Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#526

2013-03-15 14:31

BAKE,BAKE NEDAJ SE BAKE,SVI NA PROTEST!

Gost

#527 Mafijasi

2013-03-15 14:31

Ja ne zivim u Bosni i Hercegovini, ali naslovi kao:
1. Kralj bosnjackog podzemlja u predsjednickoj forelji"
2. Bakir Izetbegovic kralj bosnjackog podzemlja
3. Bakir Izetbegovic - Vrh bosnjacke mafije
4. bakir Izetbegovic razbija Bosnu
itd....
Strava i uzas, horor!
Kad ovo vidim sretan sam sto vise ne zivim u tom crnom vilajetu.
Puna podrska dr Nakasu jedinom koji je ostao posten i zasigurno zanam jedini koji nije ratniprofiter!
Taj Gavran - sova- cavka- ili kako se zove i ostala banda, to bi trebalo po kratkom postupku!

Gost

#528 Procitano na jednom forumu

2013-03-15 14:34

Naslov: Nepismeni Bakir Izetbegović. Jel na babu?

Gimnazijska svjedočanstva: Bakir Izetbegović u školi imao skoro sve dvojke i loše vladanje

U drugom razredu od 13 predmeta čak iz osam imao dvojku, u trećem iz pet, a u četvrtom iz četiri, a "dovoljnim" je ocijenjen i na završnim maturskim ispitima

Autor M. D. - A. Nu. | Objavljeno 02.01.2012. u 02:39

Izetbegović: Nekada su državu vodili odlikaši, a danas...

Kada bi bh. političari imali obavezu da u oficijelnim biografijama objelodane svoje (ne)uspjehe u osnovnoj ili srednjoj školi, Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsjedništva BiH, morao bi pokazati javnosti i tu svoju veliku sramotu.

Volio fizičko

"Dnevni avaz" ekskluzivno otkriva da je loše ocjene imao iz skoro svih predmeta, ali i vladanja. Zabilježeno je to trajno u Izetbegovićevom svjedočanstvu o "uspjehu" u toku školovanja u sarajevskoj gimnaziji, tada zvanoj "Pero Kosorić".

U svjedočanstvu ove škole broj 353 -10 od 16. juna 1972. crno na bijelo piše da je Bakir Izetbegović u drugom razredu od 13 predmeta čak iz osam imao ocjenu dovoljan (2) i to iz tadašnjeg srpskohrvatskog/hrvatskosrpskog te engleskog i latinskog jezika, zatim iz historije, matematike, fizike, biologije, pa čak i likovnog!

Tek četiri trojke zaradio je iz geografije, tehničkog obrazovanja, hemije i muzičke umjetnosti. Samo je iz fizičkog vaspitanja imao peticu. Samo drugu godinu gimnazije Bakir Izetbegović okončao je dobrim vladanjem, koje mu je u trećem i četvrtom razredu ocijenjeno sa loše!

U trećem razredu skoro je ponovio "uspjeh" iz drugog. Imao je zaključene dvojke iz engleskog jezika, historije, fizike, hemije i biologije, a trojke iz srpskohrvatskog, geografije, matematike, tehničkog obrazovanja te psihologije i logike. Standardnu peticu imao je opet samo iz fiskulture.

Odbrana i zaštita

I završnu, četvrtu godinu, maturant Bakir Izetbegović uspio je okončati sa četiri zaključene dvojke: engleski, osnove nauke o društvu, filozofije i matematike). Popravio je tehničko na četvorku, a petici iz fizičkog vaspitanja pridružio je i onu iz odbrane i zaštite.

Njegovi izborni predmeti tada su bili matematika i fizika, a na kraju je iz prvog zaradio zaključnu dvojku, a iz drugog trojku. Uprava škole njegovo vladanje ocijenila je (opet) negativno.

I na završnom gimnazijskom ispitu Bakir Izetbegović dobio je dvojke iz pismenog rada iz srpskohrvatskog jezika, matematike i fizike, s konačnim općim uspjehom - dovoljan (2)!

Dokaz da na najviše tronove dolaze oni drugi

Očigledno se Bakir Izetbegović nije "spotaknuo" na gimnazijske ocjene, jer i ovo je dokaz da se na najviše tronove ne penju samo odlikaši nego i oni drugi. Međutim, ma koliko pokušavali ostaviti dojam "prosvijećenih" lidera sklonih filozofiji saosjećanja s vlastitim narodom, istina o njihovom, u ovom slučaju lažnom Izetbegovićevom dušebrižništvu za taj narod, ipak, na kraju ispliva.

Gost

#529

2013-03-15 14:40

Podrska za Dr. Nakasa!

Gost

#530

2013-03-15 14:42

ovom javašluku ne treba nikakav komentar, ali baš da je gospođa pikirala tu bolnicu, meni to nije jasno, dobro , može i to e možda sutra poželi da bude direktor aerodroma, šta ima veze, bitno je samo poželjeti i na minderu će se i to riješiti

Gost

#531

2013-03-15 14:47

Dajte ljudi, svi govorite o protestu, recite već jedanput gdje i kada? Danas u 16h? Gdje?

Gost

#532 Re:

2013-03-15 14:48

#531: -

iSPRED <OPCE BOLNICE,KAKO SHVATIH


Gost

#533

2013-03-15 14:53

Hvala. Vidimo se.
veseli radnik ginekologije

#534

2013-03-15 14:56

Posmatrač je od liste za podršku napravio svoj debatni klub. Dobro čovječe rekao si šta si imao i sad pusti druge da pišu. Uzgred premalo je primjera koje navodiš da bi onima koji ga poštuju oblatio Nakaša. Većina ljudi koji su se ovdje javili lično poznaje Nakaše i ne treba im tumač. Isto tako dobro poznaju i poganu Svebiju, a oni koji ne znaju neka pitaju nekog s ginekologije. Svaka diskusija o objektivnosti i pravdi suvišna je za onog ko zna da su SDA lopovi prvo mimo svih pravila postavili Upravni odbor na čelu s mizerijom i brukom policijskom Ganijom da odredi ko je stručniji i bolji. Baš SDA zna odabrati stručnjaka.I ta ološ od čovjeka i duša prodana za sitnu korist eto procijeni kako je Svebi ja najbolja, a Nakaš (koji je kao feniksa iz pepela obnovio opštu bolnicu) eto najgori. Nakon toga ponosan na svoju odluku ko pravi miš mekinjaš kroz rupu se izvuče i pobjegne pred novinarima. Baš transparentno i na hair. Dabogda mu Sebija sve najdraže liječila. Fino si se Ganija i ti obilježio. Ako te nije boga strah, što ne pomisliš na to da ljudi pamte i da će ti djecu pljuvati zato što si ti govno obično. Čekamo te danas da nam malo položiš račune i detaljnije objasniš svoje motive. Imamo pravo znati , našim je parama bolnica izgrađena. SDA je pokrala sve što je svijet poslao ovom napaćenom i izmanipulisanom narodu pa sad kad toga nema više onda po navici nastavio zavlačiti ruke u ionako prazne džepove svoga naroda. Dok god ne dobiju po prstima to sigurno neće prestati.

Gost

#535

2013-03-15 15:00

Kako Bakira nije stid??

Gost

#536

2013-03-15 15:13

Neka je sram Bakira.

Gost

#537 Re:

2013-03-15 15:16

#535: -

 A ZAŠTA DA GA BUDE STID?


Gost

#538

2013-03-15 15:18

BAKE,BAKE SVE ĆE BITI U REDU!

Gost

#539

2013-03-15 15:19

PODRŠKA ZA BAKETA!!

Gost

#540

2013-03-15 15:20

Sramotno, Izetbegovićima valjda sve može stati u obraz. Doktorica Izetbegović je valja jedina koja u današnjem vremenu ženama kojima je PAPA test pokazao HPV, vadi matericu i jajnike! Kažu da iza uspješne žene stoji uspješan muškarac, međutim u slučaju Izrtbegovića to bi glasilo:"Iza nestručne žene stoji kriminalac".

Gost

#541 Re:

2013-03-15 15:30

#535: -  

Bakira Izetbegovica mislis? Pa covjek bez obraza nema ni stida!

 


Gost

#542 Re:

2013-03-15 15:32

#536: -  

Isprvka - dodaj Izetbegovica! Svi mi znamo da je on djubre - Bakir Izetbegovic zajedno sa kompletnom familjiom i cijelom strankom SDA!

 

 


Gost

#543 Re: Re:

2013-03-15 15:33

#507: djina - Re:

upravo tako i ja lično iskustvo prenosim , u bolnici A.Nakaš se 4 godine liječim, nikad nikome niša ni odnijela , niti je tražio a imam iskustva sa koševa, lično kad su mamu trebali primiti tražili eure,pa kad nismo dali onoliko koliko su tražili bila je varijanta može daj koliko daš

 


Gost

#544 Re:

2013-03-15 15:35

#540: -  

Srbija Izetbegovic = Heinrich Himmler

 

raja

#545

2013-03-15 15:47

E šta bi od stranke SDA i oni glumataju neke vjernike i poštenjačine, a glavni kriminalci , spletkaroši ove mender-države.Ma sram te bilo Baki -mafijo, sram te bilo kako se možeš toliko oglušiti o narod i komentare i mirno tjerati dok ne ispuniš sve želje svoje frustirane hanume

Gost

#546 Re: Re:

2013-03-15 15:47

#544: - Re:  

dodajem: Bakir Izetbegovic - Adolf Hitler

a zna se koji tandem su bili Himmler-Hitler .... isti kao dans par Izetbegovic!

 


Gost

#547 Re: Re: Re:

2013-03-15 15:51

#546: - Re: Re:  

 Nacisticka Njemacka je pala - Hoce li danas pasti i mafijska SDA?


Gost

#548

2013-03-15 15:53

Pa ipak ce neko imati koristi osim Seke.
Morate misliti I na upslenike na klinici za akuserstvo I ginekologiju.
Oni ce slaviti kad ona ode.
MRAK
Gost

#549

2013-03-15 16:06

DA SVA BOSANSKA JAVNOST ZNA. Gospođa Seka nikada nije pohađala specijalizaciju u Zagrebu. Ja I sALIM šABIĆ ssmo joj platili tu specijalizaciju, i bila je na toj specijalizaciji samo dva puta.Prvi puta je  Preuzela je dva mantila sa njenim imenom, a drugi puta je preuzela  beđ,, i to je sve.Svo vrijeme je mjesto na klinici provodila vrijeme u Gradačačkom klubu na kraju Ilice, gdje je tabirila  politiku i tračala Fahiru  Hasanovu i Umu - ženu Salima Šabića.  Od novembra 92 je pa do 95-96 boravila u Istambulu tako da ona sa specijalizacijom ima taman toliko koliko jedini nobelovac u Visokom brico-Šikle. A navela je da se od 92 u Zagrebu bavila specijalizacijom, što je NOTORNA LAŽ.   Rad magistarski,A NAJVJEROJATNIJE I DOKTORSKI  su ukradeni i najvjerojatnije i prepisan od doktorice medicinskih nauka gospođe Aide Cviko, koja je bila moja supruga .
Kod mene,u mom stanu, je živjela, tako da ja baš najbolje znam čime se bavila ta PAMET, i kako se dograbila i najvjerojatnije pređonila radove. Da koincidencija bude veča mentor za magistrat moje bivše supruge i Seke je isti-Asim Kurjak, stim što je moja supruga magistrirala 1983/4, a Seka nikada zvanično. A da bi on bio i njen mentor zna se cijena koju su Begovi platili.
Za pravosudne organe je da ispitaju dali ja ili ona lažemo. Može lagati samo jedno, ali ja sigurno ne, i na raspolaganju sam svim pravosudnim organima BiH DA DAM IZJAVU, POD PUNOM MORALNOM I MATERIJALNOM ODGOVORNOŠČU.
Bakira Nakaša nikada nisam ni sreo niti ga znam,-ali sa njim suosječam i to najbolje- ali sa porodicom Izetbegovića imam spor več 17-tu godinu, i koji su to kriminalci imam kompletnu sudski utvrđenu dokumentaciju čija SE vrijednost štete nanesene državi BiH mjeri milijardama ma kojih nominacija, sasvim je svejedno.


Gost

#550

2013-03-15 16:06

Iz upucenih izvora dolazi vijest da strankom SDA ne vlada Bakir Izetbegovic vec njegova supruga! On se samo bavi biznisom - pokradi pa pobij!!!!!!!!

Ko bi smio stisnuti i otici se lijeciti u bolnicu kad zna da je vodi takva vjestica?
Moramo misliti na svoju buducnost, na buducnost nase djece i unucadi. U ima njih treba danas da izadjemo pred bolnicu i skinemo Izetbegovicku!