OSLOBODITE COVJEKA ALMAZA ZAROBLJENOG U NASIM DZELATIMA

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2013-11-08 09:47


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2013-11-08 09:48


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2013-12-08 14:01


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2014-03-17 11:32


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2014-05-01 18:48


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2014-05-04 11:35


xx

#57 Re:

2014-05-09 13:46

#16: -

dokaza ima mnogo.


Gost

#58

2014-05-15 16:59

Unistise nas, da bi nam dali demokratiju i slobodu.A sad bi i da nam sude sto se branimo

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2014-06-03 09:15


PRAVDA
Gost

#60

2015-07-28 19:34

Zato što je Međunarodni sud u Haagu oslobodio ratne zločince Stanišića, Simatovića, Milošević je uspio umrijeti ne dočekavši presudu, Gotovinu, Markača. Ostale sa minimalnim kaznama pustio na slobodu kad su izdržali 2/3 kazne. Ima toga još. Svrbija i r šumska stalno na nišanu drže patriote BiH iako su mnoge potjernice potjernice napisane na osnovu lažnih svjedoka. Sjetite se srebreničana dvojice Harbaša koji je sud r šumske osudio na 20 godina zatvora samo zato što ih srpski zločinci nisu uspjeli uhvatiti i zaklati, nego ih je našao UNPROFOR i predao zločinačkom sudu zločinačkog izmišljenog blentiteta zvanog  "r Srpska". Almasu Neziroviću su Zločonci koje je čuvao i nikog nije ubio upropastili život. 

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2015-07-28 19:42



Gost

#62

2015-07-28 20:33

Covjek je neduzan branio je svoju Domovinu nije ucinio nikakvo zlo

Gost

#63

2015-07-28 22:32

da se oslobodi branioc bosne hapsite cetnike i one koji su ubijali Bosnu a ne njene branioce i jos da se oslobode svi koji su se borili za bosnu i da se ukinu entiteti i da ovi troglavi i dodik nestanu jer oni su najveca prijetnja BiH jedna drzava jedan presjednik hvala ..
neutralna

#64 Re: Re:

2015-07-28 22:33

#59: .. - Re:  

 ma lazete vi sta zinete bando cetnicka


Gost

#65

2015-07-28 23:25

Za naseg Almaza oslobodite naseg Almaza Dao je svoje najbolje godine za svoj grad iza svoj narod zbog njegove dobroote uzeli ste mu dobar dio zivoota pustitega da bar na miru ostari to je bar zasluzio od svoje uanitianitiaaaaaa zahvaljuci Almazu ja Sam i moje djete slobodna Ali me sad boli stp je on zatvoren molim Vas oslobodite Almaza to je dobar covjek io posten zar je grh braniti svoj narod isvoju fameliju fala ti Almaze za svu tvoju dobrotu i pomoc koju si nam pruzio zelim sslobodu za nase g Almaza

Gost

#66

2015-07-28 23:27

Za pravedenost u zivotu Bosanskohercegovacki naroda i zivota u nasoj zajednici dostojnim covjeka...

Gost

#67

2015-07-29 00:17

Oslobodite nevinog covjeka I bosanskog patriotu...

Gost

#68

2015-07-29 02:06

Almaza poznajem veoma dobro, on je uvijek branio samo svoje u svom gradu ! Hvala mu

Gost

#69

2015-07-29 18:46


Gost

#70

2015-07-29 21:32

Potpisujem ovu peticiju jer se protivim relativizaciji agresije na suverenu drzavu RBiH koja je imala pravo da bude zasticena po medjunarodnom pravu a kojoj je to pravo bilo uskraceno. Naime, neshvatljivom odlukom da se nametne embargo na oruzje mojoj zemlji, svi mi smo bili prisiljeni da branimo nase gole zivote i zivote porodice. Svjesni smo podmukle namjere agresorske strane tj pobunjenih separatistickih Srba u Bosni cije namjere su sad relativizirati agresiju i nase sve borce proglasiti zlocincima. Zao je agresoru sto ih nisu uspjeli sve pobiti kao Srebrenicane. Da im se pruzi ponovna prilikam, sigurna sam ucinili bi opet isto sa svima nama.Potpisom i pristankom deytonske prevare nama je sad ovakva borba nametnuta, naime ratna vlada RBIH se slozila, amnestirala zlocince, agresore i pristala na TRI STRANE SU VODILE SUKOB. Ta greska i izdaja sad kosta cijelu nasu drzavu i hapse se nasi posteni branioci i pripadnici legalne ARBIH, a zlocinci paravojnih formacija i separatisti traze neko svoje PRAVO. Nema tu nikakve pravde jer to su separatisti koji su digli ruku na svoju rodjenu drzavum, svoj narod, ubijali, palili rusili protjeravali. Odkud da sad ti isti zlocinci traze pravdu a znaju kakvog zla su trazili, nanijeli i prije svega svi oni su bili vojni legitimni cilj po svim medjunarodnim konvencijama. Tacka!

Gost

#71

2015-07-29 21:34

pitate me zašto sam potpisala ovu peticiju ,razlog je vrlo jednostavan,a sljedeći je:zato što se radi o borcu Armije Republike Bosne i Hercegovine,čovjeku, koji baš kao ni mi svi nije otišao da nekoga napada ,nego je branio svoj dom ,svoju porodicu ,svoj kućni prag,koji je branio svoju DOMOVINU REPUBLIKU BOSNU I HERCEGOVINU,međunarodno priznatu državu.Suđenjem Almazu sudite žrtvi,sudite nama svima koji smo doživjeli i preživjeli pakao AGRESIJE,a zločin se prema ovom borcu dovodi do samog kraja,uništena porodica ,ostavljen bez doma,krova nad glavom kojeg je stekao svojim radom u tamo nekoj dalekoj zemlji,taman stao na noge,nekom zasmetalo,a kome ,onom istom ko je i počeo agresiju na našu zemlju.Naumilo se ovakvim postupcima Almazu doći glave ,jer ušutkati Almaza znači ostaviti nas mnoge bez istine.Nadam se da će pravda stići baš tamo gdje i treba,a kazna onoga koga baš i treba ,a to su oni pravi zločinci koji nažalost još uvijek slobodno hodaju i uživaju u plodovima svojih krvavih pohoda.ZAHTIJEVAMO PRAVDU ZA ALMAZA

Gost

#72

2015-07-30 11:03

Da pravda , makar i sa zakasnjenjem, pobijedi.


Gost

#73

2015-07-31 14:19

Poznajem Almasa odavno. Plemenit čovjek, dobar prijatelj, nesebičan. Ne znam što je radio za vrijeme rata, ali svako zvjerstvo nespojivo je s njegovom osobnošću. Duboko vjerujem da je nevin...
#74

#74

2015-08-01 05:49

Covjek je neduzan branio je svoju Domovinu nije ucinio nikakvo zlo... oslobodite ga,nevinog covjeka drzite iza resetaka....


Gost

#75

2015-08-07 05:24

Temelj za osudu moraju biti valjani argumenti...a nikako provjerena srpska propaganda i laž koja je cijelom svijetu poznata...zato pod hitno dođite svijesti i oslobodite nevinog čovjeka...Njegova osuda bi značila samo izjednačavanje krivde za genocid i zločine počinjene od strane agresora četnika ..Velike srbije..