Zaustavimo divljanje kamiondžija na putu Lukavac-Vijenac


Gost

#1

2013-10-21 15:45

Zaustavimo divljanje kamiondžija na putu Lukavac-Vijenac

Gost

#2

2013-10-21 22:32

I u naseljenim mjestima postaviti ležeće policajce pa neka onda kamijondžije jure....

Gost

#3

2013-10-22 14:16

Zdravo svima ja sam iz modraca i ti kamijoni prolaze kroz moje selo i 100 puta sam vidijo kako se zakon grijesi ali ovo je vrh nenormalo voze zasto neznam niti zelim znati, ali zivot gradzana civila je bitniji nego biti prvi na istovaru pa cu kuci , ja sam na facebook linkovo vas i naglasijo sta sam vidijo i svima sa mobitelima preporucijo ako vidi prekrsaj na relaciji lukavac vijenac neka snime i neka se obrate ( SODA LIVE ) lukavacki radijo/internet vijest ... HVALA svima sto vide nepravdu i prijave je to je civilna koraza na kraju je do nas da odrzavamo i cuvamo red i pogotovo zivote nasih najmladzi nase djece .

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-10-22 14:20



Gost

#5

2013-10-23 07:25

svaka cast to je ono sto bas treba da se uradi!!!

Gost

#6

2013-10-24 11:00

na ovom putu treba da se stavi ogranicenje 30 km|h ili na sest mjesta lezeci policajac.kako moze u puracicu da ostavi na glavni put 50 Km|h a u prokosovicima kroz selo 60 km|h ,kuce u prokosovicima su popucale na basci nesmijes biti od brze voznje nesmiju djeca izic pred kucu od prasine nemeres disat.oni jure ko kad tu ne zive ko kad nisu oni mjestani pa im nije ni zao ni kuca ni naroda.mi znamo da oni rade od ture al nama odose kuce.potpisite za nase dobro.hvala nasem narodu ko je ovo poceo da ganja.

Gost

#7

2013-10-24 11:12

selo nije F1 pista.treba da cuvamo nasu plazu i nase kuce ,i prirodu,
precizan

#8

2013-10-24 11:22

sta sam ja vidio u prokosovici od kamiondzija,stvarno divljanje kamiondzaoni, nemaju pojma stasu sabracajni znaci.kao da nemaju oni familju djecu.

Gost

#9

2013-10-25 14:40

Mislim da su svi mjestani saglasni saglasni sa ovom peticijom i da je krajnjE vrijeme da se rijesi taj problem.

Gost

#10

2014-01-30 10:49

Zivim u modracu i cesto prosetam do plaze te kamijondzije nemaju paznje ni malo pa da bar lezeci policajac se napravi na par mijesta bilo bi super nego firma drzi gradonacelnika i.t.d. a mi moramo misliti kada ili ce nase dijete biti exapel na tragediju ! Pridruzite se jeli svaki GLAS je bita UVJEK bijo moramo kao gradzani poduzeti ostre mjere ako treba blokada dok ne ugovorise paznja voznje BRUTALNIH KAMIJONDzIJA !!!!