Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post

lejla

#982 Re: Re:

2013-03-21 01:08

#920: Seko usvoji me! - Re:

Ocito je da su se uposlenici pomirili sa sudbinom ili im je vec zaprijeceno,ostacete bez posla ako se budete bunili,a u ovakvom jadu i bijedi nije se igrati sa korom hljeba koju krvavo zaradjuju i oni i svi mi drugi u ovoj zemlji.Citam,evo po svim medijima i gledam kako je gosp.Danuta Moon (supruga Americkog ambasadora)vec od samog dolaska ukljucena u humanitarni i iznad svega,uzviseni rad,pomazuci nasim majkama,sestrama,suprugama,kcerkama koje se bore sa strasnom bolesti,rakom dojke....I lijepo mi dodje da zaplacem na sav glas...dok Danuta daje sebe za nase zene,ova nasa,nazovi zena,Bosanka,daje sebi sve sto stigne....Koja je to sramota za ovu zemlju,da li smo svjesni.Znam i podatak da je nekada bila ponudjena da se angazuje u nekoj od kampanja koje rade zene oboljele od raka dojke i da je glat odbila (a i sama nosi rak dojke,koji apsurd)Ali,sto bi se ona borila za te zene kada ona skokne do Ljubljane,operise dojku,zavrsi tretmane i onda u napad na imovinu ove nam jadne Bosne.....Toliko o njenoj empatiji prema covjeku.....Samo da se zna i ne zaboravi....

Replies


Gost

#986 Re: Re: Re:

2013-03-21 09:31:43

#982: lejla - Re: Re:  

Samo da je stignu nase kletve, malo joj je i carcinom dojke!


Gost

#987 Re: Re: Re:

2013-03-21 09:36:27

#982: lejla - Re: Re:  

 Postovana "Lejla", vase su me rijeci izuzetno obadovale. Nikad u zivotu nikom zlo ne pomilih, ali Sebiji Izetbegovic porucijem - dabogda se raspadala u svojim mukama!


Gost

#998 Re: Re: Re:

2013-03-21 16:10:40

#982: lejla - Re: Re:

Ono što je Seka obećala uposlenicima na prvom sastanku je puno više nego što im je ikad obećao Nakaš - pravedna isplata plata, edukacija, obnavljanje opreme itd.