Bojkot TV PINK BiH - zahtjev Rak agenciji za sankcionisanje PINK


Gost

#1

2015-09-30 22:01

Propagiranje ratnog zlocinca. Smije nam se svima u lice i to preko samo sto nas RAK ne radi svoj posao.
NekadGrbavicaDanasBeč

#2

2015-09-30 22:41

U potpunosti se slažem da se Pink mora sankcionisati. Tabloidna, senzacionalistička televizija koja koja nepravilno odgaja mlade generacije.

Pink, jedna velika sramota. Zar je heroj srpskog naroda spao na to da se mora pojavljivati po trećerazrednim emisijama samo da bi se i njegov glas čuo. To je lice moderne, proevropski nastrojene Srbije. Sreća pa većina naroda ne razmišlja tako.. Mi Srbi se svojih heroja moramo sjećati i čuvati ih od zaborava. Neka Bog blagoslovi sve one koji su branili goloruki srpski narod kad je bilo najpotrebnije. Slava ti đenerale Mladiću, slava ti mudri Karadžiću. Slava ti vojvodo Šešelju...

Pink nametanjem američkog načina života svjesno uništava srpsku omladinu. Vrlo rado sam potpisao peticiju u nadi da će se duh agresivne ameriknanizacije bar malo stišati.

Za zdravu Srbiju, za zdrav srpski narod, za bolju budućnost, za zdravo Kosovo, za zdravu Republiku Srpsku. Živjeti, učiti, napredovati u životu a istovremeno se i svakog dana spremati za zapečaćivanje sudbine otpadnika srpskog naroda takozvane izmišljene nacije koja se odaziva na ime "bošnjaci".


Gost

#3

2015-10-01 06:25

Uvredljivo za zdrav razum je to sto oni pokazuju

Gost

#4

2015-10-01 06:31

peticija je karina to zna i onaj ko je istu pokrenuo
muho

#5

2015-10-01 06:38

a najgore od svega peticiju pokreću dijasporci i istu potpisuju, imate sve tamo klošari i ložite raju po bosni, da se potpisuju pravim imenima i da neki mafijaš polomi kičmu nekome, mamu vam jebem dijasporsku odvratnu IZDAJNIČKU.


Gost

#6

2015-10-01 06:45

Svi reality programi su već nakon druge sezone izgubuli smisao. Čim je produkcija počela plaćati svađe, sex, pljuvanje trebala je reagovati regulatorna agencija i dozvoliti emitovanje poslije 02 (ne 00) sata. Sramno

Gost

#7

2015-10-01 06:56

Njima je etika nepoznat pojam a i za svoje pare ne želim da gledam TO...o kršenju zakona neka drugi kažu.

Gost

#8

2015-10-01 07:54

ja uopšte ne kontam ovu seljačku peticiju pa majku vam jebem svima odreda svi gledate te farme i ostale rijalitije i sad ste se ko nešto digli kad je šešelj ušao na farmu a ista puna pedofila, kurvi, dilera, kriminalaca, manijaka, vjerskih fanatika i to vam nije smetalo, sve nešto kontam da ove peticije pišu napaćeni bošnjaci iz dijaspore koji su svi do jednoga primjer i upis kako treba bit patriota MORAL i ozgo vikat volim te bosno JEBEM LI VAM MATERE U PIZDE


Gost

#9 Re:

2015-10-01 09:11

#8: -  

 Slazem se gornjim upisom. Dijaspora - gamad neizivljena.

bata živojinović
Gost

#10

2015-10-01 11:12

Ovu peticiju sam potpisao zato što smatram da se navedena televizija ne odnosi s' dovoljno poštovanja prema rodoljubu i intelektualcu kakav je dr Vojislav Šešelj.

Miroslav Ilić

#11

2015-10-01 11:46

Ljudi, lepo vam kažem, man'te se ćorava posla! Koja bre peticija?

Pa gde bre da pevamo i da budemo žiri ako nam (pu, pu, pu )zabranite PINK?

UAAAAA sankcije, živeo PINK!

BacamVasLavovima

#12 Re:

2015-10-01 12:59

#2: NekadGrbavicaDanasBeč -  

 Kakav crni Beč, seljačino ona romanijska. 

 

:D 

ceca

#13

2015-10-01 13:10

Koji će bre oni da ukinu?

Cenjeni kolega Miroslave, svaka vi čast!

Kaki ste vi gospodin, pa to nema nigde.

 


Gost

#14

2015-10-01 20:09

Gadi mi se nacin na koji se omalovazavaju sve zrtve bez obzira na vjersku i nacionalnu pripadnost a velicaju ratni zlocinci,a jos vise mi se gade ljudi koji i dalje prate ovo smece i smecu i gadu kakav je Mitrovic trpaju novac u ruke saljuci poruke da pobijedi prostitutka koja paradira gola,ili kriminalac pripadnik paravojnih jedinica koje su cinile najstrasnije zlocine na prostorima bivse Jugoslavije.







Gost

#15

2015-12-05 19:46

Ne volim pink BH !!