Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#301

2013-03-13 11:56

Žalosno je da se ovo dešava, da čovjek koji je toliko učinio za ovaj grad bude smijenjen na ovakav način. S gospodinom Nakašem sam imala priliku i sarađivati u Društvu C rvenog krsta-križa BIH gdje je kao humanitarac pokazao da takvi ljudi kao što je on treba da budu i dalje na čelu ove institucije. Njegov doprinos se vidi na djelu, a ne na riječima kao kod drugih. SRAMOTA!!! To je sve što se može reći i ŽALOST za sve nas ako se to desi.

Gost

#302 Re:

2013-03-13 12:13

#298: Mladen -

Mladene hvala vam na ovom komenaru. Ja sma neko ko vec godinama poznaje dr. Nakasa i ko vec godinama radi s njim. Vas komentar me je rasplakao, svaka cats

 


Gost

#303

2013-03-13 12:44

Iskustvo me naučilo da ništa pošteno u ovoj zemljici zahvaljujući ovakvim političarima i politici ne može proći.Ljudi koji na prozivku da su lopovi i ne trepnu samo pod uslovom da im ne dirate ono što su hapili čine jezgru svake političke partije u BiH. Vrlo su vješti u podvalama i to je jedino čime se bave osim čuvanja ne zasluženih privilegija koje su sami sebi izglasali. Na jednu ovakvu peticiju spremni su oni napraviti drugu sa još više potpisa njihovih nana, deda, amidžića i daidžića iz kojekakvih selendri iz kojih su šljegli. Ovu peticiju sigurno neće doživjeti kao upozorenje nego će ako u njoj nađu pet imena nemuslimana pred Usravnim sudom tražiti zaštitu nacionalnih interesa koje ekskluzivno predstavljaju Izetbegović i Izetbegovićka. Ne bih se začudio ni da nama koji se potpisujemo pred vratima "Ševa" zapjeva. Ne bi bilo prvi put. Postoji infrastruktura za to. E šta hoću reći. Ništa od ovog posla dok se i mi govnjivih motki ne prihvatimo. A kako izazivaju meščini tu je to negdje. Mogući scenarij i efekat ove peticije je da se Sebija (čuj joj imena Sebi ja, ispravnije bi bilo Svebi ja) kao povuče, a umjesto nje da opet postave nekog svog robota koji će umjesto njih vući konce kao što to rade Mesihović, Gavrankapetanović, Selimovići, Akšamija itd, itd.
Public Health

#304

2013-03-13 13:33

Dr. Nakas is a great man and excellent expert in hospital management! Support from Canada and USA.


Gost

#305

2013-03-13 13:42

budi te ljudi , dajte podršku Baketu!

Gost

#306

2013-03-13 13:43

Bake,Bake nedamo te!

Gost

#307

2013-03-13 13:52

Živio Bake ,legendo......

Gost

#308

2013-03-13 14:21

peticiju potpisujem kao pacijent Opce bolnice u Sarajevu. Svjedok sam veoma pozitivnog odnosa svih uposlenika Opce bolnice dr. Nakas prema pacijentima. dr. bakir Nakas , veliki Sarajlija, Bosanac i Hercegovac.koji je zasluzio da Sarajlije, Bosanci i Hercegovci stanu uz njega u ovom casu, jer zajedno s njim i mi smo omalovazeni i uvrijedjeni.ponosna sam na dr. Bakira Nakasa, na sve one koji potpisuju peticiju , jer dok ima takvih, ima i bice i Bosne i hercegovine u pravom smislu.
PATRIOTA

#309 Re: POSMATRAC

2013-03-13 14:22

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

sram te bilo ako tako mislis,ko god da si!!!! a sigurno si kadar prepotentne dinastije izetbegovic,cak ne zasluzuju da im se ni imena niti prezimena pisu velikim slovom!


Gost

#310

2013-03-13 14:23

Dr.Nakaš, šta reći čovjek,ljudska veličina i puna podrška.

Gost

#311

2013-03-13 14:42

SAMO DR.NAKAŠ,JEDINO DR.NAKAŠ,SAMO I JEDINO DR.NAKAŠ! KAO OBIČAN ČOVJEK STREPIM NAD SVOJOM SUDBIMOM, JER AKO SE OVA SRAMOTA DOGAĐA OVOM VELIKOM ČOVJEKU, ŠTA DA JA OČEKUJEM?

Gost

#312 Re:

2013-03-13 14:44

#164: student medicine -  

 Postovani studente! Nemojte se cuditi sto ne dobijate pomoc od Izetbegovicke. Ne moze vam pomoci neko ko nema pojma o medicini! A sto se tice njene oholosti, to je maska ispod koje krije svoj bluf! Vjerujte mi ta zena se boji same sebe! A da pameti nema pokazuje samo tim sto svojevoljno pristaje da bude igracka u rukama manipulanata!


Gost

#313 Re: Re: POSMATRAC

2013-03-13 14:45

#309: PATRIOTA - Re: POSMATRAC 

 Ne bi me iznenadilo da je taj "Posmatrac" sam Bakir Izetbegovic! Fuj!!!!!!!!


Gost

#314

2013-03-13 15:38

Gospodo Sarajlije,
Vrlo kratak komentar.
Gospodin B. Nakaš ima dugogodišnje iskustvo, koje vrijedi više nego nečije diplome. Ako je znao da se hrabro odupre svim ratnim nedaćama onda sigurno ima snage i pameti da istu ustanovu vodi i u miru. Ne znam zbog čega je uopšte trebala ova peticija? Zar Bosna ima nekog boljeg? Za ne povjerovati!?

Ing. Salih ČAVKIĆ, cavkic@orbus.be

Gost

#315 Re:

2013-03-13 15:42

#314: -

U pravu ste gospodine Cavkic!!

Pacijentica

#316 Re: POSMATRAC

2013-03-13 15:50

#51: POSMATRAC - POSMATRAC Čovjek je ni od čega napravio odličnu bolnicu (tri puta sam operisana u njoj) sa odličnim  timom, visokom higijenom i ljubaznim osobljem. Slažem se da treba pružiti priliku mladim ljudima, ali SAMO IZUZETNO DOBRIM ljekarima... Predložite boljeg od njega, nemoj da padnemo s konja na magarca! Mislim da ste pomiješali stvari: Koliko znam, osoblje u Kliničkom centru ne zna da li će dobiti plate! Uostalom, pacijenti u Opću bolnicu ne moraju da se "useljavaju"-da nose posteljinu, lijekove, pidžame itd. a pri odlasku ponesu sve vrste bakterija, gnjida itd...

 


Gost

#317

2013-03-13 16:00

Da li iko zna kakve su sanse za veceras? Upravi odbor je u 17:00? Kakvi su izgledi?

Gost

#318

2013-03-13 16:10

Sad vam za Opstu bolnicu treba samo zdravstvena knjizica,a ako dodje Seka trebat ce vam kao i na ginekologiji NOVCANIK

Gost

#319 Re:

2013-03-13 16:25

#318: -  

 Ta "Ginokologija" koju vodi ta neka Seka, to zvuci kao bordel! Je li ta Seka bordelmadamé ili sta? Cuj placati za usluge koje su vec placene, a ti isti ljekari vec imaju svoju platu! UZAS!


Gost

#320

2013-03-13 16:27

Bez obzira na sve, u ovom gradu i ovoj BiH lijepo je biti Dr Nakaš
Lela

#321 Re:

2013-03-13 16:31

#21: amy -  Na kojeg mislite???

 


Gost

#322 Re:

2013-03-13 16:46

#27: - gordana vesna andric

"Čovjek-kako to gordo zvuči! ", rekao je davno Maksim Gorki. Danas, dok razmisljam o  dr. Bakiru Nakašu, istinski sam ponosna što još ima takvih ljudi , kakav je dr. Nakaš!I jako sam ponosna na sve ljude , Bosance i Hercegovce, koji svojim potpisom brane ovakvog covjeka!. Potpisujemo se da pobijedi humanost, dobrota, da na svakom mjestu i u svako doba covjek osjeti zelju da slobodno koraca sa svojom bracom, istomisljenicima, bracom Bosancima i Hercegovcima, bez obzira na ime, vjeru... Slobodno cemo koracati uz ljude kakav je dr. Nakas Bakir.   Godinama je sijao ljubav, a borio se protiv mrznje. sada se plodovi njegovog rada vide, upravo ovdje, u zajednickom nastojanju da stanemo uz tog velikana. I stajacemo uz njega sve dotle, dok bude potrebno. Bosanci se poznaju po osmjehu, nadi u bolje sutra. Poznaju se po ceznji za istinom i pravdom. Po prijateljskom zagrljaju onda, kada je taj zagrljaj napotrebniji.

 

 


Gost

#323

2013-03-13 16:59

Biti prilagodjen u duboko bolesnom drustvu ni nije odraz nekog zdravlja...Prema tome, vrijeme je da pocnemo to duboko bolesno drustvo da mijenjamo tako sto cemo prava ljuva (p)ostaviti na pava mjesta...

Gost

#324

2013-03-13 17:15

Dr Bakir Nakas rukovodilac br. 1.

Gost

#325

2013-03-13 17:47

ukoliko nakas bude smjenjen organizovacemo proteste