Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#551

2013-03-15 16:10

OVIM PUTEM ZELIM I DA SVOJ KOMENTAR DADNEM NA KRIMINALNE DA NEKAZEM MAFIJASKE POSTUPKE BAKIRA IZETBEGOVICA I KOMPLET KLANA IZETBEGOVIC.

NAROD GRDI I ZALI SE NA KRIMINALCE KAO STO SU KELJEMENDI ILI GASI A NECE DA UVIDE ODNOSNO NECE JAVNO DA ONO KAZU STO GOVORE IZA ZATVORENI VRATA ,A TO JESTE DA JE NAJ VECI KRIMINALAC NA BALKANU BIO ALIJA IZETBEGOVIC KOJEG JE ZAMJENIJO NJEGOV SIN BAKIR KOJI REALNO RECENO JE I NAJ VECI KRIMINALAC I SEF SVI KRIMINALNI ORGANIZACIJA NA PROSTORIMA OVE DRZAVE
TAJ KRIMINALAC SE I NEUSTRUCAVA DA I PRAVOSUDZE DIKTIRA KAKO SVOJ POSAO DA VRSE TAKO SADA I SVOJU " GOSPODZU " KOJA JE SAMO U SNOVIMA ZAVRSILA I OSNOVNU SKOLU UBACUJE NA POZICIJU VODSTVA OPSTE BOLNICE SIGURNO TO CINI U NADI DA CE I ON KAO STO JE VEC NJEGOV OTAC SA BOLNICOM KOSEVO SADA NA KONTO OPSTE BOLNICE NEKE DONACIJE MOCI UTAJITI.
CITAVO VRJEME SE PRICA I TVRDI DA OVA ZEMLJA RADI PO PROPISIMA PRAVOSUDZA SADA JE PITAM : KADA CE SE VISE GLAVNI KRIMINALAC I MAFIJAS BAKIR IZETBEGOVIC STAVITI U PRITVOR JER JE I ZAPADNIM ZEMLJAMA NJEGOV KRIMINAL OD UBISTVA JUSUFA ( JUKE) PRAZINE POZNAT TADA SU VEC ZAPADNE MEDIJE OTVORENO NJEGA ( BAKIRA IZETBEGOVICA) IMENOVALI KAO NALOGDAVCA UBISTVA PRAZINE
NA PODRUCIJU OVE ZEMLJE ON SE DOVODI I U VEZU ZA MNOGA DALJNA UBISTVA KAO I ZA AKTIVNOG PODRZACA RATNI PROFITERA KOJI SU DOKAZNO PRIJE RATA BILI MALI KRIMINALCI DOKLE SADA POSJEDUJU BEZBROJ NEKRETNINA I MALTRETIRAJU OVAJ KANTON PA I DRZAVU.
ZATO SE PRIDRUZUJEM OVOJ PETICI U NADI DA CE VISE TOG KRIMINALCA SKINUTI I ONAKO KAKO MU PRISTOJI SA NJIM I NJEGOVIM KLANOM RJESITI PROBLEM KAO PREDLOG DAJEM POSTUPAK NARODA PREMA KLANU GADAFFI U LIBI ILI POSTUPAK NARODA PREMA SADAMU HUSEINU I NJEGOVOJ PORODICI AKO OVAJ NAROD MISLI DA NIJE U MOGUCNOSTI ZA OSTVARIVANJE OVOG POSTUPKA ONDA IMA I DEN HAAG KOI BI SE NA NJEGOVU POSJETU SIGURNO RADOVO I ADEKVATAN SMJESTAJ ZA KLAN IZETBEGOVIC NASO

Gost

#552

2013-03-15 16:18

PODRŠKA ZA BAKETA , HAJMO SVI NA PROTEST..............

Gost

#553

2013-03-15 16:22

DAJTE PODRŠKU BAKETU!

Gost

#554

2013-03-15 16:23

HAJMO BATKO,UKLJUČI SE U AKCIJU
lila

#555

2013-03-15 16:30

Imala sam priliku biti pacijent bolnice.Sve pohvale za strucni tim,osoblje i sve s kojima ssam bila u kontaktu.Niti sam imala vezu,niti sam sta kome platila, a imali su odnos prema meni kao da sam u najmanju ruku njihova kolegica.

Gost

#556

2013-03-15 16:38

sda je fašistićka stranka,ja sam siguran u to,a i porodica Izetbegović ja izgleda sklona fašizmu,dok ,ovakve i još gore stvar rade svom vlastitom narodu..smrt fašizmu,sloboda narodu..živio komunizam

Gost

#557

2013-03-15 16:38

da li ima organizovan protest, i ako da, kad i gdje?

Gost

#558

2013-03-15 16:47

Ako se sada ova bagra ne zaustavi,pa sutra ce nam kozu s ledja odrati.

Gost

#559

2013-03-15 16:52

Molim vas može li mi neko potvrditi u koliko sati se održavaju protesti? Imam dvije različite informacije, ovdje u komentarima 16 sati, a na nekim portalima u 18 sati ispred bolnice?
Također, ovim putem bih pozvala sve vas koji komentarišete da dođete na proteste, jer od ovih komentara i komentara po fb nema ništa, trebate doći na protest!

Gost

#560

2013-03-15 16:52

Zalosno je da smo uopste dosli u situaciju da na ovo dajemo komentar, covjek je dao sve od sebe da ova bolnica opstane i zdarzi nivo.

Gost

#561 uzvrati udarac glasanjem!

2013-03-15 16:53

e pa Narode, pamti pa vrati... eto izbora za koju godinu! sjetite se kada budete zaokruzivali listic kako je izmedju ostalog SDA tretirala ovog ratnog heroja u bijelom kada su ambicije dinastije porasle i kada im se nasao na putu.

danas je smetao on, sutra vi i vasa porodica


Gost

#562

2013-03-15 16:53

NEDAJTE DA KRIMINALAC I MAFIJAS BAKIR IZETBEGOVIC I OPCU BOLNICU DOVEDE U SVOJE VLASNISTVO NEGO SKINITE KLAN IZETBEGOVIC I STRPAJTE U ZATVOR ILI KAKO JE VEC JEDAN NAPISAO POSALJITE U HAAG
DOVOLJNO JE VISE IZETBEGOVICKE DIKTATURE ON IMA PTICIJEG MLJEKA DOKLE NAROD NEMA NI ZA HLJEBA A I TO PTICIJE MLJEKO IMA ZATO STO JE NJEGOV CACA POKRO STO JE GOD USPJEO DA POKRADE KONKRETNO KOSEVO BOLNICU KOLKO JE POKRO OD TE BOLNICE DONACIJA MOGLA BI SE DA NAPRAVI PRVO KLASNA KLINIKA A NE DA BUDE BOLNICA KAO U BANGLADESU
ISTI TAJ NJEGOV CACA NAM JE DOVEO I FUNDAMENTALISTE OVDJE KOIH SE NEMOZEMO KUTARISATI ZATO TREBA DA SE VISE TOM KLANU STANE NA PUT I DA SE POKAZE DA NAROD VISE NECE DA TRPI TO MALTRETIRANJE I OTIMANJE.
MANGUP TVRDI DA OVDJE IMA SAMO 400000 KM STO NEPRIZNA KOLKO IMA U STRANIM DRZAVAMA KOLKO JE POKRO STO NEPRIZNA KOLKO NEKRETNINA SAMO U KANTONU SARAJVO JE BEZPRAVNO POSVOJIJO U SVOJ POSJED ZA KOJE SU JAVNO VLASNICI NEKI PRIJE RATNI KOKOSARI KAO STO JE VLASNIK HOTELA MISHEL
TAJ HOTEL IMA NALOG RUSENJA ALI SE NESPROVODI U DJELO ZATO STO BAKIR NEDA TO ZATO STO GA JAVNI VLASNIK TO JESTE MIRSAD NIKSIC IMA U SAHU ZATO I ON SA SVOJOM BAGROM MALTRETIRA I MANIPULISE IZBORE BEZ OBZIRA KOJE
ZATO LJUDI HAJMO VISE NA NOGE I STANIMO TOJ BANDI NA PUT

Gost

#563

2013-03-15 16:58

ljudi nemojte pisati da dajemo podrsku Bakiru ili Baketu moze neko shvatiti da podrzavamo onoga pogresnog (Izetbegovica)
Za Bakira Nakasa

#564

2013-03-15 17:03

Ljudi cekam kod bolnice ocel iko doc??????

Gost

#565

2013-03-15 17:04

Danas ispred opce bolnice u 18 sati je protest

Gost

#566

2013-03-15 17:07

za doktora nakaša

Gost

#567

2013-03-15 17:08

Pa eto Bošnjaci budite glupi pa nemojte doći na protest! Pustite da nam rade šta hoće!
gost

#568 Re: Re:

2013-03-15 17:18

#544: - Re:

Bosanska Lejla Bin Ali


Gost

#570

2013-03-15 18:30

PROTEST TREBA POCETI RANIJE! bANDA CE U 18;00 PROGLASITI GUSKU iZETBEGOVIC!

Gost

#571 Re:

2013-03-15 18:45

#549: MRAK -

Gospodine, ja se iskreno nadam da cete smoci snage i sve ovo javno i na sudu posvjedociti. Ne samo zbog vas samih, niti zbog dr Nakasa, vec zbog buducnosti sviju nas i Bosne i Hercegovine, zbog istine i pravde prema nasoj djeci. To sto vi znate je od ogromne vaznosti! Mnogi pisu, sumnjaju i predpostavljaju da Seka nema nista posteno zavrseno, ali vi imate zaista keca u rukavu! Samo naprijed! Toj vjestici treba stati u kraj i protjerati je iz zemlje. To sto ona radi je krivncno djelo! U nekoj drugoj zemlji njoj ne bi ginuo zatvor!


Gost

#572

2013-03-15 18:46

SVI PRED OPCU BOLNICU! JOS JE OSTALO SAMO 15 MINUTA! SKIDAJMO SDA I IZETBEGOVICE! DOSTA JE VISE KRIMINALACA, MAFIJASA I LOPOVA!
TheFloy

#573 Smrt Fasizmu Sloboda Narodu

2013-03-15 18:55


Gost

#574 Re: Re:POVOD VASEG PRJEDLOGA

2013-03-15 19:10

#571: - Re:

NARAVNO DA IMAM TOG I DALEKO VISE KECEVA U RUKAVU PROTIV IZETBEGOVIC I TOG KLANA ALI MI TREBA PODRSKA NARODA DA KRENEMO U AKCIJU MNOGI KAZU DOVOLJNO JE RATA BILO TO JA NEPORICEM ALI SHVATI NARODE DA JE I OVO RAT ZA OPSTANAK KOJI NAM JE NABACIJO KLAN IZETBEGOVIC POCEVSI OD ALIJE

ZATO KO GOD JE SPREMAN DA MENE PODRZI NEKA SE ODAZOVE JA NECU BITI KUKAVICA I RADIT PO ONOM PRAVILU VOJSKO NAPRJED JA ZA VAMA ODNOSNO VOJSKO NAZAD JA PRED VAMA NEGO JA RADIM PO ONOM PRAVILU VOJSKO NAPRJED JA PRED VAMA VOJSKO NAZAD JA ZA VAMA KO JE SPREMAN NEKA SE ODAZOVE


Gost

#575

2013-03-15 19:16

Zaista jos jedan samar NARODU BOSNE I HERCEGOVINE,zaista sramotno kako se odvratno kabadahijski ponasaju TIHIC I IZETBEGOVIC... Narode dokle,dokle,dokle mislite da trpite da vam se smiju u lice ... Nema cekanja... Ovo je zaista sramno DA PREDSEDNIK ALIJA MOZE NA SEKUNDU VIDJET sta sin mu radi i kako se ponasa prevrto bi se u grobu...