od administratora ove web straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili smo lične podatke potpisnika.Opća uredba o zaštiti podataka (GDPR) Evropske unije zahtijeva legitiman razlog za pohranjivanje ličnih podataka i da podaci budu pohranjeni najkraće moguće vrijeme. |