Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Pristali ste eto vam je

/ #579

2013-03-15 20:32

Sve do večeras mislio sam i nadao se da Sarajevo nije uništeno u ratu. Večeras sam se na žalost uvjerio da Sarajeva više nema. Ostao je prostor, obnovljene su zgrade, ali ova gomila miševa koji žive na teritoriju bivšeg Sarajeva i ne zaslužuje ništa bolje od Bakira i Sebije Izetbegović. Jedno moram priznati. Pametan je to manipulator i dobro zna s kakvim ovcama ima posla. Možete pričati šta hoćete, ali u pravu je i Dodik u svim svojim tvrdnjama o Sarajevu i "sarajlijama". Minder mahala. I to pogana. I svog će ubiti, ako ne sluša. Hladno i bezosjećajno. Djecu nam svaki dan bodu noževima, a u zatvoru svega dvojica, trojica. Kukavičluk i apatija jedine su osobine koje trenutno postoje u ovom posranom gradu. Ako je ubodeno dijete dobro je da nije moje. Pa i ako je moje dobro je da nije namrtvo. Ma nije dobro, ali bolje niste ni zaslužili. Lopovi u ulozi političara odraše vam kožu svojim privilegijama i bahatlukom. Budite sretni ako vam Baki ne begeniše ženu. Još ćete joj sami gaće skidati da se babin sin zadovolji. Naši vajni studenti su digli svoj glas jedino kad su zakukali dajte nam tramvajske iskaznice. Ovdje se potpisalo 4 000 ljudi, a pred Opštu bolnicu ih je došlo pet - šest. Kako sijete tako ćete i žnjeti. Ješćete virtualne ručkove. Ko kerovi iza plotova lajemo nešto, a čim nas neko mrko pogleda bježi u kućaru. A Baki zna mrko pogledati. I ne samo to. Ima on i Šaju koji će vam sa zadovoljstvom silovati maloljetnu kćerkicu. To dragi moji sugrađani zahtijeva žestok i odlučan otpor, a vi ste obične kukavice i demagozi. Svjestan sam ja da me zbog ovakvog komentara mogu Ševice prošetati koritom Miljcke, ali ako. Jebeš i ovakav život. Pomalo jeduckaj, pomalo seruckaj i budi u "stranci." Ne razmišljaj nego slušaj i služi kretene proklete i nezajažljive. Apatija i mrak. Jad i bijeda. Kako se uopšte pogledate u ogledalu. Čime će vam se djeca ponositi. Ili ste i od njih već stvorili male kukavice nedostojne života? Fuj!