BOYLA NA ČELO ADVOKATSKOG TIMA U SPORU PROTIV SRBIJE NA ICJ


Gost

/ #375

2016-06-18 23:36

Na zemlji se nikad nista sakrilo nije, istina i pravda su dostizne ali i spore, njihov put je trnovit sa mnostvom zasijeda, koje nedaju istini na vidjelo... svi mi istinu znamo i oni drugi istinu znaju koji je iskrivljuju i lazi prezentuju, ali nam se i neda da je napisemo kako bi je i drugi procitali i shvatili da je istina to sto i jeste...mnogo sam komentara procitao od strane kongresa Bosnjaka iseljenika Sjedinjenih Americkih Drzava, gdjesu glavnu rijec vodili ljudi znanstvenici, pr.doc.medjunarodnog prava koji predaju na istaknutim univerzitetima sirom SAD i sire a oni su Ljudi nasih korijena koji Bosnu i Hercegovinu vole i koja im nesto u zivotu znaci...zao mi je pa se ovako sa BiH manipulura i pogotovo sa napacenim Bosnjacima koi su najvise zla podnijeli za vrijeme rata, a sada za vrijeme mira "njihove vodje" uzimaju sebi za pravo da u ime naroda govore i prodaju sve ono sto je sveto i krvlju steceno, nagodbe se rade na dobrobit pregovaraca a na stetu naroda i drzave...svi znamo za valjane dokaze, pisane tragove organiziranog napada na BiH od strane Srbije i Crne Gore, progone, stratista, tolike masovne grobnice, paljevine, razaranja i jos se cuti za obnovu tuzbe... koli nas to vodi i kuda, a slijepci nismo, koi Dejton, on je rat zaustavio, to je sporazum a ne ustav jedne drzave, BiH je imala svoj ustav kad je primljena u UN i priznata od citavog svijeta, njen ustav kao takav je prosao svu legalnu proceduru i tako je validan upotpunosti... Dejtonski sporazum nikakve procedure prosao nije i kao takav nam se namece i da ga tumaci kako ko hoce i kako mu odgovara... tedko nama svima u BiH neovisno kojoj vjeri ili narodu pripadali dok nas ovakve vodje vodile... lako je nahranit siromaha, ali bogatog je tesko ili bolje receno nemoguce, jer je on uvijek gladan, nikad mu dosta, nema Bogo-bojaznosti ni straha a na postenje i pravdu se vec davno zaboravilo, zaboravljajuci da niko nista sa sobom ponijeti nece, neznam samo dali takvi misle da ce doci vrijeme umiranja i stali misle da sa sobom ponesu...