Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post

alarm

#877

2013-03-18 11:22

Mogu samo zamisliti kako se sada dušmani naslađuju kad vide šta opet sami sebi radimo. Glupe bošnje. Dželatu koji nam siječe glavu ljubimo ruku. Sve mi znamo šta ne valja, ali nedaj bože dići glas i usprotiviti se svojoj propasti. A onda se bunimo kada nam posmatrači kažu kako mi ne možemo bez čobana. A zna se kome treba čobanin. Razmišlja li iko ljudi moji zašto nam se u škole upisuje sve manje prvačića? Kako da se mladi ljudi odlučuju na stvaranje novog života u zemlji kakvu nam kroje loši ljudi poput Izetbegovića. Razmišlja li iko o tome kako će mu biti sutra kada se bude opraštao od svoga djeteta koje će trbuhom za kruhom morati bježati u svijet. E pa vidite mirenjem sa ovako katastrofalnim odlukama i kukavičlukom roditelja kada se treba pobuniti dajemo doprinos takvom stanju u državi. Po zadnjim komentarima vidim da su nam se pridružili i agitatori sa Klixa. Siguran sam u to jer samo Izetbegovićevi plaćenici za Sebiju mogu reći da je kompetentna da bude direktor jedne institucije kakva je Opšta bolnica. Radnicima ove bolnice savjetujem da im je bolje da se sad izvuku iz svojih rupa i jazbina i da se usprotive, jer kada im mahaluša zasjedne za kormilo mogu da cvile i žale se koliko hoće. Onda će da pljušte kazne i otkazi, a žaliti će se moći samo njenom mužu. Znači sad pokušajte da se spasite tiranije, a ako to nećete onda bolje niste ni zaslužili. Mada meni sve ovo više liči na ono naše neće valjda mene. Hoće, hoće. Svi ćete doći na red. Ovolika borba Izetbegovića za preuzimanje bolnice sigurno ima svoj cilj. A po mome je da od bolnice naprave elitni stacionar SDA u kome jadna majka onome radniku na koga se požali nana nekog SDA funkcionera. Ima Sebija da ga javno linčuje, jer to jedino i umije. I još samo jedna poruka Izetbegovićevim telalima. Toliko ste plitki i jadni da nam se više povraća od tog vašeg sluganstva. Kad god se oglasite istu pjesmu guslate i uvijek nekakva zamjena teza. Ostavite vi Nakaša na miru. Mi znamo njegove vrijednosti. Nije zlatan, ali u odnosu na SDA govna je odličan. Ako ništa njemu barem ne trebaju tjelohranitelji. Ruke u džepove pa na ulicu. Ajde neka to Izetbegović uradi. Drugi dan bi mu neko razbio njušku. Naravno da postoje i oni koji su nezadovoljni po nekom uslugom Opšte bolnice. Niko nije idealan. Ali uporedimo to sa ustanovom koju je vodila Izetbegovićka pa ćemo vidjeti ko je bolji. Upitajmo radnike i Nakaša i Izetbegovičke šta misle o svojim pretpostavljeni i odmah će nam sve biti jasno. Samo neka anketu ne vodi drot Ganija u čiju smo se čestitost, znanje i profesionalizam već uvjerili. Kakve li on orahe u džepu nosa kad je morao pristati da tako obruka i rod i porod svojim sramnim ponašanjem. Pročitao sam i komentar čovjeka koji se potpisao imenom i prezimenom i koji tvrdi da je Svebija prepisala rad njegove supruge i od Asima Kurjaka na poklon dobila diplomu. Sve je to provjerivo pa gospodo hajmo to provjeriti pa ćemo nakon toga pričati o kompetentnosti.

Replies


Gost

#932 Re:

2013-03-19 14:45:40

#877: alarm -  

 POTPUNO STE U PRAVU! DAJTE DA SVE TO DODJE NA SUD! NEKA SE POZOVU SVJEDOCI I NEKA SEBIJA IZADJE PRED NAROD /AKO JE TOLIKO HRABRA/! AKO SE NEMA STA DA KRIJE ZASTO SE SAKRIVA I NESMIJE IZACI U JAVNOST!?

DR BAKIR NAKAS HODA DIGNUTE GLAVE PO SARAJEVU BEZ GORILA OKO SEBE! HAJDE IZETBEGOVICI IZDJITE I VI AKO SMIJETE RUKU POD RUKU BEZ NORUZANIH GORILA OKO VAS! CEGA SE BOJITE!?