Zastitimo Rome
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Zastitimo Rome.
|
Gost |
#12016-04-19 19:05Rromalen samo nastavinen. |
|
| |
|
Gost |
#22016-04-20 07:04potpisite svi koji mislite da treba pesacki prelaz u gornjoj carsiji i sabracajni znakovi,jer voze kao nenormalni |
|
| |
|
Social Justice |
#32016-04-20 12:56A otkud znate koje su nacionalnosti vozaci? Zakonom je PROPISANO, kada ne postoji saobracajni znak, kolika je dozvoljena maksimalna brzina vozila kroz naseljeno mesto: 50 km/h, i u blizini skole, 30 km/h. |
|
| |
|
Gost |
#42016-04-20 17:54Za dobrobit nase dece |
|
| |
|
Gost |
#5 Re:2016-04-21 12:14Bilo koja Nacionalnost samo po zakonu neka je,do sada smo imali prilike da vidimo samo srbe ne iskljucuje mogucnost da su romi cvecke ali ovo je bilo do sada,Svaki put kada se desilo bilo je ovo drugo NAZALOST
|
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.