Zahtjev za odobravanje dodatnih ispitnih rokova na UNTZ

Lol

#51 Re:

2012-08-30 23:21

#8: Fire -

Ne pričaj gluposti..

masinac

#52

2012-08-30 23:42

kako bi vam bilo da imate iz jednog predmeta dvi zbirke i dvi knjige razlicite "dinamika i oscilacije"
Sana

#53 Re:

2012-08-30 23:45

#52: masinac -

Kako bi nam bilo? Eto ti si jedini koji studira :)

Pijem kafu svaki dan a sutra diplomiram

#54

2012-08-30 23:46

Najdrazi su mi ovi sto glorifikuju svoje fakultete a sve ostale podcjenjuju al traze da svi zajedno skupljamo potpise za peticiju...mnogo jako...meni licno rokovi ne trebaju jer imam jos jedan ispit hvala Bogu,ali ne zahvaljujuci ni peticijama ni protestima ni prof ni ass,a isla sam protiv svih i svakoga pa nist,samo hard core ucenje je urodilo plodom... al znam u kakvom se qrcu bude u ova doba pa sam zbog tog dala glas i to transparentno za razliku od vas 80% koji biste sve na svijetu al da se ne zna ko trazi...opet mnogo jako...glasala sam i share-ovala peticiju, ali mi nije jasno zasto u peticiji ne trazite i krvnu grupu i boju prvog jutarnjeg, da se dobrano ogradite...lolika...P>S kao iskusni predvodnik dva studentska protesta u proteklih 5 godina,s iskustvom i zaljenjem vas obavjestavam da cete dobiti samo jedan rok i to oni kojima treba 1 ili 2 ispita za uslov,sa obaveznom prijavom u studnetskoj sluzbi :) jbga shit happens
fatality

#55

2012-08-30 23:50

Onome ko studira, a ne bavi se nekim drugim glupostima, dovoljan je jedan rok! Bez veze se glupirate :)

Gost

#56 Re: Re: Re:

2012-08-31 00:15

#32: AA - Re: Re:

pretpostavljam da je retorsko pitanje. nisam ni rektor ni dekan ni prodekan ni profesor ni asistent a to sto sam student na osnovu njihvog odnosa prema nama, imam osjecaj da sam "nista". 

znajuci kako ti je, mogu samo suosjecati i grditi one koji kazu da je defektologija "nista". nas sistem je "nista", a to je velika razlika 

ako ce nas obarati, nek nam daju vise rokova.

Plavusa (:

#57

2012-08-31 00:25

Dodatni rokovi nikom nisu na odmet ... hvala Bogu ako nekome to ne treba ( nece mu naskodit ) ali sto da ne, jbg-a da se olaksa drugim studentima koji nemaju tu srecu . Svaki fakultet je tezak na svoj nacin, ne treba se podjecjenjivati ali isto tako ni rangirati jednako kao neki tezi . Logicno je da ce neko npr. s ekonomije ( mog fax-a) reci ne treba dodatni rok kao sto je i u mom slucaju ali sta s elektrotehnikom, medicinom itd . Uostalom nikad ne znamo kad ce nam taj dodatni rok zatrebat ... Ja prva kad ucim znam da cu i polozit, ali mogu se desiti i problemi s profesorom ili nesto drugo zbog cega se moze past, uvijek je dobro znati da imas jos sansi. Uvijek postoji neko ko ce sansu, kao sto je ova predlozena dobro iskoristit i zbog takvih sto da ne (:
#101

#58 Re:

2012-08-31 00:40

#8: Fire -

nema potrebe za omalovazavanjem bilo kojeg fakulteta, izvoli pa upisi tzv. dif ili defektologiju,sta je vec navedeno..  budi zahvalan na potpisu..sretno na ispitima ;)

4+2=6 !!!

#59 Re:

2012-08-31 00:53

#8: Fire -

 

pa zar je moguće da ste toliko jadni? na peticiji za dodatne rokove na CIJELOM UNTZ vi se u komentarima prepirete koji je fakultet teži? "jedan ispit na medicini je kao pola filozofskog fakulteta." sigurna sam da je ovo upravo pokrenuo neko sa slavne medicine, elektrotehnike, mašinstva, a tražite potpise i ljudi s filozofskog, DIF-a, defektologije? šta će, bolan, nama s filozofskog, defektologije i DIF-a dodatni rokovi? pa mi rasturamo, ispijamo kafe po cijeli dan. čistimo godine u junu i super nam je. I što onda da potpisujemo neku vašu usranu peticiju, jebao vas vaš fakultet... snalazite se kako znate i umijete!

nemam nadimka, šta sad?

#61 jah

2012-08-31 03:12

čitam i ne vjerujem svojim očima da ima studenata koji su tako zlobni... dodatni rok svakome dobro dođe, ako vam ne treba, ne izlazite i uživajte dok drugi izlaze...

a ovaj prvi komentar, upravu si, ne bi bilo loše kad bi ako ništa malo razvukli rokove... ali ti si to tako stručno sročio da ispade da si protiv dodatnog roka i da te on ne zanima..


nije mi jasno kako neko može biti protiv dodatnog roka?
svaki fax je težak, nisu svi isto ali su svi teški, bila nam je teška srednja škola u ono vrijeme.. čovjek se prilagodi trenutnom stanju i da studira fax od jednog semestra razbacan na 2 godine on bi mu bio težak
Emina

#62

2012-08-31 10:50

Ne mogu vjerovat koliko je ovdje losih ljudi...Evo ja studiram medicinu i ne podcjenjujem ni jedan fakultet, cak mi je zao sto nisam neki drugi upisala a ne da se ovdje ovoliko patim. Vi sto ste sve ispolagali i ne treba vam rok svaka cast ali ne morate time da se ovdje hvalite na sav glas jer time samo pokazujete kakvi ste i koliko vam nedostaje ljudskosti i kolegijalnosti.
18

#63

2012-08-31 11:12

A sta koga briga da neko studira i 15 godina i da ne uci i da uci mislim ljudi gledajte sebe i svoje ispite a ne koliko neko drugi uci. Potpisite petciju ako hocete i gotovo.
Klinika

#64

2012-08-31 11:29

Alal vera ovom kreativcu .. stvarno si mozak .. jos jedan rok ..kako se nisi sjetio da napises jos 5 rokova.. sta ti sturidas prirodu i drustvo .. pa bolan na medicini ti treba 5 puta da izades da bi polozio 1 jebeni predmet a imas ih 50 ...glupane glupi ..

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2012-08-31 11:31


mala

#66 Re: smijesan si

2012-08-31 11:35

#8: Fire -

zato nam i narod umire sto je vas jedan isPit ko POla filozofskog da je tako imali bi doktore koji bi lijecili Pacijente a ne ubijali kao sto se danas dogadja


Gost

#67

2012-08-31 11:40

Sigurno je ovom liku ostao jedan ispit da zavrsi pa sta veli ajmo jos jedan rok :D
vvvvvvvvvvvvv

#68 Re:

2012-08-31 11:55

#8: F neseri previse , a vjerovatno si zaglavio na drugoj pa kontas da je medicina sva pamet svijeta , moras postovat i druge da bi bio postovan "doktore"

ww

#69

2012-08-31 12:07

Svaka drzava treba ekonomiste, pravnike, ljekare, inzinjere, ucitelje... Svi smo mi potrebni drustvu da bi ono funkcioniralo... Izgleda neki misle da samo oni trebaju ovome svijetu.
bron son

#70

2012-08-31 12:12

pojedini studenti na "defektologiji" imaju upisanih 15 ocjena,al i dalje nemaju uslov zbog,4 nova predmeta koja moraju takodjer poloziti,tako bez ikakvog omalozavanja fakulteta,i nije ova str.namjenjena raspravljanju kome je lakse a kome teze,nego je ideja stranice jasna,a to je jos jedan rok ,
Ja

#71 Re:

2012-08-31 12:17

#67: -

A koliko je tebi jaro ispita ostalo, koliko bi ti rokova?

Zbog takvih maloumaca nikad nismo mogli ni izboriti nista.

bron son

#72

2012-08-31 12:52

meni ne treba,a ovaj zahtjev je napravljen kako bi se pomoglo studentima kojima treba,,ako neces pomoci nemoj ni odmagati , kontas ?
Monster

#73 Re: Re:

2012-08-31 12:56

#71: Ja - Re:

jos 3 :)

ali si glup ...

sta ces izboriti jedan rok .. jebem te glupa .. sta ako neko ne polozi taj jedan ispit iz ljetnog semestra.. mora cekati godinu dana..


Gost

#74 Re:

2012-08-31 12:56

#72: bron son -

dobar ti zahtjev nema sta :)

Ja

#75 Re: Re: Re:

2012-08-31 13:31

#73: Monster - Re: Re:

Druze ti ili si potpisao pogresnu peticiju ili nemas veze sa zivotom. Na svakom roku (redovnom ili dodatnom) imas priliku polagati sve predmete TOPE. Tebi ako za svaki predmet treba po jedan rok, za tebe brate nema nade. I ne mozes zahtijevati 5 rokova kad je 99% sigurno da ni ovaj jedan neces dobiti.