Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

/ #984 Re:

2013-03-21 09:27

#978: -  

 Ta izreka mozda vazi kod neobazovanih i glupih kao npr ti koji si urednik ovog teksta. Pametan i obrazovan covjek vec ima svoje misljenje i shvatio je vec odavno o kakvim olosima se radi kad su u pitanju Izetbegovici i companija, kao i sveukupna politicka scena te zalosne Bozne i Hercegovine.

Ti i slicni tebi, ne bi trebali da upotrebljavaju rijec "demokratija" jer vi i ne znate sta ta rijec u sustini znaci. A povezivati Bakira Izetbegovica kao i njegovog oca sa tom rijecju je neumjesno. Ti Izetbegovici su obicni kokosari, sitne duse a iste takve sitne duse su ih tu i dovele. Pa sjetite se samo Alije Izetbgovica kad stoji pred drugim drzavnicima svijeta i drzi kao neki govor. Majko moja, sramota me bilo reci da taj covjek predstavlja moju zemlju. Niti je znao drzati govor, niti je imao drzanje jednog premijera. Bolje mu je bilo da ide u hodze!

 Isto tako vazi i za Bakira Izetbegovica. On je sta vise jos gori. Taj covjek nema fond rijeci da odrzi govor za djecu u vrticu, a da ne kazem za govore koje treba sprovoditi pred stranim drzavnicima. Kao da su Dodik i Izetbegovic imali istog ucitelja /ako su ga uopste imali/!