Trenutna i neopoziva ostavka Aleksandre Pandurević


Gost

#701

2013-06-07 22:50

Ton kojim se inace Pandurevicka izrazava je pun mrznje i negativnog naboja a ovaj njen posljednji istup samo pokazuje koliko je to negativna i opasna osoba za nase napaceno bosanskohercegovacko drustvo.
Ona zaista ne zavrijedjuje da obnasa bilo kakvu funkciju u nasoj zemlji i inace zabraniti joj da se bavi politikom.

Gost

#702

2013-06-07 22:50

Nama ne trebaju ovakvi ljudi na funkciji ni u federaciji ni u republici srpskoj,Zna se zasta su protesti bili a sramota je sto je RS ovako reagovao SNSD Vuce sebi reklamu da laze svoj Srpski narod i Crni nas iz Federaciji!!

Gost

#703

2013-06-07 22:57

KRIVIČNI ZAKON BiH

Do deset godina zatvora za on ekoji zloupotrijebe sluzbeni polozaj za izazivanje nacionalne mrznje!

Izazivanje nacionalne, rasne i vjerske mržnje, razdora i netrpeljivosti

Član 145a.
(1) Ko javno izaziva ili raspiruje nacionalnu,rasnu ili vjersku mržnju, razdor ili netrpeljivost među konstitutivnim narodima i ostalima, kao i drugima koji žive ili borave u Bosni i Hercegovini, kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do tri godine.
(2) Ko krivično djelo iz stava (1) ovog člana počini zloupotrebom svog položaja ili ovlaštenja kaznit će se kaznom zatvora od jedne do deset godina

Gost

#704

2013-06-07 23:00

Bilo sta sto doprinosi suzivotu i miru je dobro!Da smo bar ovakve zaustavili 90-tih, kako njihove tako i nase, ako ih vec razdvajamo na njih i nas!
Mike
Gost

#705 Stop srpskim fasistima u Parlamentu BiH

2013-06-07 23:02

Ovo nije prvi put da Srpski prrdstavnici u Parlamentu gribo krse pravila ponasanja koristeci gov or mrznje Provocirajuci I vrijefzajuci gradzane dtzave koji IH placajuPandurevicka he kopija cetnikuse ratne zlocinice Biljane Plavsic koja mora biti kaznjena za svoje fasisticko djelovamje kao I Slavko Jovicic te cetnik koji javno maze Njih treba poklati Misleci na make I Bebe koje such blokirale Parliament opravdano


Gost

#706

2013-06-07 23:10

neznam kako su joj uopšte dopustili da bude u vladi,istražite malo njihovu ratnu prošlost,roditelji su joj bili glavni organizatori planiranja sistemskog uništenja muslimana na području opštine Hadžići...ali...nedade im se da nas unište...treba je protjerati iz ove naše lijepe zemlje koju su htjeli da spale,nek ide u srbiju tamo im je mjesto svima...

Gost

#707

2013-06-07 23:10

Previse bezobrazna!!noga!!
Duda

#708

2013-06-07 23:11

Kada potpišete peticiju, uđite na na mail da potvrdite istu. Poruka obično bude ode u "junk".

Gost

#709

2013-06-07 23:12

Ovim primitivcima (neandertalcima) a ne samo glupači sa kojom dijelim jedino to što hodamo na dvije noge (bar prividno), moja poruka da ubuduće zaobiđu ovu državu u širokom luku.Da nas puste da mi normalni uredimo ovu državu kako treba. Prijedlog, da se potpisuje poticija za izmjenu izbornog zakona, bez troglavog pridsjedništva i ovih silnih vlada koje samo jedu naše pare. Pozdrav svim ljudima koji razmišljaju svojom glavom a za ove druge mi se živo jebe, što reče Branimir Štulić - Johnny KURVINI SINOVI.

Gost

#710

2013-06-07 23:16

dosta seljacke politike

Gost

#711

2013-06-07 23:18

Otpustiti Aleksandru jednako kao I sve druge javne ličnosti , političare koji i dalje rade na podsticanju mržnje , nejednakosti, neuvazavanju,i diskriminaciji zbog vjerske pripadnosti, korupcije ili bilo čega drugog sto je ovaj narod dovelo i dalje vodi u bezdan, bijedu, preživljavanje , jad i cemer iz kojeg nema povratka. Nacionalisti, fasisti svi i bolesni umovi poput nje treba da se javno laberiraju kao takvi i da se kategoricno osude prvenstveno od naroda kome pripadaju jer se jedino na taj nacin moze poceti raditi na suzbijanju daljeg zla i mrznje, a ne da se velicaju kao nekakvi nacionalni heroji, jer oni to NISU, te da im se dodijele zatvorske ili visoke novcane kaznama .

Gost

#712

2013-06-07 23:21

joj sto bih je karo

Gost

#713

2013-06-07 23:27

Posto gospoda iz RS non stop govore kako su ugroženi ja imam jedan prijedlog.
Zasto se Federacija BiH ne bi ocijepila od BiH i da RS ostane jedini pravni sljednik BiH pa neka se oni onda pravdaju sto smo svi OSTALI otisli od njih.
lala

#714 Drago mi je

2013-06-07 23:32

Veoma mi je drago sto je autor peticije Nenad. Nek sad prica kako je ovo Bosnjacki udar na Srbe.

Gost

#715

2013-06-07 23:33

Ne samo njoj.....ne-kompetentnoj,odurnoj i cak preko ekrana "smrdljivoj" gospodji...ne samo njoj....nego svim nilskim "zdralovima"....koji nista ne rade...primaju plate...kojima imovina treba biti oduzeta a koju su stekli svojom nacionalistickom politikom,lopovluklom,ubijanjem...i pravdanjem ubistava,zlocina,silovanja,protjerivanja,konc-logorima.......pa sa koje bilo strane doslo......sve pred sud......i odmah pred "ZID".....koji bih nazvao kontra imenom zida "placa" u Jeruzalemu.....ja bih ga nazvao "ZID Radosti".....Strelajti.......a Politiku bih pustio mladjima od 25......godina.....hmmmm...al de....takvo je "drustvo" u zemlji koja se sve vise tretira u EU...kao NEDODJIJá....!!!!!
Bezveznjakovic Al Totales

#716 Re:

2013-06-07 23:44

#1: -

Nisam nacionalista ali skar'o BiH je na nacionalnoj osnovi!


Gost

#717

2013-06-07 23:45

smjeniti je pod hitno

Gost

#718

2013-06-07 23:51

Kriminalno ponasanje I to mora biti sankcionisano .Clan parlamenta da siri mrznju ,pa to nigdje ama nigdje nema .I ona tacno zna sto radi i da je to protuzakonito,kriminalno I zna kakve posledice mogu biti.Krvi smo MI sto to dozvoljavamo. Svaki cin mrznje ,SVAKI treba da se strogo kaznjava ...ma mi moramo da reagujemoi svaki put ...apatija ce da odvede BH u rat ,ponovo!

Gost

#719

2013-06-07 23:54

sve su to monstrumi , ali doci ce i njihov kraj ...

Gost

#720

2013-06-07 23:57

Ona se ruga u BH Parlamentu ...ona se ruga BH Drzavi,svim zrtvama zlocina,silovaljna ,genocida ..svima nama. E, Bosno ,sta si docekala!!

Gost

#721

2013-06-08 00:05

Smeće i šljam!

Gost

#722

2013-06-08 00:12

hamelj,treba otjerati što prije!!

Gost

#723

2013-06-08 00:13

Patrioti ,Bosanci politicari,BH udruzenja treba da se organiziraju i da postave ultimatum Gosp.Incku i uposlenicima MZ da ona ne moze da obavlja ama ni jednu javnu funkciju u BH institucijama .Ona je obicni ,osori kriminalac najgore vrste,zajedno sa svojom nacional-sovinistichkom kamarilom. Ljudi u BH ,pa sto sebi ovo dopushtate ,poslije SVEGA!!?? ZASTO ...da li ste vi mazohisti ili ste totalno apaticni. MZ vam NECE pomoci ako vi ne pomognete sami SEBI .Pa godinama ta kamarila vam se ruga avi ...NISTA!! Ma na najmanji znak nepostovanja,neuvazavanja VI BH patrioti MORATE da reagirate!! BE PROACTIVE !! Ne cekajte ...bice sve GORE i GORE ...Sta ce te ostaviti svojoj djeci,Bosno ?

Gost

#724

2013-06-08 00:13

Sramota...

Gost

#725

2013-06-08 00:15

mrzim fasiste..........