Oslobodite Fahrudina Radončića

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Oslobodite Fahrudina Radončića.

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-01-27 08:52


Jurgen

#302 Re:

2016-01-27 08:52

#195: grrrrrr -  

 svaka ti cast


Gost

#303

2016-01-27 08:53

Uhapsite Begu Gutica i Bakira i Dodika !!

Gost

#304

2016-01-27 08:54

ne može više pod kožu samovolje, nepotizma, javašluka, neodgovornosti i nebrige za ovu jadnu i napaćenu državu od strane stranaka na vlasti. Jedini koji pokušava da od ove države učini nešto u pozitivnom smjeru je Fahrudin Radončić. Ali to vodećim strankama ne odgovara, iskoristili su ga za koaliciju i više im ne treba.

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-01-27 08:54



Gost

#306

2016-01-27 09:13

Zato sto je to politicki montiran process od tuzilastva koje radi pod uticajem SDA-a.

Gost

#307

2016-01-27 09:15

Dosta nam je montiranih politickih procesa. Sikter bagro koja se bavi sa tim.

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-01-27 09:28



Gost

#309

2016-01-27 09:41

zato sto mislim da je Radoncic i SBB stranka poslednja sansa za Bosnu i Hercegovinu.

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-01-27 09:48


SaMuj

#311 Peticija za oslobadzanje Fahrudina Radoncica

2016-01-27 09:50

Fahrudin Radoncic i SBB stranka su poslednja sansa za Bosnu i Hercegovinu i Bosnjake kao narod zato je Gatackom mafijaskom klanu stalo da bosna ne napreduje ,jer jedino tako oni (kupljenih diploma )i familijarnih namjestanja ,svega i svacega gube moc i pozicije .tako da bi sve njihove ujdurme definitivno izasle na vidjelo,a oni bili zakonski procesuirani,sto znaci,veoma duge robije.


Gost

#312

2016-01-27 10:03

Potpisao sam ovu peticiju zato :
-što mi je dosta bijede na svakom koraku
-zato što me je sramota da tražim načina da svoju djecu pošaljem u druge zemlje, da traže sebi nafake i što bi se radovao da mi to uspije umjesto da ih gledam u svojoj zemlji kako rade
-zato što ne znam ko će meni uplaćivati penziju,ako je doživim u ovoj"zemlji"
-zato što mi je pun "kufer" onih koji koji konstantno koče bilo kakav napredak. Taman da se pojavilo zrno svjetlosti na kraju tunela dugog 21 godinu, da bi moglo nešto da krene naprijed u ovoj zemlji, pa makar to trajalo sledećih 21 godinu, dese se nekakva sranja.
Radončić će izaći iz zatvora vrlo brzo, to sam siguran,i biće jači nego ikada, ovaj sudja mu je napravio medvjeđu uslugu, ali kada će Bosna i Hercegovina izaći iz ove tamnice,ljudi pobogu?!


Gost

#313

2016-01-27 10:04

Dosta nam je politicki montiranih procesa.Tužitelj treba da odgovara za svoj posao i ako ne dokaze krivicu treba da odgovara za stetu nanesenu tuzenom licu.
Mirela V.B.

#314

2016-01-27 10:13

Sta je problem? Ako nema oraha u dzepu oslobodice ga pravosudje. Al ako ima oraha u dzepu - jasno mi je zasto ovo hocete da prikazete kao politicki progon. Da Bog dao da svi politicari budu pohapseni, prvi ovi iz našeg naroda, da se konačno oslobodimo korumpiranih parazitskih organizama koji nas nagrizaju i uništavaju, što prije.


Gost

#315

2016-01-27 10:14

By Salko - Nisi ti kriv precenice, krivo je more. Pozdrav iz Pucareva

Gost

#316 Re:

2016-01-27 10:16

#1: -  

 Radoncic je jedini covjek koji moze Bosnu i Herzegovinu odvest u Buducnost.A ovim porucujem javno tjerate svoj narod da bjezi iz zemje tjerate omladinu i mene ste ostjerali da budemo gradzani drugog reda u stranim zemljama da ucimo tudzu kulturu i tudzi jezik.To ste radili i radite i dan danas svojim manipulacijama sa narodom.Radoncic je ostao jedina NADA za bolje sutra Bosne i Herzegovine i covjek kojem jedino mogu da VJERUJEM.Nahranio si gladne i siromasne pruzi im sad sansu za bolji zivot kroz Posao i Razvitak zemlje Napravi nam Od Bosne Svicarsku samo ti to mozes.


Gost

#317 Re:

2016-01-27 10:18

#313: -  

 Ako ti je dosta politicki montiranih procesa, onda ti je bolje da ti bude "dosta" neaktivnosti tuzilastva koje ne hapsi one koje bi trebalo i pristrasnosti sudskih presuda, odugovlacenje postupka i sl. Ne treba da ti bude dosta hapšenja ovih cvjećki. Al ti si vjerovatno samo Avazov pijun čiji je zadatak da ostavlja ovakve komentare i ubijedi narod da ovo hapšenje i slična hapšenja su politički motivisana, a ne zato sto uhapšeni ima oraha u dzepu!

Bacate "politicki motivisane" razloge ljudima u oci da bi skrenuli paznju sa pravog kriminala! I tako vec decenijama. A narod glup, pa to ti je. 


Gost

#318

2016-01-27 10:21

Samo Ti Gospodine Radoncicu mozes Narode Bosne i Herzegovine odvest u Bolju Buducnost.Tebi jedino vjerujem i vjerovacu do kraja bez obzira na sve.

Gost

#319

2016-01-27 10:27

Zelim slobodnu i demokratsku BiH.!
Mirela V.B.

#320 Re: Re:

2016-01-27 10:37

#316: - Re:  

 Auuuu, šta reče pa ostade živ. 

Pa onda bi ti trebao biti sretan zbog ovog hapšenja - Radončić je DOBIO PRILIKU da očisti svoje ime i pokaže narodu da je čist.

Kažes on nam je zadnja nada i jedini čovjek kojem možes da vjerujes. Zašto zelis nekome da VJERUJES samo tako, a da se taj neko ne pokaze da mu mozes vjerovati? Sta ti je Radončic dosad pokazao, molim te? Nikad do vlasti nije dosao. Sta ti je pokazao sem propust da izvrsi svoju duznost i zastiti drzavnu imovinu u onim demonstracijama? 

Koga je bolan on nahranio? Jesmo doduse vidjeli njegov video kako istovara pomoc za ljude pogodjene poplavom (pa nek je i on tu pomoc kupio), ali za one koji misle da je to istovaranje i fizikanerenje koje moze svaki fizički radnik da uradi vid pomoci koja je potrebna narodu od jednog političara i mocnika onda mi iskreno takvih budala zao. Zao mi je svih budala koji padaju na takve prestave za javnost. A jos mi je vise zao mene i nas koji ispastamo decenijama zbog takvog naivnog i glupog biračkog tijela.

 

Zaključak na kraju balade, šta ste se nadigli i usplahirili što je Fahrudin uhapšen, zašto ste se usplahirili kad ste konačno dobili neku priliku da nekog političara prekontrolišete, da vidite sta ima u dzepu? Zasto se protivite tome? Zasto zelite da budete slijepi?

Drago vam je da nasjedate na propagandu, i da vidite samo ono sto oni ZELE da vam pokazu?


Gost

#321

2016-01-27 10:46

Gospodina Fahrudina su uhapsili lopovi da bi prikrili svoje lopovluke i okaljali Radoncica u narodu. Svaka čast gospodinu Fahrudinu.
uppsi

#322 Re:

2016-01-27 10:47

#1: -  

 BAS TAKO!

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-01-27 10:49



Gost

#324

2016-01-27 11:01

I think he is the right guy!

Gost

#325 Re: Re: Re:

2016-01-27 11:11

#320: Mirela V.B. - Re: Re:  

 Mislim da je ovaj komentar jako konstruktivan i nadam se da nece biti izbrisan od strane administratora. Sad je prilika da se dokaze ili krivnja ili nevinost. Niko nije iznad zakona, barem ne bi trebalo da bude.