OSLOBODITE COVJEKA ALMAZA ZAROBLJENOG U NASIM DZELATIMA


Gost

/ #71

2015-07-29 21:34

pitate me zašto sam potpisala ovu peticiju ,razlog je vrlo jednostavan,a sljedeći je:zato što se radi o borcu Armije Republike Bosne i Hercegovine,čovjeku, koji baš kao ni mi svi nije otišao da nekoga napada ,nego je branio svoj dom ,svoju porodicu ,svoj kućni prag,koji je branio svoju DOMOVINU REPUBLIKU BOSNU I HERCEGOVINU,međunarodno priznatu državu.Suđenjem Almazu sudite žrtvi,sudite nama svima koji smo doživjeli i preživjeli pakao AGRESIJE,a zločin se prema ovom borcu dovodi do samog kraja,uništena porodica ,ostavljen bez doma,krova nad glavom kojeg je stekao svojim radom u tamo nekoj dalekoj zemlji,taman stao na noge,nekom zasmetalo,a kome ,onom istom ko je i počeo agresiju na našu zemlju.Naumilo se ovakvim postupcima Almazu doći glave ,jer ušutkati Almaza znači ostaviti nas mnoge bez istine.Nadam se da će pravda stići baš tamo gdje i treba,a kazna onoga koga baš i treba ,a to su oni pravi zločinci koji nažalost još uvijek slobodno hodaju i uživaju u plodovima svojih krvavih pohoda.ZAHTIJEVAMO PRAVDU ZA ALMAZA