BOYLA NA ČELO ADVOKATSKOG TIMA U SPORU PROTIV SRBIJE NA ICJ


Gost

#301

2016-04-24 12:13

Hoću slobodnu i naprednu Bosnu

Gost

#302

2016-04-24 12:17

Istina i samo istina

Gost

#303

2016-04-24 13:02

Pravda je spora, ali dostizna. Vjerujem da ce Boyl znati izboriti pravdu na Medjunarodnom sudu u Haagu. Pozdrav svim prijateljima Republike Bosne i Hercegovine.

Gost

#304

2016-04-24 18:39

Da se skine mafija sa vlasti.Da nevlada kralj babo Alija pa posle kralja dodze prinz Bakir koji nakon babine smrti postane kralj.

Gost

#305

2016-04-24 19:19

Dokazani bosanski patriota i najbolji advokat za zastupanje RBiH pred Medjunarodnim sudom u Hagu
Ljiljan

#306

2016-04-24 20:32

Da bi se makar djelimicno zadovoljila pravda I kaznila nepravda koja je nanesena bosnjacima Bosne i Hercegovine nanesena agresaijom Srbije, Crne Gore i Karadzicevih cetnika Revizija tuzbe protiv Srbije sa genocid u BiH I njeno aktivno ucesce u agresiji na BiH revizija je neminovnost i simbolicna satisfakcija za vbrutalni genocid, agrsiju i ubijanja nevinog bosnjackog stanovnistva.

 


Gost

#307

2016-04-25 02:44

Zato sto znam sta mi misle.

Gost

#308

2016-04-25 04:28

Zato sto sam i ja ostecen direktno od strane Srbije.
Izgubio sam sve u stanu i posao u Bosanskom Samcu.

Gost

#309

2016-04-25 05:17

Niko ne pita narod nista nego rade sta ima je volja, bez obzira jel to dobro za BiH i njen narod

Gost

#310

2016-04-25 08:11

Svjedoci smo sta znaci 25 godina ropstva za sve ljude koji zive na prostorima okupirane Republike BiH. Zrtvovati ljudskost i zivote u ime jedne etnicke iluzorne superiornosti je umna bolest koja je nanijela toliku stetu da je nikakva privremena korist ni za koga ne moze nadoknaditi. Pravedno rjesenje koje potice od istine omogucuje ljudski zivot za sve ali za njeg se moraju zalagati sva prezivjela srca.

Gost

#311

2016-04-25 08:53

Politika i skrivanje po dogovoru dokumentacije iz Republike Srbije , dostupnost novih dokaza, sve to skupa vidim da bešto nije kako treba biti.Volio bih da već poznatu istinu, dokumentujemo i sudskim odlukama.

Gost

#312

2016-04-25 08:58

Dostupnost novih podataka, saznanje da se po dogovoru Srbije i međunarodne zajednice ne dopusti pravi uvid u ratnu dokumentaciju R.Srbije , jednostavno traži, da se sazna prava istina.

Gost

#313

2016-04-25 11:19

Zato što sam ubijeđen kako je prof. Boyl izuzetan pravni stručnjak i prijatelj Bosne i Hercegovine. To je pokazao svojim ranijim, profesionalnim i nadasve stručnim angažovanjem. Takođe, da je ostao agent naše zemlje, uz svoj/drugačiji/adekvatan pristup i rad, presuda iz 2007. godine bi, ubijeđen sam, bila znatno povoljnija za Bosnu i Hercegovinu, a tuženu stranu jasnije prikazala kao odgovornu za rat u BiH-u i strašne posljedice koje je prouzrokovao.

Gost

#314

2016-04-25 12:35

nadam se da će se probuditi svijest građana, niko ne bi smio ovo smatrati nevažnim i dozvoliti da drugi odlučuju za nas

Gost

#315

2016-04-25 13:16

jedan dokazani prijatelj Republike Bosne i Hercegovine, svakako mu se mora dati mandat, izdajnike kao Sakiba Softica odmah eliminisati da nam ne prave dalje stetu

Gost

#316

2016-04-25 13:27

Zato sto bi ovo potpisali i svi moji kojih vise nema, pa kako ne bih ja koji sam jos uvijek tu.

Gost

#317

2016-04-25 14:37

Zato sto sam jedino sa prof.Boylom na celu tima sigurna da se taj spor kasnije nece pretvoriti u ukidanje krivice za genocid cak i RS. Jer, moze se desiti da se taj spor protiv Srbije zavrsi totalnim krahom. Da niko ne bude kriv za genocid ni Srbija, ni RS vec da sud konstatuje da su se Bosnjaci sami poubijali medjusobno. Po Memorandumu II koji se sprovodi, tako je. Sve je moguce u ovom svijetu.
Osim toga ni ovu presudu bosnjacki predstavnici, kukavice i izdajnici, nisu upotrijebili za pokretanje procesa ukidanja RS. Umjesto toga oni tvrde da je "neupitna"i dozvoljavaju da RS, odnosno Dodik i drugi uz njihovu pomoc nastavljaju genocid i brisanje onih koji su se popisali jer ih nisu stigli pobiti, a planirali su. Cekaju dozvolu od Dodika da objave rezultate popisa! jos mu odnjeli popisni materijal da moze tacno da izbroji koliko je Bosnjaka viska u odnosu na onaj broj koji su oni planirali da ih ostane poslije genocida. Katastrofa!

Gost

#318

2016-04-25 14:41

Na zalost oni koji bi trebali da odrade taj posao rade sve da se to ne odradi. Odavno od bosnjacke "pameti" i nasih vodja sam digao ruke. Cast izuzetcima! Pa nek onda makar On predvodi nas tim.

Nedzad

Gost

#319

2016-04-25 16:26

Pridruzio sam se peticiji posto sam uvjeren da Srbija nece nikada prestati biti izvor opasnosti po BiH i Bosnjake osim ako plati za dosadasnje genocide. Sramota je sto su se odgovorni kod Bosnjaka onako nenarodno ponijeli u Hagu, kao i sto u prethodnim godinama nisu ucinili nista za obnovu tuzbe. Na svim Bosnjacima i ostalim BiH patriotima je da pritiscima, makar u posljednjim momentima, osiguraju ponovno dovodjenje Srbije na Sud u Hagu, ali ovaj puta sa prof. F. Boyle-om kao celnikom advokatskog tima.
Tajib Pasanbegovic

Gost

#320

2016-04-25 16:37

Ovu peticiju sam potpisao zato, sto je Bosna i Hecegovina LJUVAV moja, Majka moja, a sta se voli vise od Majke?!

Mustafa Nurkic

Gost

#321

2016-04-25 16:41

Ovu peticiju sam potpisala zato sto VOLIM BiH.

Remzija Ferhatbegovic

Gost

#322

2016-04-25 17:12

Podrzavam peticiju za postavljanje gospodina Boyla na celo advokatskog tima zbog njegovog nesebicnog truda i doprinosa za istinu i pravdu.

Gost

#323

2016-04-25 18:41

Da se konacno Bosna oslobodi i da Bosanski narod pocne da zivi zivotom dostojnim zovjeka.
Enevr Subašić

#324

2016-04-25 20:18

Zato što želim da se gradu u kojem sam rođen i odrastao vrati prije ratni naziv te da ga doživljavam kao svojim i bosanskohercegovačkim gradom.


Gost

#325

2016-04-25 20:32

Imam puno povjerenje u Profesora Boyla, da ce on savjesno i sa ljubavi prema nasoj domovini Bosni i Hercegovini, voditi ovu pravednu tuzbu do pobjede, da nikad vise narodi BiH ne dozive genocid. Bilo koji drugi tim, bez njegovog ucesca, nista nece postici, i samo ce otvoriti vrata da se nasoj djeci i unucima opet desi isto (i jos gore), nego sto se desilo nasoj prezivjeloj generaciji. Zrtve i masovne grobnice, koje se stalno otkrivaju, ocit su dokaz genocida u Bosni i Hercegovini. Sabotiranje i odugovlacenje optuzbe na medjunarodnom sudu, je samo po sebi licemjeran zlocin protiv covjecnosti.
Prof. Dr. Naim Kosaric, Kanada