Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#926

2013-03-19 13:40

Podrska od srca velikom humanisti
Za Seku i Bakija 100%

#927

2013-03-19 13:41

Hvala na upozorenju, a ima tu još mnogo pravopisnih grešaka barem po onome kako su nas nekad u školi učili. Nego malo vježbam ovaj novi Bosanski koji ne znaju do kraja objasniti ni oni kojima je to posao. Zato ja kad god zapne idem pitat nanu Hanifu. Ona sve najbolje zna. Il gledam Hayat i tamo se može ukačiti bisera. Obožavam ZMBT. Inače Hayat mi je primjer jedne uzorne bosanske firme. U ratu otmeš tuđe. Na rukovodeća mjesta postaviš čitavu familiju. Žene, zaove, sinove, ljubavnice.....itd, itd. To što nemaju pojma o poslu nema veze. To je sad njihovo i oni mogu kako hoće. Elvir direktor, brat Ahmed producent, sin Ammar voditelj najgledanije emisije. Ma bajka. Ali tv je tv pa možeš isključiti, ali šta isključiti kad se razboliš ti ili neko tvoj pa te dovedu Sebiji da malo na tebi vježba. Ili za tebe nema kreveta jer je onaj ministar iz kantona otišao na godišnji i ostavio majku na čuvanje i njegu u bolnici il nedo bog otišao na izdržavanje zatvorske kazne od godinu i po, a u bolnicu smjestio sve svoje stare i nemoćne. A ovako će vam biti pa ili bih ja to volio il ne volio.
Za Seku i Bakija 100%

#928 Re: Re:

2013-03-19 13:52

#925: - Re:  

 

Jarane niti bi je volio niti bih je volio. Neka je voli Bakir onako grdnu i isfrustriranu. Ja je ne bih ni govnjivom motkom dotakao. Fuj peksinulja ko i sestra joj ona Purivatrina. Ja nam elite jebo te miš. A mislim da se Pimpek u grobu okreće ko propeler što ne može i on koju "odgovarajuću" da im kaže.

Gost

#929

2013-03-19 14:11

Podrzavam svakako povratak dr Nakasa, a onoj Bakirovoj hajti treba polomiti onu lobanju bezobraznu, lopovsku, beskrupuloznu ...da joj vise nikad ne padne na pamet da ovako nesto smisli u onoj svojoj ludackoj glavi. Sta je ona sebi ufurala - ko je ona - Eva Braun.....Samo motke u sake i po glavi....pa da vidim onda kako ce nosati prsten od 500 hiljada KM i otimati posao postenim ljudima...... A pred jedinog sudiju ce doci i ona....ako Bog da , insallah........
Sebija=Andjelija

#930 Re:

2013-03-19 14:35

#901: Meha -  

 Postovani gospodine Meho, ne boli samo vas u dusi, niste sami. Mnogi se tako osjecamo i hvala bogu da nas ima takvih koji jos uvijek vjerujemo i mislimo da ce istina jednog dana da izadje na vijdelo.

Dr Bakir Nakas je jedan pravi gospodin, humanista, osoba koja na prvom mjestu vidi covjeka, posten, pametan, ljubazan, osjecajan, .... Da li treba vise sta dodati!?

A ko je ta cobanka Seka? Podsjeca me na jednu pjesmu koju je pjevao rahmetli Safet Isovic "Andjelija pastirica mlada, pusti ovce niz planinu sadje da u sjaju velikoga grada bolju srecu od preslice nadje...." Ne zelim nista drugo nego da i Seku zatekne ista sudbine te Andjelije iz pjesme.... a molim boga da hoce, jer historija je postpuno ista!


Gost

#931

2013-03-19 14:42

Moja podrska dr. Nakasu

Gost

#932 Re:

2013-03-19 14:45

#877: alarm -  

 POTPUNO STE U PRAVU! DAJTE DA SVE TO DODJE NA SUD! NEKA SE POZOVU SVJEDOCI I NEKA SEBIJA IZADJE PRED NAROD /AKO JE TOLIKO HRABRA/! AKO SE NEMA STA DA KRIJE ZASTO SE SAKRIVA I NESMIJE IZACI U JAVNOST!?

DR BAKIR NAKAS HODA DIGNUTE GLAVE PO SARAJEVU BEZ GORILA OKO SEBE! HAJDE IZETBEGOVICI IZDJITE I VI AKO SMIJETE RUKU POD RUKU BEZ NORUZANIH GORILA OKO VAS! CEGA SE BOJITE!?


Gost

#933 Re:

2013-03-19 14:57

#927: Za Seku i Bakija 100% -

Bosanski - pogrešno, treba - bosanski.  A Hayat ! Ne razlikuje se puno od vecine (naših  - čuj mene) "regionalnih" tv stanica.

Za Švrakiće  -  imate pravo. Samo ste zaboravili oca (EMIN)  -  on je najgori (nikakav radnik - tv mehaničar, nikakav borac,    vjenčane žene, nevjenčane žene, ljubavnice, prevareni prijatelji, glumi vjernika).

Takodje, i ja se bojim da će Bolnica "Abdulah Nakaš" otići dovraga. Naravno, nije mogla biti idealna ali je bila puno bolja od UKC, a pogotovo od porodilišta u UKC.


Gost

#934 Re:

2013-03-19 15:02

#859: -  

 Ni svekar nije bio nista bolji! Prodao je svoj vlastiti narod, da bi sebi stvorio fildzan-drzavu u kojoj moze da se sepuri! Ne kaze se dzaba u narodu "iver nepada daleko od klade"! Bakir Izetbegovic je samo jos veci demon, vampir koji pije krv ovom napacenom narodu.

Sebija Izetbegovic - sta reci za tu vjesticu? Sve moguce epitete je pokupila vec! Negdje procitah da Sebija i Bakir imaju kcerku! Jadna ta djevojaka kad ima takve roditelje! I ona je obiljezena za cijeli svoj zivot!


Gost

#935

2013-03-19 15:03

Bilo bi pošteno da se raspiše konkurs u BH Telecomu i u Bošnjačkoj gimnziji. I tamo su neki vec predugo na pozicijama. Ako ćemo biti principijelni.

Gost

#936 Re: Re: Re:

2013-03-19 15:20

#826: - Re: Re:  

 Iskreno da kazem, ne razumijem sto ste se nadigli protiv tog Avaza! Pa oni su jedini i prvi objavili ovu sramotu koju provodi bracní par Izetbegovic. Prvi su objavili smijenu upravnog odbora, a gdje su ostali u tome. Hayat npr. gdje su oni ili TV Face. Taj Senad Hadzifejzovic se zna nekada ismijavati svima, a gdje je sad da malo prozove SDA i Izetbegovice. Zasto ne pozove Sebiju Izetbegovic u svoju emisiju Face To Face? Bas me zanima da li bi guska smijela da se pojavi!

Da se razumijemo ja nemam ama bas nista sa bosanskom stampom i TV, ali neke stvari mi upadaju u oci pa se pitam da li vi bosanci /ili bosnjaci/ zasita ste toliko slijepi?


Gost

#937

2013-03-19 15:21

Nastaviti peticiju dok se ne vrati Dr Nakas na svoje radno mjesto. Ovo je nevjerovatan u najmanju ruku lopovluk obitelji Izetbegovic. Presli su svaku mjeru tolerancije.
PETICITATOR

#938

2013-03-19 16:13

Pa da li je dosta vise CIRKUSA u nasoj DRZAVI ???
Zivio dr. B. Nakas !!!
Majka i dijete

#939

2013-03-19 16:48

Moja podrska doktoru Nakasu, zivio dr.Bakir Nakas

Gost

#940 etika

2013-03-19 17:26

pa što su ga svi uposlenici zvali dr. pakaš kad je toliko dobar???

Gost

#941

2013-03-19 17:37

Trebali bi bojkotovati vojnu bolnicu sve dok na njezinom čelu bude Sebija. Što manje uputnica to manje novca iz budžeta ZZO u njihove džepove, a to je Izetbegovićima, Radeljašu i ostaloj bandi jedan do ciljeva zbog kojih žele preuzeti ovu ustanovu.

Gost

#942 Re: etika

2013-03-19 17:39

#940: - etika

Zašto su svi uposlenici GAK-a zvali Sebiju zmija i rospija kada je toliko dobra?


Gost

#943

2013-03-19 17:40

neznam dokle ce stranke uticati na jadni narod kako ih nije stid osigurali su srestva i za svoju praunucad prodaju vjeru a neznaju da ce umrijeti i valja stati pred Boga.Doktore narod je uz tebe

Gost

#944

2013-03-19 18:46

Ne vidim da među onima koji daju podršku ima doktora, intelektualaca, uglednih javnih ličnosti... koji bi zapravo bili kompetentni davati ili uskraćivati podršku doktorima, direktorima... Podršku izgleda daju (čast izuzecima) oni čija podrška uglednim doktorima kao što su doktor Nakaš i doktorica Sebija može više stetiti nego koristiti. Narod bi rekao nije svačije....
prezirem lažove

#945 Re: etika

2013-03-19 18:54

#940: - etika

Prvo lažeš jer su Nakaša od milja svi zvali i sada zovu šefe. Drugo nemam se namjeru ubjeđivati sa osobama koje nemaju ni malo mozga i poslije toliko godina prevare imaju riječi hvale za ženu koju svi koji je znaju smatraju običnim ženskim kočiješem. Ako si vjernik zar i tebi ne smeta ono njeno silno psovanje i vrijeđanje saradnika. Prije da si ti na nekom platnom spisku Izetbegovića pa im tutorišeš. Treće neka se izjsne zaposleni obje ustanove pa ćeš vidjeti ko je omiljen, a čiji odlazak zaposleni već debelo slave.

Džaba priča. Gdje ima kupiti bejzbol palica?

#946 Re:

2013-03-19 19:27

#941: -

A gdje da se liječimo prijatelju kad je SDA već sve poklopila. Kad zauzmu i Opštu bolnicu više nam i neće trebati zdravstvena knjižica nego članska karta SDA. Nama ostalima ostaje da tražimo travare i nadriljekare. U privatne klinike ovako kokuzi kakvim su nas sin, babo i kompanija napravili i nismo prispjeli. Svi po zapis u džep pa ko preživi preživi. Napravili džukci državu za pet familija, a mladi likom odoše po svijetu da tamo traže selameta. Neka gospođa Sebija bude direktor neke od fabrika koju je od rata na ovamo napravio njen đuvegija. Možda i bi ali takve nema. Samo se ko gladni psi otimaju za firme i stanove koji pretekoše od one bivše "mrske" države. A šta drugo i očekivati u državi u kojoj pametnu i regularnu djecu godinama na jednom ispitu gnjave profesori koji po uzoru na Bakira Izetbegoviće otvoreno traže mito ili seksualne usluge, a djeca probranih dobijaju diplome na poklon da se čestito i ne pojave na fakultetu ko Sebija. Asim Kurjak joj dao papire ko hediju da sebi obezbijedi kraljevski tretman u Bosni ako ga Hrvatska zbog mućki nogira.


Gost

#947 Re:

2013-03-19 19:29

#944: -

ima još jedna narodna "ne laje kera radi sela..."


Gost

#948

2013-03-19 19:48

ne laje kera radi sela već zbog sebe i svog šefa (čitaj avaza)

Gost

#949

2013-03-19 20:20

Potpisala sam peticiju i nadam se da ce se uvaziti potpisi svih koji potpisu i daju podrsku demokratskog i nekorumpiranog izbora direktora bolnice.Neka istina i pravda pobijedi .

Gost

#950

2013-03-19 20:29

Neka pobijedi istina i pravda a šta je istina i pravda u ovom slučaju neka odluče institucije društva (kakve su takve su) a ne ulica!