Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#876

2013-03-18 11:20

Dr Bakir Nakas izuzetan i posten covjek.
alarm

#877

2013-03-18 11:22

Mogu samo zamisliti kako se sada dušmani naslađuju kad vide šta opet sami sebi radimo. Glupe bošnje. Dželatu koji nam siječe glavu ljubimo ruku. Sve mi znamo šta ne valja, ali nedaj bože dići glas i usprotiviti se svojoj propasti. A onda se bunimo kada nam posmatrači kažu kako mi ne možemo bez čobana. A zna se kome treba čobanin. Razmišlja li iko ljudi moji zašto nam se u škole upisuje sve manje prvačića? Kako da se mladi ljudi odlučuju na stvaranje novog života u zemlji kakvu nam kroje loši ljudi poput Izetbegovića. Razmišlja li iko o tome kako će mu biti sutra kada se bude opraštao od svoga djeteta koje će trbuhom za kruhom morati bježati u svijet. E pa vidite mirenjem sa ovako katastrofalnim odlukama i kukavičlukom roditelja kada se treba pobuniti dajemo doprinos takvom stanju u državi. Po zadnjim komentarima vidim da su nam se pridružili i agitatori sa Klixa. Siguran sam u to jer samo Izetbegovićevi plaćenici za Sebiju mogu reći da je kompetentna da bude direktor jedne institucije kakva je Opšta bolnica. Radnicima ove bolnice savjetujem da im je bolje da se sad izvuku iz svojih rupa i jazbina i da se usprotive, jer kada im mahaluša zasjedne za kormilo mogu da cvile i žale se koliko hoće. Onda će da pljušte kazne i otkazi, a žaliti će se moći samo njenom mužu. Znači sad pokušajte da se spasite tiranije, a ako to nećete onda bolje niste ni zaslužili. Mada meni sve ovo više liči na ono naše neće valjda mene. Hoće, hoće. Svi ćete doći na red. Ovolika borba Izetbegovića za preuzimanje bolnice sigurno ima svoj cilj. A po mome je da od bolnice naprave elitni stacionar SDA u kome jadna majka onome radniku na koga se požali nana nekog SDA funkcionera. Ima Sebija da ga javno linčuje, jer to jedino i umije. I još samo jedna poruka Izetbegovićevim telalima. Toliko ste plitki i jadni da nam se više povraća od tog vašeg sluganstva. Kad god se oglasite istu pjesmu guslate i uvijek nekakva zamjena teza. Ostavite vi Nakaša na miru. Mi znamo njegove vrijednosti. Nije zlatan, ali u odnosu na SDA govna je odličan. Ako ništa njemu barem ne trebaju tjelohranitelji. Ruke u džepove pa na ulicu. Ajde neka to Izetbegović uradi. Drugi dan bi mu neko razbio njušku. Naravno da postoje i oni koji su nezadovoljni po nekom uslugom Opšte bolnice. Niko nije idealan. Ali uporedimo to sa ustanovom koju je vodila Izetbegovićka pa ćemo vidjeti ko je bolji. Upitajmo radnike i Nakaša i Izetbegovičke šta misle o svojim pretpostavljeni i odmah će nam sve biti jasno. Samo neka anketu ne vodi drot Ganija u čiju smo se čestitost, znanje i profesionalizam već uvjerili. Kakve li on orahe u džepu nosa kad je morao pristati da tako obruka i rod i porod svojim sramnim ponašanjem. Pročitao sam i komentar čovjeka koji se potpisao imenom i prezimenom i koji tvrdi da je Svebija prepisala rad njegove supruge i od Asima Kurjaka na poklon dobila diplomu. Sve je to provjerivo pa gospodo hajmo to provjeriti pa ćemo nakon toga pričati o kompetentnosti.

Gost

#878

2013-03-18 11:22

Dr. Bakire, jači smo od Bakira.

Gost

#879

2013-03-18 11:25

Dio karcinama / izetbegovici - seka / koji prijeti da se proširi i u Općoj bolnici. To zaista treba zaustaviti jednom za sva vremena.
------------

#880

2013-03-18 11:31

Nezavisni sitni covjece,

pravo da ti kazem - ne vjerujem ti. Mora da se uzdaš u SDA. A i ovi ostali koji brane SDA su vrlo neubjedljivi. Pokusavaju smiriti situaciju ali tako mlako i neubjedljivo. Bolje bi bilo da šute. Ili da priznaju da je SDA ovom prilikom napravila veliku glupost. Zadali su sebi autogol. Ako je i za Hurem, previše je.

Gost

#881

2013-03-18 11:41

Samo pravedno

Gost

#882

2013-03-18 11:51

Drago mi je da nisam jedina koja je prepoznala ulogu SDA NANA u ovom jadu koji nas je zadesio. Što se tiče njivovih unuka i ostale familije - njima ništa ne fali.

Gost

#883

2013-03-18 12:29

I Bakir je iz istog SDA šešira. Kad su ga prije 20g SDAaovci postavljali bilo mu je dobro. Medjutim revolucija jede svoju djecu. Žrtva je SDA minderpolitike.
poraženi patriota

#884

2013-03-18 12:36

Izetbegovići opet računaju na onu narodnu svakog čuda za tri dana dosta. Tako razmišljaju i njihove sluge i beskičmenjaci poput bruke po ljudski rod ministra Eldara Lokmića koji dozvoljava da se u ustanovama poput Zavoda za zaštitu zdravlja studenata godinama provodi tiranija i međuljudski odnosi dovode do usijanja, a odgovor o saglasnosti na Sebijin izbor šalje istog dana.Zašto majstore nisi tako efikasan da središ stanje u Domovima zdravlja. Zašto tako brzo ne reaguješ da riješiš probleme sa receptima koje imaju ljekari i pacijenti. Prijetite nam kako ćemo ostati bez ljekarske zaštite. Pa čije pare dijeliš i od čijih para platu primaš moj crni Eldare. Vidi narod sve. Pravda je spora, ali kad dođe jadna li ti majka. Pamtite ljudi i kada na ulici ili negdje sretnete nekog od ovih ljudskih nula kažite im šta o njima mislite. Sramna se odluka nije donijela sama. Za sitnu korist u ovoj bruci svoj puni doprinos su dali Maja Pašić - Kulenović, Izmet Gavrankapetanović (dokle više ovi gavranovi u našem zdravstvu),Eldina Bešlagić i Ranko Čović. Kad dođu izbori ne zaboravite na ovu silu koju prosipaju SDA demagozi kojima je nacionalni interes muslimana ugrožen jedino kad dirnete u ono što su pod zastavom BiH opljačkali. Ponižavaju nas i obezvređuju na svakom koraku. Pljuju nam u lice, a onda ko Sebija stanu pored zastave i uslikaju se i time nam šalju poruku BiH to smo mi. Znamo da jeste i zato nas je stid i sve manje nam pada na pamet da se ogrćemo zastavom koju ste svojim peksinlukom tako uprljali.

Gost

#885

2013-03-18 12:37

idemo direktore

Gost

#886

2013-03-18 12:52

Velika sramota za grad Sarajevo i za drzavu Bosnu i Hercegovinu sto dozvoljavaju da se poznati i dokazani ljekar Dr. Nakas izbacuje da bi na njegovo mjesto dosla losa trecerazredna ljekarka? s vrlo lošim ocjenama, samo zato sto je zena clana predsjednistva drzave. Zar ljudi ne vide da ona drzi cigaretu kao neka ulicarka na striku. Tko jos danas pusi u Evropi, niko normalan, u svim drzavama Unije zabranjuje se pusenje jer je ono stetno po zdravlje. NBigdje u Uniji necete naci ljekara koji pusi i jos na javnom mjestu medju svijetom. To kod nas cine samo drolje, pijanice i prostitutke.
Ilonka, Belgium

#887

2013-03-18 12:54

Velika sramota za grad Sarajevo i za drzavu Bosnu i Hercegovinu sto dozvoljavaju da se poznati i dokazani ljekar Dr. Nakas izbacuje da bi na njegovo mjesto dosla losa trecerazredna ljekarka? s vrlo lošim ocjenama, samo zato sto je zena clana predsjednistva drzave. Zar ljudi ne vide da ona drzi cigaretu kao neka ulicarka na striku. Tko jos danas pusi u Evropi, niko normalan, u svim drzavama Unije zabranjuje se pusenje jer je ono stetno po zdravlje. NBigdje u Uniji necete naci ljekara koji pusi i jos na javnom mjestu medju svijetom. To kod nas cine samo drolje, pijanice i prostitutke.

Gost

#888

2013-03-18 13:04

Izgleda da je gospodji Izetbegovic obraz djon.
volim zeleno, al nisam ovca

#889

2013-03-18 13:29

Slažem se za ovo što pišete za Klix koji je oglasna tabla Izetbegovića i SDA. Ko ne vjeruje neka ode na njihov forum i vidi kada i na koju temu je komentarisana "vojna bolnica" kako je oni zovu i sve će vam biti jasno. Glavna tema im je bila kako ste zadovoljni uslugama u "vojnoj bolnici." Na pitanje jednog forumaša otkud i zašto to pitanje dat je krajnje nebulozan odgovor. Uz to niko ne upita zašto pitanje nije generalno i zašto se ne odnosi i na ostale zdravstvene ustanove. A što je po njih najžalosnije većina forumaša se pozitivno izjasnila o opštoj bolnici pa im propao fazon. Naučio narod čitati bagro pa ili se potrudite da nas bolje lažete i na te poslove zaposlite malo pametnije ljude (ako ih uopšte imate) ili se prestanite brukati. Komentarišete samo Avaz koji ja i pored toga što mu nisam sklon moram čitati jer me ipak informiše za razliku od Oslobođenja i Dana koju su u vlasništvu Selimovića, a oni u službi Izetbegovića. Sve nam živo upropastiše svojom nesposobnošću i pohlepom. Djecu nam po fakultetima i školama uništavaju stari umišljeni i izlapjeli beteri koji koji od najpametnijeg i najboljeg što imamo u društvu i što bi državu moglo povući naprijed prave socijalne slučajeve i po tri četiri godine im ne daju položiti jedan ispit. I uvijek su u pitanju isti profesori. Pitamo li se zašto? Pa da Izetbegovička, Mesihović, Gavrankapetanović i njima slični ne bi dobili konkurenciju u mlađim i pametnijim. Nego izmori ih školovanjem, ubij svaki bunt u njima, natjeraj ih na sluganstvo i pokornost, pa ih onda pusti jer su bezopasni. Šta li je sljedeće. Je li još išta ostalo za opljačkati i uništiti. Dodijalo brate više. Em nas ubiste po glavi, em još tražite da pjevamo dok nas tučete.

Gost

#890

2013-03-18 13:33

Potpuna podrska .

Gost

#891

2013-03-18 13:35

Podrska .

Gost

#892 Re: hidajeta kundic

2013-03-18 13:40


Gost

#893

2013-03-18 13:40



A sve pod parolom cuvanja islama - jer nema Bošnjaka bez islama. Uvjereni su da oni to najbolje znaju.
Mene, jos malo, pa je SDA istjerala iz DINA.

Gost

#894

2013-03-18 14:41

Uvijek su novi lideri optuzivali socijalisticke rukovodioce za nepotizam. A sad se vise ni ne pokusava sakriti od javnosti, toliko su uvjereni u svoju moc.
zahtjev

#895 mi zahtjevamo

2013-03-18 16:28

Mi zahtjevamo vraćanje g. Abdulaha Nakaša na čelo Opće bolnice. Dosta nam je više protjerivanja svega što vrijedi u BiH. Neka se prestane više rušiti sve što je dobro u ovoj zemlji. Grozno je šta se radi, i šta rade Izetbegovići.

Gost

#896

2013-03-18 16:42

Sramotno,sada se pravi čistka onih ljudi koji su išta vrijedili u ratu a bogami i u miru .Šta mi obični "mali ljudi " onda da očekujemo kada je snašla ovakva nevolja "velikog čovjeka" .Poštovani doktore hvala za sve što ste uradili Vi i Vaš rahmetli brat . Uz Vas sam sto posto .

Gost

#897 Re:

2013-03-18 17:48

#785: -  

 Ti si žalostan. Vrati se u šumu odakle si i došao, i nek ti SDA tamo pravi bolnicu gdje će zaposliti Seku i njoj slične.  Hvala Bogu ima nas koji se nismo prodali za krišku hljeba koju tebi SDA daje da činjenice nazivaš propagandom.


Gost

#898

2013-03-18 18:00

SRMOTA..Zalosno je da nam se ovo desava..od selama u UN za govornicom ..ITD..Sta bAKIr misli ko je...sultan,,seik...narod gladan i zedan,,nemoze se lijeciti a on od Bosne hoce emirat da napravi..Nab,,,, g, na ,,,,, i njega i nju,,zao mi je sto psu,,, ali nemoze se vise sa ovakima normalno komunicirati...

Gost

#899

2013-03-18 18:24

Sramota za Bosnjake

Gost

#900

2013-03-18 18:29

Portal i forum Klix su od mjesta gdje su se nekada okupljali normalni ljudi postao obično smeće i najefikasnije oružje za širenje laži kako je u Opštoj/vojnoj bolnici: "prljava posteljina, sve vrvi od žohara, uzima se mito". Svako ko je makar jednom bio pacijent te bolnice zna da je sve to velika laž. Dok čekaš u čekaonici na pregled ,čistačice non stop prolaze sa krpama i kantama, čiste i peru. Na svakom zidu je postavljena Hipokratova zakletva i posuda sa sredstvom za dezinfekciju ruku. Svojevremeno su na KCUS samo 4 ljekara pristala da nose bedž sa natpisom: ja ne primam mito" a u vbs su bedž nosili gotovo svi. Klixovci jednom zaprljan obraz se teško sapire...