Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#976 Re:

2013-03-20 19:25

#969: -

Ma nemoj nisi ni kompetentan da izjavljujes svoje misljenje!!!!!!!!!

Lady

#977 Re:

2013-03-20 19:28

#969: -

Ma nemoj mi reci ti ces reci ko treba da ide u penziju..ocito je da si skrenuo s uma!Imaj postovanja prema mrtvima seljacino


Gost

#978

2013-03-20 19:40

Doktoru Nakašu hvala za sve što je za Opću bolnicu u prethodnih 21 godinu učinio, doktorici Izetbegović puno uspjeha u radu na novoj dužnosti a što se tiče priče o Izetbegovićima izgleda da će Bošnjaci nakon Alije i u Bakiru Izetbegoviću dobiti lidera demokratu u čemu mu svojim pisanjem svesrdno pomaže novina avaz - po onoj nekadašnjoj paroli "što je više kleveta i laži ti si nama (Izetbegoviću) miliji i draži", sve drugo su priče za malu djecu...


Gost

#979 Re:

2013-03-20 19:49

#978: -

Bakir nije idealan ali boljeg nemamo a koliko će on biti dobar do nas je nije do njega


Gost

#980

2013-03-20 22:27

na kraju ove "kampanje" valja zaključiti da njen cilj nije bio Bakir Nakaš već Bakir Izetbegović a to je onaj koji nam je "što je više avazovih kleveta i laži sve miliji i draži", kampanja je dakle uspjela, Bakir nam je sada miliji i draži!


Gost

#981 Podrška

2013-03-20 22:27

sve je već rečeno samo bih dodala ovo što se dogadja dogadja se sa jednim ciljem da u dogledno vrijeme izetbegovići privatizuju bolnicu i šta mi možemo učiniti izaći na ulice ,da ,i zamoliti medije da pomognu svakako one koji nisu u službi mafije
lejla

#982 Re: Re:

2013-03-21 01:08

#920: Seko usvoji me! - Re:

Ocito je da su se uposlenici pomirili sa sudbinom ili im je vec zaprijeceno,ostacete bez posla ako se budete bunili,a u ovakvom jadu i bijedi nije se igrati sa korom hljeba koju krvavo zaradjuju i oni i svi mi drugi u ovoj zemlji.Citam,evo po svim medijima i gledam kako je gosp.Danuta Moon (supruga Americkog ambasadora)vec od samog dolaska ukljucena u humanitarni i iznad svega,uzviseni rad,pomazuci nasim majkama,sestrama,suprugama,kcerkama koje se bore sa strasnom bolesti,rakom dojke....I lijepo mi dodje da zaplacem na sav glas...dok Danuta daje sebe za nase zene,ova nasa,nazovi zena,Bosanka,daje sebi sve sto stigne....Koja je to sramota za ovu zemlju,da li smo svjesni.Znam i podatak da je nekada bila ponudjena da se angazuje u nekoj od kampanja koje rade zene oboljele od raka dojke i da je glat odbila (a i sama nosi rak dojke,koji apsurd)Ali,sto bi se ona borila za te zene kada ona skokne do Ljubljane,operise dojku,zavrsi tretmane i onda u napad na imovinu ove nam jadne Bosne.....Toliko o njenoj empatiji prema covjeku.....Samo da se zna i ne zaboravi....


Gost

#983 Re:

2013-03-21 03:39

#980: -  

 Samo naprijed, slobodno se povodi za Izetbegovićem i njegovim stranačkim istomišljenicima. Ali se pazi da ne budeš zajedno s njima  i među onih 999 na putu za Džehennem. Ako mislite da ćete nepravdama do Dženneta, razmislite još jedanput, dok nije prekasno.


Gost

#984 Re:

2013-03-21 09:27

#978: -  

 Ta izreka mozda vazi kod neobazovanih i glupih kao npr ti koji si urednik ovog teksta. Pametan i obrazovan covjek vec ima svoje misljenje i shvatio je vec odavno o kakvim olosima se radi kad su u pitanju Izetbegovici i companija, kao i sveukupna politicka scena te zalosne Bozne i Hercegovine.

Ti i slicni tebi, ne bi trebali da upotrebljavaju rijec "demokratija" jer vi i ne znate sta ta rijec u sustini znaci. A povezivati Bakira Izetbegovica kao i njegovog oca sa tom rijecju je neumjesno. Ti Izetbegovici su obicni kokosari, sitne duse a iste takve sitne duse su ih tu i dovele. Pa sjetite se samo Alije Izetbgovica kad stoji pred drugim drzavnicima svijeta i drzi kao neki govor. Majko moja, sramota me bilo reci da taj covjek predstavlja moju zemlju. Niti je znao drzati govor, niti je imao drzanje jednog premijera. Bolje mu je bilo da ide u hodze!

 Isto tako vazi i za Bakira Izetbegovica. On je sta vise jos gori. Taj covjek nema fond rijeci da odrzi govor za djecu u vrticu, a da ne kazem za govore koje treba sprovoditi pred stranim drzavnicima. Kao da su Dodik i Izetbegovic imali istog ucitelja /ako su ga uopste imali/!

 


Gost

#985 Re:

2013-03-21 09:30

#980: -  

 DR BAKIR Nakas nam je DRAZI!


Gost

#986 Re: Re: Re:

2013-03-21 09:31

#982: lejla - Re: Re:  

Samo da je stignu nase kletve, malo joj je i carcinom dojke!


Gost

#987 Re: Re: Re:

2013-03-21 09:36

#982: lejla - Re: Re:  

 Postovana "Lejla", vase su me rijeci izuzetno obadovale. Nikad u zivotu nikom zlo ne pomilih, ali Sebiji Izetbegovic porucijem - dabogda se raspadala u svojim mukama!


Gost

#988 Re: Re:

2013-03-21 09:39

#979: - Re:  

 NARAVNO DA JE DO NAS JER SAMO MI MOZEMO SKINUTI TO DJUBRE ZVANO BAKIR IZETBEGOVIC!


Gost

#989

2013-03-21 10:00

Niste poslušali glas naroda, potcjenili ste našu peticiju podrške svjetski priznatom stručnjaku, dokazanom patriotu, moralnih i svih građanskih vrijednosti uvaženom dr. Bakiru Nakašu. Sada ste pokazali pravo lice, sada kada smo vas uppotpunosti upoznali sretni smo i ponosni što neidemo korak uz korak s vama, što nismo vaši simpatizeri, sljedbenici, a bogami nedozvoljavajući svom ponosu nismo ni vaši podanici. Uz spoznaju da iznad nas postoji neko ko nevoli pohlepu, dominaciju ni silu, koji sudi i jedini daje ispravnu posljednju presudu, uz pomoć njega idemo dalje, dublje i jače u kreiranju države u kojoj vlada poštenje i čast u kojoj se živi život dostojan čovjeka iz zahvalnosti šehidima, ljubavi i brige prema mladosti i budućim generacijama. Naš jedini zahtjev je da Opću bolnicu Prim.dr. Abdulah Nakaš isključivo može voditi dr. Bakir Nakaš zahvaljujući svojim zaslugama, vama koji mislite suprotno ostavljamo stid i stah Božije kazne. Jedna sam u plejadi koja živi i radi za dobro čovjeka, a čovjeka voli ispred nas je samo naš uzor i ponos dr. Bakir Nakaš
Agonija

#990 OGORCENJE

2013-03-21 10:01

Puno je gorcine u ovim komentarima koja se nakupila u narodu Sarajeva i Bosne i Hercegovine. Ova peticija se povela kao podrska VELIKOM covjeku, humanisti i doktoru Bakiru Nakasu, a pretvorila se u ogorcenje protiv klana Izetbegovic. U neku ruku je dobro da istina izadje na svjetlo dana! Izetbegovici su i izazvali ovo ogorcenje. Da bi covjek mogao da ugleda sunce mora prvo da skoloni te crne oblake! Jednostavnom matematikom receno - Izetbegovici se moraju ukloniti i tu nema vise diskusije!
Medjutim mi zelimo i hocemo da nam se Dr Nakas vrati na celo Opce bolnice! Ako je to izvodljivo jedino da se Izetbegovici sklonu jer oni imaju monopol na sve, dajte onda da ih skolinimo i da se konacno ova agonija zavrsi.
Ne vrijedi vise piskarati i kukaati, nego upravo kako neko napisa - PRECI SA RIJECI NA DJELO! Ako treba na sud, pa dajte da se ta Sebija Izetbegovic izvede pred sud!
Ako treba stapove u ruke, pa hajde vec da ih uzmemo!
Vrijeme je za "BOSANSKO PROLJECE"!
Pozivam ovim putem svu mediju koja jos uvijek ima kodeks pravog novinara, neka izadje zajedno sa nama.

Gost

#991 Re:

2013-03-21 10:05

#969: -

Nije ćaća ostavio u amanet ni SDA, ni Bošnjačku gimnaciju, ni BH Telekom - a Bakir I.,  njevova sestra i zet sjede li sjede.

zlatni ljiljan

#992

2013-03-21 11:04

Provokatori SDA to jest ono malo jadova što ih je Izetbegović za sitnu paru kupio redovno i čim progovore iritiraju normalne ljude. Svaka njihova izjava je kao mistična, zagonetna. Narod kažu zna. Istina je zna i umlatio bi te SDA kriminalce i lezihljeboviće ovog trena, ali nema vođe. Nema lidera da povede ljude u konačno razračunavanje s bagrom. A dogorjelo je do nokata i neće ovako dugo. Evo obećavam da ću se javno spaliti gdje god hoćete, ako u tim trenucima uz Izetbegovića bude više od pet ljudi. Podilazite mu sad dok od tog imate koristi, a kad narod krene na njega ostavit ćete ga ko govno na prtini. Pa ne možete nas više prepadati i pokrivati se vašim najboljim saradnicima i pokrićem za kriminal "ćetnicima." Ta je fora potrošena. Četnici sad jebu srpski narod, a balije muslimane - bošnjake. Ekskluzivno se predstavljate i kao zastupnici vjere, a nije vas sramota krasti i uništavati ionako osiromašeni narod. Tu se boga ne bojite.Istina je da je (što bi rekao naš preveliki vođa i mesija Alija) narod blećak i da vam je do sada što šta oprostio i zaboravio, ali ovo sada je prevršilo svaku mjeru. Isplivala govna na površinu pa se sve vidi. Čeka se samo Valter da vam .......

Gost

#993 Re: Re: Re: Re:

2013-03-21 11:23

#987: - Re: Re: Re:  

 Ha, djavo dosao po svoje!!!!!!!


Gost

#994

2013-03-21 14:44

Treba Izetbegoviče preselit na južni pol, pa neka bakir mafija sa pingvinima, a žena neka lijeći iste.

Gost

#995

2013-03-21 14:51

Vrijeme je da se prekine uplitanje politike u struku. Samo sa izborom strucnih a ne politicki podobnih mozemo naprijed.

Gost

#996 4971

2013-03-21 15:01

4971 Sarajlija je dao glas dr Nakasu!
Nas 4971 treba da se skupi i nogira Seku iz bolnice!
True

#997 Re: 4971

2013-03-21 16:07

#996: - 4971

4971 sarajlija sa 3000 IP adresa. U toj peticiji nema 15 uposlenika Opće bolnice kojima je Nakaš bio 21 godinu direktor, i to su oni koji su zajedno s njim vladali bolnicom svo to vrijeme. Možda ovo govori kakav je on bio direktor.


Gost

#998 Re: Re: Re:

2013-03-21 16:10

#982: lejla - Re: Re:

Ono što je Seka obećala uposlenicima na prvom sastanku je puno više nego što im je ikad obećao Nakaš - pravedna isplata plata, edukacija, obnavljanje opreme itd.


Gost

#999 Re: Re: 4971

2013-03-21 16:35

#997: True - Re: 4971 

 SDA-ovac! Vidi se da nemas pametnija posla nego da pregledas ko je sve potisao peticiju. Otkud ti znas sva imena??? Otkud to da ti znas ko je sve zaposlen u bolnici? Glupane, te bolnice u kojoj se ti ti tvoja guska od direktorice sepurite danas, ne bi ni bilo da nije bilo dr Nakasa! Hvala bogu pa ce je racic uskoro popapati! I on ce sve da povraca!


Gost

#1000 Re: Re: Re: Re:

2013-03-21 16:40

#998: - Re: Re: Re:  

 HA,HA,HA,HA,HA,HA ....

Seka obecala!!!!!!  Pa ona nije sposobna da govori, a kamo li da nesto obecava! E glupi, naivni  bosnjo nikad pameti doci neces! Obecanje pusto radovanje! Nema od praznih rijeci nista! Jadan si i ti i svi oni koji misle da ta kobila nesto zna!