Vratimo Hajlu Rožajama!

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Vratimo Hajlu Rožajama!.


Gost

#51

2015-09-10 14:50

Ta planina je vazda bila nasa i tako treba da ostane.

Gost

#52

2015-09-10 15:19

Zato što je Hajla neodvojivi dio Rožaja i naroda toga kraja, a greben je prirodna granica, kako neko ko nikada nije bio na tom terenu može da "razgraničava"????

Gost

#53

2015-09-10 19:01

Svoje ne dajte, tudje ne uzimajte ;)

Gost

#54

2015-09-10 20:27

Kako bi rekli nasi stari"od kako znam za sebe", znam da je i Hajla rozajska. Te granice sa Kosovom nisu smjele da se mijenjaju . Bolje promijeniti te ljude koji su takav ugovor uopste potpisali.

Gost

#55

2015-09-10 21:17

tudje nećemo, svoje nedamo... i podrska za drustvo iz Rozaja ..

Gost

#56

2015-09-11 07:02

Zato sto rozajci nicim nijesu zasluzili da im se oduzima teritorija. Najbolji dimacini na svijetu, najbolji ljudi na Zemlji.

Gost

#57

2015-09-13 04:39

ovu peticiju sam potpisao iz vise razloga, jedno mi nije jasno kako mogu ljudi potpisivat sporazume o razgranicenju nasih planina, isti ti ljudi u svom zivotu nisu se popeli niti na jedno brdo a kamoli na nekoj planini i takvi ljudi da donose svoje odluke, imam osjecaj kao da mi oduzimaju kucu. dokle mi rozajci vise da ispastamo dokle da poklanjamo ako gospodin Luksic i gospodin Konjevic smaatraju da smo mi gradjani drugog reda u Crnoj Gori gadno su se prevarili a Konjevicu porucujem neka dodje u Rozaje da govori onakvim tonom kao sto je govorio na medijima. a dali se pitas konjevicu za puteve kome pripadaju Kosovu ili Crnoj Gori ako se potpise taj sporazum i ti putevi ce pripasti kosovu a ne crnoj gori. visi broj posetioca imamo iz Bosne i Hercegovine a svi znamo da oni vise nece moci na planinu ici jer ce im trebati viza, najbolje brate recite javnosti da hocete da nas utrete iz nase drzave kako ste krenuli ni kokoske nam necete ostaviti uzeli ste primjer Dzingis kana on je radio sve to sa sabljom, ali vi na kulturan nacin hemiskom!! ne pitavsi nikog. Pozivam sve Rozajce sve nase gazije da ustanemo i da sprijecimo potpisivanje sporazuma koji su ga neznanci potpisali !!!!!

Gost

#58

2015-09-13 12:17

Hajla rožaju treba onakva kava je ranije bila. Rožajci sada treba pokazati jedinstvo.
Ramo

#59

2015-09-21 10:28

ostali ste bez fabrika tj, zatvorene sume su vam pod pljevlja a sume su vam oduzete do grada od berana haile vam ili nam nigde nema u turistickim kartama a sada su vam je odsekli narod kulturno se cisti po svijetu sta cete tu bolji ste kad ve nema, namerno ne pisem gramaticki jer smo narod nepismen fakticki smo nepismeni kad niti sta trazimo niti sta znamo kako nam zacrtaju pokriemo se po usima i slusamo,glasli ste 20 godina sta ste dobili sto se mene tice od nikakve vlasti nisam imao koristi, nas narod je nekad imao karakter, kad znaju da vladaju sto se mene tice jos 100 godina neka vladaju imate srece sto ibar ne moze uzbrdo i to bi otislo iz rozaja, selam alejkum corovic ramo bisevo,