peticija protiv diskriminacije pokrivenih zena u BiH


Gost

/ #175

2011-10-29 00:14

Drage moje sestre Islamske vjeroispovesti ,,ovo sto se dogadja ne treba cudit nas.Jer mogu vam reci da u nasoj svetoj knjizi Kur``anu stoji da ce doci vrijeme kada ce neznalice doci na vlasti i donositi neke zakone protiv postenog naroda i cestite vjere.I da nece biti vise ni Hodza a da se narod nece imati gdje ni pomoliti niti se obratiti kome za ,,pomoc kakvu u vezi svoje,,A to sto misle zabranjivati nase zene da su pokrivene ,to je za svaku kritiku i jedna vrsta ponizenja naseg Islama. Jer svako ima pravo na slobodu svoga odijevanja,,jer kako se kaze to je ta demokratija koju uvode zapadne sile i Amerika.A ne uvode se zakoni protiv golotinje i prikazivanja svega prostackoga na TV ,,internetu itd,,gde i djeca imaju pristup..To je stvarno neprihvatljivo za nas zene muslimanke. Evo i ja sam upravo dugo razmisljala da se pokrijem i ako zivim u Svedskoj,To nije nikakvo prisiljavanje nas muslimanki,nego je to nasa zelja za Dinom i Imanom koju nosis u srcu. Pa neka to se protumaci ,,kako ko hoce od ovih neznalica i nevjernika.Vasvija Bella Omeragic Koljic