Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

/ #303

2013-03-13 12:44

Iskustvo me naučilo da ništa pošteno u ovoj zemljici zahvaljujući ovakvim političarima i politici ne može proći.Ljudi koji na prozivku da su lopovi i ne trepnu samo pod uslovom da im ne dirate ono što su hapili čine jezgru svake političke partije u BiH. Vrlo su vješti u podvalama i to je jedino čime se bave osim čuvanja ne zasluženih privilegija koje su sami sebi izglasali. Na jednu ovakvu peticiju spremni su oni napraviti drugu sa još više potpisa njihovih nana, deda, amidžića i daidžića iz kojekakvih selendri iz kojih su šljegli. Ovu peticiju sigurno neće doživjeti kao upozorenje nego će ako u njoj nađu pet imena nemuslimana pred Usravnim sudom tražiti zaštitu nacionalnih interesa koje ekskluzivno predstavljaju Izetbegović i Izetbegovićka. Ne bih se začudio ni da nama koji se potpisujemo pred vratima "Ševa" zapjeva. Ne bi bilo prvi put. Postoji infrastruktura za to. E šta hoću reći. Ništa od ovog posla dok se i mi govnjivih motki ne prihvatimo. A kako izazivaju meščini tu je to negdje. Mogući scenarij i efekat ove peticije je da se Sebija (čuj joj imena Sebi ja, ispravnije bi bilo Svebi ja) kao povuče, a umjesto nje da opet postave nekog svog robota koji će umjesto njih vući konce kao što to rade Mesihović, Gavrankapetanović, Selimovići, Akšamija itd, itd.