Hitno procesuiranje osoba koje pozivaju na linč Lejle Čolak


Gost

#76

2016-08-31 04:21

Zato sto sam za slobodu govora, uvek!

Gost

#77

2016-08-31 05:31

Dosta sa religijskim terorom!
Bošnjak-ateist

#78

2016-08-31 07:03

Ovi što alahaju i tarlahaju, aminaju sestre... Da li ste stvarno toliko slijepi? Zar ne vidite i sami koliko se osjećate superiorno u odnosu na one koji nisu kao vi? Ova izjava je pokazala koliko ste vi svi zajedno jedno obično nepismeno i polupismeno smeće. Kmečite kako ste plaho uvrijeđeni pa onda govorite kako će ona i svi koji ne vjeruju u vašu pustinjsku fantaziju vječno patiti i gorjeti. Ko vas jebe iskreno. Neće se pred vašim prijetnjama i frustracijama niko više povinuti a kamoli izvinuti za nešto što je vas uvrijedilo. Jebo vas taj islam i svaka ideologija koja vam ukrade razum. Jebeni indoktrinirani roboti, od malih nogu u mašini koja vam je oduzela individualnost i odgojila vas ko seljačine i uplašene hanume. I onda se žalite kako vam je loše. Loše vam je jer ste zatucani i ne znate šta je to dobro i kako doći do toga. Zato i stajete na stranu primitivizma i huškanja na nasilje jer samo to i znate. Tako ste i odrasli. Da je iko od vas pokušao razumjeti jednostavnu poruku Lejle, a ne impulsivno skočio da se udara, možda i ne bi bila ovolika hampa. Jebla vas i burka i nikab kolektivno, ostaci primitivnog arapskog mentaliteta plemena. Ali s druge strane, i niste ništa drugo nego pleme.

dedalustomas

#79 Re: Re: Osjećanja nemaju prava

2016-08-31 09:45

#60: - Re: Osjećanja nemaju prava 

 Pretpostavljam smatraš da zakoni koji su došli od krvoločnog, maničnog, padavičarski-pedofilskog vojskovođe nisu glupi, nije ni čudo što su ga gotivili dvojica genocidaša, te hrpa neobrazovne, praznovjerne, skupine koja samo se koti kao kerovi: vrana vrani oči ne vadi.


Gost

#80

2016-08-31 16:37

Smatram da svako ima pravo na svoje mislenje, i to ne treba nikome da smeta.
izaberi nadimak

#81

2016-08-31 22:04

STop ✋ debilizmu i maloumnom iznošenju mišljenja poput Lejlinog a i ovih ostalih....

Svarno neki ljudi nemaju ni obraza ni mozga ni kulture al ama bas ničega, zaista mi ih je žao nisu oni krivi, nadaj Bože nikom bez pameti da ostane i misli kako je to samo sloboda govora


Gost

#82

2016-08-31 22:38

#78: Bošnjak-ateist -  

Bože... pa zar zaista ljudski mozak može biti toliko beskoristan i ogranicen kao u vašem slučaj.....  ovaj momak sto poziva na silovanje ništa bolji a ni gori nije od Lejle. A zašto vama smeta hidzab nikab ili bruka...???. Ja sam muslimanka i  nesmeta mi gospodine čak ni kada bi vi sa vrećom na glavi hodali putem, nesmeta mi to sto psujete, to što kažete da ni u što nevjerujete, što vi 'uživate' u nekom dobru a mi ne znamo ni sta je to, što mislite da smo zatucani neodgovorni primitivni i uplašeni, stvarno mi ništa od toga ne smeta jer mišljenje "takvih" ne može zasmetati.... Samo mi vas je zao, jer doista On uputu daje kome On hoće...  

Bošnjak-ateist

#83 Re:

2016-09-01 07:28

#82: -  

 Ma ko te jebe ba. Ne samo da si od malih nogu odrasla u kultu koji ti je zarobio svaku mogućnost da ga napustiš, nego si izgubila moralni kompas. Kako može biti podjednako poređenje komada odjeće sa komadom plastike i poziv na silovanje? I još na kraju postavljaš sve one koji ne vjeruju u tvoje smeće u neki inferiorni položaj, kao ateisti su ovaki onakvi. Ne, ti si ta koja ne smije ni razmisliti jer su ti utuvili u glavu da ćeš vječno patiti ako ne budeš poslušna i alahu i Abdulahu. Do kada mislite biti tvrdoglavi retardi koji uništavaju svaku šansu za bilo kakvim progresom svijesti?


Gost

#84 Re: Re:

2016-09-01 09:48

#83: Bošnjak-ateist - Re:  

 Jadan si ti ko god da si....a i tvoja Lejla.Iskreno vas zalim...retardi jedni.

Lejla kurva koja napada postene zene koje nisu moralni degenerici ko sto je ona

#85

2016-09-01 12:27

Treba hitno procesuirati lejlu i sve one koji staju na stranu vrijedjanja pokrivenih zena zbog govora mrznje i mizoginije i zelje da se ogranice prava koja su zgarantovana zakonom. 


Gost

#86

2016-09-01 18:25

Nitko nema pravo pozivati na javni linc, a pogotovo ne iz nekih ovako banalnih razloga.
Ljudi maltene umiru od gladi, nezaposlenosti i korupcije - to su pravi problemi. A ne sto netko kaze da je religiji mjesto u privatnom domu.

Gost

#87

2016-09-01 19:29

Jer sam zgrožen činjenicom da se u demokratskoj državi ne poštuje mišljenje određene osobe.
Stvarno smiješno pričati.
Pod hitno popraviti obrazovanje u državi, pa sve ostalo.
Jer sve dok je ovakav mentalitet toliko će biti i ovih slučajeva koji su ne smiješni nego žalosni.

Gost

#88

2016-09-02 07:17

Jer sam normalan, ništa drugo... I uvijek ću podržati iste!

Gost

#89

2016-09-02 08:58

Potpis ove jadne peticije znači podrška njenoj glupoj i uvredljivoj izjavi, a ne o nakoj' slobodi govora...

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-09-02 09:54



Gost

#91 Re:

2016-09-02 09:57

#82: -  

"bruka"

Frojdovska omaška kojoj nema ravne

Bella

#92 Re:

2016-09-02 21:11

#61: -  

 Svaka cast , na kulturan nacin!

Nisam pokrivena al mi je od miline vidjeti pokrivene dame koje zrace cistocom. Svaka vama cast, vi ste kao dijamanti sto kroce ovim prljavim dunjalukom.. A sta obicni kamem misli o vama nije bitno.


Gost

#93

2016-09-03 18:48

Jer ne želim živjeti u uvjetima srednjeg vijeka

Gost

#94

2016-09-05 10:55

Mrznja i pretnje ne smeju biti jace od slobode govora.

Gost

#95

2016-09-05 11:33

Protiv sam bilo kakvog nasilja, pogotovo protiv nasilja zbog drugačijeg mišljenja

Gost

#96

2016-09-05 20:05

nedopustivo je da se zbog izrazavanja misljenja preti smrcu i silovanjem

Gost

#97

2016-09-06 05:53

Smatram da niko ne sme zastrašivati i pretiti ugrožavanjem telesnog i duhovnog integriteta bilo kome. Još se pitam koliko je sistem demokratije otvorio vrata svakovrsnom fašizmu? Šta će nam demokratija i sloboda štampe ukoliko ona dovede na vlast najgore? Socijalizam je bio bolji, zapravo svaka vlast prosvećene elite je bolja od populističke demokratije bolje reći demonokratije. Nenad Petrović

Gost

#98

2016-09-10 12:29

Gadi mi se primitivizam, nekih gadova koji misle da svijet pripada samo njima. Fuj...

Gost

#99

2016-09-11 07:33

Jedan od naših osnovnih ciljeva je borba za toleranciju i osnovna ljudska prava .Socijaldemokratska unija .

Gost

#100

2016-10-11 14:38

jer prijete smrću osobi zbog sekularnih stavova