Hitno procesuiranje osoba koje pozivaju na linč Lejle Čolak


Gost

#51

2016-08-30 17:54

zato što je religija demonska udruga svih gadova koja sprečava razvoj humanosti čovjeka a jača bolest,tupost,bolest i debilizam

Gost

#52

2016-08-30 18:11

Protiv sam bilo kakvog linča, naročito protiv ludačke kampanje protiv Lejle Čolak

Gost

#53

2016-08-30 18:48

Primitivizmu treba stati na kraj. Dokle god se zakoni donose a ne sprovode, ne može se postići nikakav napredak u društvu.

Gost

#54

2016-08-30 19:27

jer se zalažem za slobodu mišljenja i govora i sekularne vrijednosti

Gost

#55

2016-08-30 19:48

jer je to vrlo potrebmo...zastititi ljude poput Lejle Colak
Bell

#56 Uzas

2016-08-30 19:55

Ne podrzavam ovu izjavu jer kao majka jednog dijeteta ne mogu ni da pomislim tako nesto, ali je ova djevojka presla sve granice sa svojom izjavom i poredjenjem.Totalno je dno dna!! Nemam rijeci koliko netko moze daleko ici zbog malo paznje.. Bit' ce popularna mjesec dva i onda ce da padne u zaborav ! Cemu tolika mrznja prema hidzabu, pitam se samo kako se ne boji Bozje sile.. Bog kaze radi kako hoces al neces dokle hoces! Sta da kazem : " Tesko tebi" " Tesko tebi" i opet " Tesko tebi" .. To jedino bih joj rekla jer nije svjesna koju srdzbu Svevisnjeg na sebe je izazvala. 


Gost

#57

2016-08-30 20:06

Vidjela žaba da se konji kuju, pa i ona dogla nogu. 


Gost

#58

2016-08-30 20:26

Religija je skup ideja, ako ne možemo kritizirati nečije ideje - što smo onda?
Uvrijeđenost koja se ovdje pojavila, sasvim sigurno nije lažna, vjerujem da jest iskrena, no ona nije izlika za oduzimanje slobode na kritiku nečijih misli ili poimanja svijeta. To što veliki brojevi ljudi dijele određeni skup ideja, ne daje za pravo tim ljudima da se imuniziraju na kritiku pod opravdanjem kolektivne uvrijeđenosti. Brojnost nije ekvivalentno ispravnosti. Religija kao intelektualna domena zapravo bi posebno trebala biti izložena kritici, pa da, i kroz posprdan humor, jer tako radimo sa svim - idejama.

Gost

#59

2016-08-30 20:53

Jer je Lejla samo izjavila svoje misljenje ( sa kojim se slazem ), sve te ljude koji su to napravili u zatvor ili druge institucije neka lijece svoje dusevne bolesti na sebi

Gost

#60 Re: Osjećanja nemaju prava

2016-08-30 21:00

#1: dedalustomas - Osjećanja nemaju prava 

 Ako je sekularna ne znaci da svaka mraka svojim poganim jezikom moze vrijedjati samo zato sto ona nije takva, ako je demokratija ne znaci da moze da iznosi uvrjedljive usporedbe na osnovu necijeg nacina zivota. Dotičnoj želim dug život proveden u trazenju oprosta od Allaha swt i da svoj oman upotpuni ne hidzabom vec nikabom. Toliko


Gost

#61

2016-08-30 21:05

Draga Lejla ja kao muslimanka koja nosim hidzab od srca molim Gospodara da ti oprosti na ovako prostim izrazima i usporedbama, od srca ti zelim da budes pokorna Gospodaru i da svoj iman upotpunis nikabom a da ostatak zivota provedes u pokajanju, jer Džehennemska vatra je 70× jača od ovozemaljske, a svaka majka, kcerka, sestra, svaka pokrivwna muslimanka na ovu tvoju izjavu je uzdahnula, a valja ti toliko breme nositi, i od svake od nas halala na Sudnjem danu traziti, ne bi ti bila u koži


Gost

#62 Re:

2016-08-30 21:09

#16: Imam didlo u đepu -  

 ;) glupaca iskomplexirana


Gost

#63

2016-08-30 21:22

Najiskrenije, strah me je pri pomisli da u Oružanim snagama BiH rade ovakvi monstrumi i psihopate. Strah me je za vlastiti život i sigurnost, kao i živote i sigurnost svih normalnih građana BiH pored ovakvih poput Mirze Džidića i njemu sličnih kojih, na žalost, ima na svim stranama, u svim redovima, profesijama. Ja se iskreno nadam da će ovaj monstrum biti najoštrije kažnjen i da će biti isključen iz OS BiH.

Gost

#64 Re:

2016-08-30 21:25

#12: -  

 Ma stvarno evo ja zivim u USA pa se zeli Trumpu za koji mjesec budaletino jedna. 

Ovdje da neko tako kaze zavrsio bi iza reseteka...

 

Neka ona stavi Kurac od Bika u svoja usta.


Gost

#65 Re:

2016-08-30 21:25

#10: Ccc -  

 Aferim za komentar !!!


Gost

#66 Re:

2016-08-30 21:27

#61: -  

 Uvredila je sve nase Nane cak i nemuslumanke koje su umotane... Uvredila je sa svojom izjavom sve Muslimanke koje nose Hidzab.

 

Sramota od nje.


Gost

#67 Re:

2016-08-30 21:36

#63: -  

 Mirza se veze za Oruzane Snage BIH a Lejla se stalno ograđuje kako je to izjavila sa privatnoga profila i da to nema veze sa Klix.ba...Molim lijepo....Je li mirza mozda pisao sa nekoga  profila od OS BIH???


Gost

#68

2016-08-30 21:40

Djevojka je jednostavno ispala glupa, tako da je nikakva peticija ne može oprati. Ona je s ovom izjavom pokazala kakav sve novinarski šljam radi u našoj državi.

Pitam se zašto je uglavnom Srbi podržavaju ? Garant' nije zbog nake' mržnje prema većinskom narodu u BiH =D 

zenicaboys

#69

2016-08-30 22:46

Lejla ja ti od sveg srca zelim sve najgore u zivotu jer iskreno to i zasluzujes, ti si samo jedna balavica zeljnja paznje koja se napusi i nasmrka, nauci pravilno kucati po tastaturi i glumi neku pametnicu a zapravo si djubre najvece i stid me sto dijelim galaksiju s tobom...


Gost

#70

2016-08-30 23:05

Džidiću smrade ISIL-ov, dođi mene siluj "junačino".

Gost

#71

2016-08-30 23:06

Sloboda govora, SEKULARNOST PRAVA NE NA RIJECIMA NEGO I NA DJELIMA !!!

Gost

#72

2016-08-30 23:11

To je njezina stvar i niko nema prava petljati se u to.

Gost

#73 Re:

2016-08-31 01:15

#51: -  

 ''Religija je tupost i debilizam'', a šta je poređenje hidžaba sa ku**** ? o.O 


Gost

#74

2016-08-31 01:21

Zašto ovu Lejlu o 80% slučaja podržavaju i brane ''solidarni i demo(N)kratski'' srpski mediji !?

Pametnom dosta...

Ponosna muslimanka S.J.

#75 Re:

2016-08-31 03:51

#72: -  

 Ako je to njena privatna stvar ,zasto se onda ona mijesa u tudze privatnosti . Hidzab ,nikab i burka su nesto u sta ona nije smjela ni u snu dirnuti jer to nije modni detalj nego obaveza svake muslimanke . Ako Lejla nevjeruje u Boga to je njena privatna stvar ali nema pravo da dira druge koji vjeruju jer ce svi jednog dana stati pred Allaha s.w.t i vjenici i nevjernici i odgovarati za svoja djela . Ona je na svojim jezikom sebe uprljala a sestre moje i mene oprala ,elamdulillah . Od srca joj zelim da se pokaje i da osjeti ljepotu hidzaba a da joj nikab upotpuni imman in sha Allah i da joj u zivotu bude cilj samo Allahovo zadovoljstvo , Amin