BOYLA NA ČELO ADVOKATSKOG TIMA U SPORU PROTIV SRBIJE NA ICJ


Gost

#351

2016-05-04 10:44

Professor Boyle je dokazani patriota, i covjek koji se iskljucivo bori za pravdu i istinu, na nacin na koji bi svaki Bosnjak trebao da se bori, sljedeci naredbu Gospodara svih svjetova, da je onaj koji se bori za pravdu na najispravnijem putu. Borba za slobodu Bosne od velikosrpske imperije mora da bude prvi cilj svakog sposobnog Bosnjaka do konacnog oslobodjenja zemlje, i veliki korak ka tome cilju je tuzba protiv Srbije za pocinjeni genocid.

Gost

#352

2016-05-09 05:23

Razlog mog potpisivanja je podrska struki, zelja za pravdom te nvjerica prema politickim utjecajima u ovom slucaju.

Gost

#353

2016-05-14 03:12

Pravda da se pokaze I pobjedi,da se zlocini ne zaborave I ne izbrisu?

Gost

#354

2016-05-14 03:55

srbija I crna gora su krive za agresiju na BIH to znaju I ptice u gori ali politika je komplikovana interesima. zato smatram da za ovaj posao trebaju najbolji advokati


Gost

#355

2016-05-14 05:39

Zato sto je Gospoding Boyle jedina kompetentna osoba koja se moze boriti sa ovim zlotvorima

Gost

#356

2016-05-14 07:22

Zato što je to ispravno!

Gost

#357

2016-05-14 09:23

Pozdrav onima koji su ovo omogucili
Tesko je kada covjek nesto malo bolje vidi od ostali
Radnica sam Zitoprerade Bihac dovoljno kazano
To preduzece radilo cijeli rat uplacene sve obveze
i zamislite i platu redovnu imala ,Ekoloski centar djece svijta miruje ZASTO?(na nasem imanju )
osigurana nisam bila do 2016 god postala jadni bolesni teski bolesnik ZAHVALJUJUCI KOM vlasti i pitam mogu li ji za to tuzit .EVO trenutno nemogu radit nalaz tumor marker ca 125 da bi isla na kontrolu, JER NEMAJU NEKI KOMPONENTI trebala bi u privatnu laboratorij a vec sam prije 20 radila taj nalaz privatno a lezala u bolnici
Necu na kontrolu bolest uzima maha i pasihicki vise i svako STA URADIT ko mi to moze pomoc TO JE RAZLOG POTPISIVANJA PETICIJE Da sam zdrava znala bi sta bi bila bi terorista u zgradi vlade cemu ovakav zivot HVALA NA OVOJ MOGUCNOSTI po pisanju se da primijetiti da se nemoze dalje

Gost

#358

2016-05-14 19:15

Jer Bosna treba svaciju pomoc. No molim vas da ubuduce koristite malo vise postovanja u komentarima koji se ticu ostalih Bosnjaka. Mi se premalo uzajamno postujemo I zato nas drugi ne postuju onoliko koliko zasluzujemo.

Gost

#359

2016-05-14 19:18

Sta da kazem,podrzavam svaku istinsku ideju koja ce konacno da vrati ponos i dostojanstvo nase drzave Bosne i Hercegovine u kojoj ce svi njeni narodi da zive slozno i koji ce da vole ovu zemlju koja je zasluzila poslije svih nepravdi i sukoba da bode voljena i cijenjena za dobrobit svih koji u njoj zive.San mi je takva Bosna i Hercegovina nepodijeljena ni po bilo kojoj crti gdje ce se svi osjecati da tu i takvoj zemlji pripadaju, kao sto je to bilo pet
stotina godina zasto nebi bilo i u buducnosti i bit ce ako Bogda jer svaki drugi oblik nesmije niti moze da bude prihvacen.Zelim vam uspjeh u vasoj namjeri i svako dobro u povratku pravde i istinskog pomirenja u ovoj zemlji.


Gost

#360

2016-05-15 02:52

Zato sto sam BOSANAC

Gost

#361

2016-05-15 04:42

Bilo bi to odlično ali s obzirom da nas narod bas neke svari i ne dotiču ili jednostavno su se pomirili sa činjenicom žalosno je sto smo tako slabo samo organizovani i neslozni jer sa ovakvim vodećim političarima na vlasti mi nikud ne možemo dalje ni na bolje napredovati

Gost

#362

2016-05-15 06:14

Da se pokaže istina, da pobijedi pravda i da dođe mir u Bosnu i Hercegovinu. Sve dok ne budu kažnjeni počinioci genocida i ne bude poništeno djelo počinioca koje je u vidu r.s. kao nagrada za počinjeni genocid nad bošnjacima u bosni neće biti trajnog mira...

Gost

#363

2016-05-15 11:39

Istina se mora znati.Država BiH je neupitna . Srbija konačno mora platiti ratnu štetu koju je prouzrokovala. treba nam kvalitetan advokatdski tim ,koji će svoj posao odraditi dostojanstveno.

Gost

#364

2016-05-15 14:08

Prezivio opsadu Sarajeva..

Gost

#365

2016-05-15 14:31

Prezivio opsadu Sarajeva.

Gost

#366

2016-05-15 16:07

U moru punom Ajkula , prljave igre velikih Sila itd. Itd. teško se i može išta uradit al nadamo se da Istina o BiH može i mora da ispliva na vidjelo !!!

Gost

#367

2016-05-15 19:52

Zbog toga sto želim da svatko tko je počinio bilo kakvu vrstu ratnog zločina bude kažnjen, a kao djete od samo 7godina i sam sam bio zarobljenik,bio sam u logoru.

Gost

#368

2016-05-15 20:23

Želim kaznu za ivršioce zlodjela nad Bosansko-Hercegovačim narodom.
Lijepe pozdrave


Gost

#369

2016-05-16 04:25

Zato sto vjerujem Dr Boylu

Gost

#370

2016-05-17 07:31

Zelim da se zadovolji pravda za sve nesretne gradjane ove nam jedine Drzave - Domovine.

Gost

#371

2016-05-23 18:41

Pravda za sve, svi za pravdu. Pravda za Bosnu i Hercegovinu.
Kazna idajnicima, sloboda narodu i Bosni i Hercegovini,

Vrijeme pobjede ce doci.
Zato ti nemoj leci vec sada, sada u susret pobjedi kreci.

Gost

#372

2016-06-09 16:22

treba vec jednom da i mi docekamo pravdu.

Gost

#373

2016-06-12 10:41

Vratiti drzavotvornost Republike Bosne i Hercegovine tj.povrat jedinog legalnog ustava Republike Bosne i Hercegovine !!! Ukinuti genocidnu tvorevinu RS,pravda mora i pobijedice podnosenjem tuzbe protiv Srbije sa uvazenim prof.BOYLE na celu advokatskog tima. Patriote nase jedine nam domovine Republike Bosne i Hercegovine ujedinite se !!!

Gost

#374

2016-06-17 05:18

Ako se ne kazni genocid moze se ponovit.

Gost

#375

2016-06-18 23:36

Na zemlji se nikad nista sakrilo nije, istina i pravda su dostizne ali i spore, njihov put je trnovit sa mnostvom zasijeda, koje nedaju istini na vidjelo... svi mi istinu znamo i oni drugi istinu znaju koji je iskrivljuju i lazi prezentuju, ali nam se i neda da je napisemo kako bi je i drugi procitali i shvatili da je istina to sto i jeste...mnogo sam komentara procitao od strane kongresa Bosnjaka iseljenika Sjedinjenih Americkih Drzava, gdjesu glavnu rijec vodili ljudi znanstvenici, pr.doc.medjunarodnog prava koji predaju na istaknutim univerzitetima sirom SAD i sire a oni su Ljudi nasih korijena koji Bosnu i Hercegovinu vole i koja im nesto u zivotu znaci...zao mi je pa se ovako sa BiH manipulura i pogotovo sa napacenim Bosnjacima koi su najvise zla podnijeli za vrijeme rata, a sada za vrijeme mira "njihove vodje" uzimaju sebi za pravo da u ime naroda govore i prodaju sve ono sto je sveto i krvlju steceno, nagodbe se rade na dobrobit pregovaraca a na stetu naroda i drzave...svi znamo za valjane dokaze, pisane tragove organiziranog napada na BiH od strane Srbije i Crne Gore, progone, stratista, tolike masovne grobnice, paljevine, razaranja i jos se cuti za obnovu tuzbe... koli nas to vodi i kuda, a slijepci nismo, koi Dejton, on je rat zaustavio, to je sporazum a ne ustav jedne drzave, BiH je imala svoj ustav kad je primljena u UN i priznata od citavog svijeta, njen ustav kao takav je prosao svu legalnu proceduru i tako je validan upotpunosti... Dejtonski sporazum nikakve procedure prosao nije i kao takav nam se namece i da ga tumaci kako ko hoce i kako mu odgovara... tedko nama svima u BiH neovisno kojoj vjeri ili narodu pripadali dok nas ovakve vodje vodile... lako je nahranit siromaha, ali bogatog je tesko ili bolje receno nemoguce, jer je on uvijek gladan, nikad mu dosta, nema Bogo-bojaznosti ni straha a na postenje i pravdu se vec davno zaboravilo, zaboravljajuci da niko nista sa sobom ponijeti nece, neznam samo dali takvi misle da ce doci vrijeme umiranja i stali misle da sa sobom ponesu...