Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#576 Re: Re:

2013-03-15 19:31

#571: - Re:

Ja neznam ko ste, ali  sam  jedini na svijetu koji boga moli da me BEGOVI  POZOVU DA NA SUDU DOKAŽEM, ŠTO PRAVDA ZAHTIJEVA. DA SU  ME SAHRANILI.


Gost

#577 Re:

2013-03-15 20:08

#575: -

Mi smo sami sebi samar! Svi junaci nikom ponikose! Gdje ste svi sad ispred bolnice? Samo dvadesetak ... sramota!

Djina

#578 Re: Re:

2013-03-15 20:18

#577: - Re:

Sramno od gradjana Sarajeva a ovdje ste spremni svasta pricati.Tako je najlakse onda i ne zasluzujete bolje pa neka vam tako i bude.Steta samo za one cestite radnike u ovoj ustanovi sto ce skorpiju morati trpiti

Pristali ste eto vam je

#579

2013-03-15 20:32

Sve do večeras mislio sam i nadao se da Sarajevo nije uništeno u ratu. Večeras sam se na žalost uvjerio da Sarajeva više nema. Ostao je prostor, obnovljene su zgrade, ali ova gomila miševa koji žive na teritoriju bivšeg Sarajeva i ne zaslužuje ništa bolje od Bakira i Sebije Izetbegović. Jedno moram priznati. Pametan je to manipulator i dobro zna s kakvim ovcama ima posla. Možete pričati šta hoćete, ali u pravu je i Dodik u svim svojim tvrdnjama o Sarajevu i "sarajlijama". Minder mahala. I to pogana. I svog će ubiti, ako ne sluša. Hladno i bezosjećajno. Djecu nam svaki dan bodu noževima, a u zatvoru svega dvojica, trojica. Kukavičluk i apatija jedine su osobine koje trenutno postoje u ovom posranom gradu. Ako je ubodeno dijete dobro je da nije moje. Pa i ako je moje dobro je da nije namrtvo. Ma nije dobro, ali bolje niste ni zaslužili. Lopovi u ulozi političara odraše vam kožu svojim privilegijama i bahatlukom. Budite sretni ako vam Baki ne begeniše ženu. Još ćete joj sami gaće skidati da se babin sin zadovolji. Naši vajni studenti su digli svoj glas jedino kad su zakukali dajte nam tramvajske iskaznice. Ovdje se potpisalo 4 000 ljudi, a pred Opštu bolnicu ih je došlo pet - šest. Kako sijete tako ćete i žnjeti. Ješćete virtualne ručkove. Ko kerovi iza plotova lajemo nešto, a čim nas neko mrko pogleda bježi u kućaru. A Baki zna mrko pogledati. I ne samo to. Ima on i Šaju koji će vam sa zadovoljstvom silovati maloljetnu kćerkicu. To dragi moji sugrađani zahtijeva žestok i odlučan otpor, a vi ste obične kukavice i demagozi. Svjestan sam ja da me zbog ovakvog komentara mogu Ševice prošetati koritom Miljcke, ali ako. Jebeš i ovakav život. Pomalo jeduckaj, pomalo seruckaj i budi u "stranci." Ne razmišljaj nego slušaj i služi kretene proklete i nezajažljive. Apatija i mrak. Jad i bijeda. Kako se uopšte pogledate u ogledalu. Čime će vam se djeca ponositi. Ili ste i od njih već stvorili male kukavice nedostojne života? Fuj!

Gost

#580

2013-03-15 20:43

Danas u 18:00 ispred Opće bolnice bilo nas je oko 20-tak.
Kakvi ste vi ljudi? Jedno mislite, drugo govorite, treće radite. Sram i stid neka vas bude!
Sutra je novi protest, u 12:00 ispred BBI-a. Baš me zanima koliko će vas doći!

Gost

#582

2013-03-15 20:51

...nemam sta reci,osim,dosta i njih bi!!!

Gost

#583

2013-03-15 20:57

Potpisivanjem ove peticije izrazavamo podrsku gradjana najkvalitetnijim i iskusnim strucnjacima ljudima da vode institucije i poslove u kojima su najuspjesniji i najbolji dobro dosli,ujedno se protivimo stranackom nepotizmu onih koji su nas doveli do ove situacije u kojoj smo sad!

Gost

#584

2013-03-15 21:04

Sutra 16. 03. u 12:00 ispred BBI-a je novi protest za podršku gosp. Nakašu.

Gost

#585

2013-03-15 21:15

"Dijamant ostaje dijamant i ako padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se digne do neba. "
Znači Sebija, ti bi bila jeftina kurvetina i da ti muž radi u komunalnom uredno, nemoj se prodavati skuplje pošto je član predsjedništva - govnar i parazit, našli ste se. Prostitutko !

Gost

#586

2013-03-15 21:36

Dr.Bakir Nakaš de pokazao i dokazao u ratu kao sposoban ljekar koji se pridržava Hipokratove zakletve. Danas je mali broj takvih ljekara. Njega, kao stručnjaka i čovjeka nije promijenilo vrijeme niti položaj. Upravo sam zabrinuta, gdje sada ići na liječenje. Do sada je Opća bolnica bila javna zdravstvena ustanova. S obzorom na to kako završavaju firme i ostale institucije koje preuzme stranka iz koje gospođa dolazi, sigurno se ne možemo nadati ničemu dobrom.

Gost

#587

2013-03-15 21:55

DA NECE VECERAS MNOGO DOCI TO JE TREBALO SVAKOME KO IMALO SOLI U GLAVI IMA BITI JASNO JER SJETIMOSE KAKO SU BILE DEMONSTRACIJE PRED PREDSJETNISTVOM KADA SU RAZBIJALI PROZORE TADA JE SAMIR SILAJDZIC DOBIJO PEDESET HILJADA MARAKA DA LJUDE PUTEM SVOJE RULJE ZAJMI TAKO BI TO I VECERAS BILO JER KRETEN IZEZBEGOVIC I NJEGOVA DROLJA SU TAKVE KUKAVICE DA DRUGE PUSTAJU DA RUKE PRLJAJU ZATO SU I MENSURA PELJTU TAKOZVANOG BOKSERA DIGLI NA POZICIJU NEKU STO I ON NEZNA CEMU SLUZI ALI IPAK SVAKI MJESEC LJEZE NJEMU NA RACUN DOBRA CIFRA I TO IZ CISTOG RAZLOGA POSTO TAJ TAKOZVANI BOKSER IMA NEKE SVOJE LJUDE ZA GRUBE POSLOVE.
NEKA NIKO KO OVO CITA NEMISLI DA SE JA NECEG BOJIM ALI NECU NI DA SRLJAM NA SVOJU STETU NEGO OVAKVA STVAR TREBA SE ADEKVATNO ORGANIZOVATI I ONDA KRENUTI U NAPAD PA AKO TREBA I DIREKTNO IZ KABINETA MAFIJASA ZA USI IZVUCI ALI KADA SE NAJ MANJE NADA SVE OSTALO LJUDI BUDITE PAMETNI JE GLUPOST I NA STETU SAMOG SEBE I SVOJE PORODICE ZATO OHLADITE GLAVE I STVORITE PLAN KAKO STATI DZUBRETU NA PUT
JEDAN PRJEDLOG BI BIO DA NAPRIMJER OVE NJEGOVE NEKRETNINE KOJE TRENUTNO GRADI DA SE RADNICIMA PRISTUP BLOKIRA DALJE BI MOGLO ICI DA SE POZOVU NA ODGOVORNOST ONI KOJE ON KOMANDUJE NPR. U GRADZAVINSKOJ INSPEKCIJ TO SU MUNEVERA MIGIC I MIRZA ISLAMBEGOVIC DA SE PRITISNU DA OPRAVDAJU ZASTO OBJEKTE KOJE SU NEPRIMJETNO VAN PLANA IZASLI DALI NALOG ZA RUSENJE A OBJEKTI KOI SU TOLIKO VAN PLANA IZASLI DA SU KOMPLET KVART GDJE SE NALAZE UGROZILI I CAK SE FALE DA SU POSLOVNI OBJEKTI SA ZVJEDICAMA O KOIMA NIKO NEMA POJMA OSIM DA IMAJU NALOG RUSENJA PUNOM PAROM POSLUJU SAMO STO SU ONI REALNO VLASNISTVO MAFIJASA BAKIRA IZETBEGOVICA
NEKAZE SE BEZ VEZE AKO HOCES BEZDUSNIKA DA UDARIS DA GA BOLI UDARI PO DZEPU TAKO BI SE I KLAN IZETBEGOVIC MOGO BOLNO UDARIT PA AKO TREBA BITI CE MU KAO GADAFFIJU MOZE I ON DA SE PROVUCE PREKO SARAJVSKI CESTI VEZAN ZA AUTO
NEKA NIKO NEZABORAVI DA SVAK KO JE PODPISO OVU PETICIJU JE PUTEM SVOJE ADRESE ZAVEDEN TAKO I JA I JA SE NEKRIJEM A NAJ MANJE OD KUKAVICE BAKIRA IZETBEGOVICA JER KAD JA NJEGA SAMO VIDIM PITAM SE DALI JE MOGUCE DA NJEGOV CACA I NJEGOVA MATERESINA NISU BILI BRAT I SESTRA TAKO MALOUMAN ON IZGLEDA

Gost

#588 Re:

2013-03-15 22:15


Gost

#589

2013-03-15 22:35

Nebi me zacudilo da sljedeci korak "SVEMOGUCIH" bude promjena imena bolnice...

Gost

#590

2013-03-15 22:48

Znamo obiteljski ovog stručnog doktora, a i kao čoveka....

Gost

#591

2013-03-15 22:51

Pod hitno skloniti obu bakirovicu, pokrali su pola BiH jos samo da bolnicu preuzmu.

Gost

#592 Re: Sadika Kurbegovic

2013-03-15 22:51

Prodat sindikat

#593

2013-03-15 23:03

Ljudi svaka Vam cast borite se za naseg Bakira.... Svojim sam ocima gledo i bio prisutan pred bolnicom kad su se skupili ljudi ccc 20 Ne bih da ga imenujem ali je samo jedan radnik iz bolnice bio.....Ali sta je sa ostalim radnicima ove bolnice....Gdje su oni u svemu ovome da daju podrsku....Cega se boje sta je sa sindikatom imali ih zivi ili ih je sda kupio....
Djina

#595 Re:

2013-03-15 23:49

#593: Prodat sindikat -

Ja mislim da radnici nemaju snage za to,mislim da je to strasni sok za njih ali sam sigurna da preduzimaju neke druge radnje


Gost

#596 Re: Re:

2013-03-16 00:12

#595: Djina - Re:

Imaju radnici snage ali nece niko da pokrene.....Sindikata kao da nema.....Svi sute to je zalosno

Djina

#597

2013-03-16 00:38

Upravo na TVSA gledam emisiju o ratu u Sarajevu i izumima koje su ljudi smislili da olaksaju zivot.U emisiji govori Prim.dr.Raib Salihefendic,jedan od autora sarafiksa-fiksatora koji je bio neophodan za teske povrede ekstremiteta a bolnice ga nisu imale.Gledam porusenu,unakazenu drzavnu bolnicu i ne mogu da vjerujem da se sve to sada minimizira i pljuje se po ljudima koji su spasili na hiljade zivota,obnovili zgradu,nabavili opremu,a sve zbog COVJEKA koji je trazio njihovu pomoc.Sramota me sto sam stanovnik ove drzave
NORMA

#598 Re:

2013-03-16 00:45

#1: Ines - Bila sam pacijent i samo mogu reci hvala osoblju Opce bolnice "Abdulah Nakas" na celu sa doktorom . Samo naprijed doktore ,ne dajte im da udju u svaku poru naseg drustva !!!

Tuta Bugarin

#599

2013-03-16 00:51

Ovakav postupak sa dr. Bakirom Nakaš je dokaz koliko se cijeni struka, humanizam i patriotizam. Ne znam šta je ovom jadnom napaćenom narodu pa šuti i trpi. Dosta je više državne mafije i njihovog osorog ponašanja. Parola "Bolje grob, nego rob!" u Titino vrijeme je imala smisla, a čini mi se da je i danas tako. Zato, USTANIMO SVO PROTIV DRŽAVNE MAFIJE I POKAŽIMO IM GDJE IM JE MJESTO!

Gost

#600

2013-03-16 00:53

Podrska od srca...Ljekar Nakas je ime....steceno prije,potvrdjeno tokom i poslije rata. Ne zelim biti pacijent u bolnici koju vodi anonimus...zena politicara,o kojoj ne govore rezultati rada...Ima dovoljno godina,a iza nje... samo podobno prezime !