Vratimo Hajlu Rožajama!


Gost

/ #57

2015-09-13 04:39

ovu peticiju sam potpisao iz vise razloga, jedno mi nije jasno kako mogu ljudi potpisivat sporazume o razgranicenju nasih planina, isti ti ljudi u svom zivotu nisu se popeli niti na jedno brdo a kamoli na nekoj planini i takvi ljudi da donose svoje odluke, imam osjecaj kao da mi oduzimaju kucu. dokle mi rozajci vise da ispastamo dokle da poklanjamo ako gospodin Luksic i gospodin Konjevic smaatraju da smo mi gradjani drugog reda u Crnoj Gori gadno su se prevarili a Konjevicu porucujem neka dodje u Rozaje da govori onakvim tonom kao sto je govorio na medijima. a dali se pitas konjevicu za puteve kome pripadaju Kosovu ili Crnoj Gori ako se potpise taj sporazum i ti putevi ce pripasti kosovu a ne crnoj gori. visi broj posetioca imamo iz Bosne i Hercegovine a svi znamo da oni vise nece moci na planinu ici jer ce im trebati viza, najbolje brate recite javnosti da hocete da nas utrete iz nase drzave kako ste krenuli ni kokoske nam necete ostaviti uzeli ste primjer Dzingis kana on je radio sve to sa sabljom, ali vi na kulturan nacin hemiskom!! ne pitavsi nikog. Pozivam sve Rozajce sve nase gazije da ustanemo i da sprijecimo potpisivanje sporazuma koji su ga neznanci potpisali !!!!!