Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

POSMATRAC

#51 POSMATRAC

2013-03-11 13:56

ZAISTA NACIJA NIJE NORMALNA. PA NIJE OVAJ TIP KASTRO ILI TITO DA SJEDI DO SMRTI NA STOLICI. GOSPODINU JE ISTEKAO MANDAT I CAO JER JE VEC 21 GODINU NA ISTOJ POZICIJI. NOVI MLADI LJUDI TREBA DA SE DOKAZU. HVALA LIJEPO ALI DOSTA JE VISE I NEMOJTE DA GA UZDIZETE U NEBESA. DRUG NIJE PLACAO DEZURE, NA TRUDNICKOM BOLOVANJU ZENE NE PRIMAJU PLATE NITI JEDAN NJEN DIO I TO ZAHVALJUJUCI NJEGOVOJ VISOSTI. SVAKE GODINE IMAMO KULT LICNOSTI GDJE SE SLUZE SKORO MISE NJEGOVOM RAHM. BRATU PO BOLNICI I CITAJU HVALOSPIJEVI. PA NIJE TO PRIVATNA BOLNICA. MOZA BI ZELIO JOS JEDAN MANDAT TAKO DA IMA OKRUGLO CETVRT VIJEKA TJ. 25 GODINA- DOSTA
Ja

#52 Re: POSMATRAC

2013-03-11 14:02

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

Gospodine posmatrac, kako bi bil da i dalje posmatrate bez suvisnih komentara. Ocigledno ne znate dovoljno o cijeloj sitaciji. niko ne kze da treba biti dozivotno na toj poziciji, ali smijeniti ga dvije godine do penzije????? Ovim su pokusali diskreditirati sve sto je ovaj covjek uradio do sada, a vjerujte, iz prve ruke, puno toga. Ono sto je najbitnije, nije gledao a gdje sam tu ja!!!

 


Gost

#53 Re: Re: POSMATRAC

2013-03-11 14:11

#52: Ja - Re: POSMATRAC

Gospodin posmatrac je prijavljen upravo

N

#54 Re:

2013-03-11 14:14

Seki Izetbegovic

ataturk

#55

2013-03-11 14:20

obavezno turiti "prinčevu princezu". tihi,sarajlić, zukić &co se drže povijesne glupe izreke i misli: "bolje podoban nego sposoban"

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-11 14:20



Gost

#57

2013-03-11 14:23

Ne mora on ni biti direktor,ali sve ove mahinacije SDA su uzasne..vec je odluceno da ce Seka biti direktorica.Ovo je drzava nekoliko familija i nije vazno kakav si kvalitet,nego ciji si.

Gost

#58 Re: POSMATRAC

2013-03-11 14:28

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

U pravu si,nije kult licnosti,i rekoh i ja da nije stvar u tome da bas on bude i dalje direktor.Ali sam cin je bio nizak udarac,koji se mogao gospodski rijesiti,a ne onako primitivno kako jest.

I drugo,napravljena je citava farsa oko svega toga,unaprijed se sve zna i odluceno je na nivou partije,samo zamazuju oci narodu konkursima i komisijama.


Gost

#59 Re:

2013-03-11 14:29


Gost

#60

2013-03-11 14:31

Moramo sacuvati nasu bolnic Nakas!Bolnica Nakas je uvijek bila tu za nas i nase najblize.Sada je trenutak da i mi budemo uz nju i sve divne ljude koji su spasavali nase zivote,zajedno sa dr Nakasem na celu.Hvala im na svemu....i trebamo ih jos dugo,dugo.....

Gost

#61

2013-03-11 14:33

Treba samo sprijeciti da Seka dodje na to mejsto.

Gost

#62

2013-03-11 14:35

Vrijeme je da se stane na put stranačkoj samovolji.... U svakom slučaju sam za reizbor gospodina Bakira jer to je zaslužio svojim dosadašnjim radom a poslije isteka reizbornog mandata neka se raspiše konkurs za popunu tog radnog mjesta kako bi svi građani i građanke imali/le ravnopravan status. Dosta je stranačke sile, otimačine i drugih nečasnih radnji kojima se gazi ljudsko dostojanstvo.

 


Gost

#63

2013-03-11 14:36

Mislim da je ova peticija uzaludna.Sve su drugi odlucili umjesto nas

Gost

#64

2013-03-11 14:41

Moj potpis na ovu peticiju je izraz dubokog poštovanja prema radu i osobnosti uvaženog dr Nakaš Bakira,a istovremeno i želja da konačno u ovoj zemlji budu birani na sve pozicije ljudi koji imaju kompetencije i rezultate u svom radu!
ataturk

#65 Predmet

2013-03-11 14:46

on, gosp. bakir nakaš, onakav kakav jeste je istinski "slučaj" u našoj jadnoj bosni i hercegovini. on, gosp. bakir nakaš je ustanovio red, rad i disciplinu i još nešto, ubio je KORUPCIJU - rak ranu ovog društva. moja supruga je operisana prije 10 dana. od prijemnog odjela, sestara na ginekologiji, sina abdulaha nakaša - hirurga, za sve njih samo dvije riječi.nastavite tako!!

ljudskost, struka, disciplina.

Gost

#66

2013-03-11 14:48

Potpuna podrška

Kroz dugogodišnju saradnju, upoznat sam sa načinom rada, vođenja i poslovanja Opće Bolnice. Gosp. Bakira Nakaša smatram najzaslužnijim za sve uspjehe koje ova ustanova postigla

Gost

#67

2013-03-11 14:50

Ja sam Dženana Hadrović iz Sarajeva, jedina bolnica koja je ustanovila moju dijagnozu je bolnica dr Nakaša, operisana sam i u Sloveniji, ali nisu našli ništa, samo su njegovi stručnjaci, moram to reči dr Leto i Čustović, analizom i pravilnim pristupanju uklonili ono što sam godinama nosila, i što sam mogla umrijeti, da to oni stručno nisu obradili, dok sam živa, zahvaljivat ću se svima na klinici, posebno dr Bakiru, Leti , Čustoviću, i sestrama, ja sam se osjećala kao da sam u prvoklasnom hotelu, svakih pola sata je operater dolazio i provjeravao moje stanje, sada sam hvala Bogu dobro, hvala P U N O svima, neka je živ i zdrav naš najbolji doktor, da ga imamo i da živimo, puno pozdrava za ovu stranicu,

Gost

#68

2013-03-11 14:50

ako dodje Izetbegovicka, onda smo naj..... svi redom.

Gost

#69

2013-03-11 14:58

Moramo uciniti sve da sacuvamo provjereno sposobni kadar radi samih nas kao i buducih generacija.

Gost

#70

2013-03-11 15:16

Podrška reizboru dr Bakira Nakasa
"običan smrtnik"

#71

2013-03-11 15:16

Bolnica nije politička ustanova.Bolnica nije poligon za dokazivanje.
Bolnica je prijeko potrebna ustanova bolesniku!
Bolnicom rukovodi i odgovoran je visoko obrazovan,iskustven i human čovjek.
Ljudi daju tu kvalifikaciju imenovanom i njihovo mišljenje treba poštovati.
Bolnica pripada kompetentnom po struci i ljudskom obrazu ,liječnićkom osoblju.

Gost

#72

2013-03-11 15:18

PODRSKA GOSPODINU DR. BAKIRU NAKASU POSEBNO ZBOG SJECANJA NA VELIKOG COVJEKA A NJEGOVOG BRATA DR.ABDULAHA NAKASA...

Gost

#73

2013-03-11 15:23

Ne trebamo dopustiti da politika bude jača od struke inače od ove države nema ništa. Gosp. Bakir neka svojoj supruzi otvori privatnu kliniku (ima novca od ratnih donacija) a gosp. dr. Nakaša neka ostave na miru

Gost

#74

2013-03-11 15:29

samo da uspijemo spasiti gosp.dr.Bakira Nakaša!!!!!!

Gost

#75

2013-03-11 15:33

Ako se dopusti da stručnjaka kao što je dr. Bakir Nakaš smijeni politička klika onda smo stvarno i zaslužili ovakvu vlast. Još samo treba da nas počnu tući, možda bi se onda probudili.