Peticija Ambasadi SAD povodom preustroja FBiH

Bodo S.

/ #44 Re: Re: Re: Re:

2013-02-07 09:02

#40: - Re: Re: Re:

Eto ti  skole ,  pa  nisi  svestan da Srbija ima svoje mesto na karti  i  nema  sirenja  posle svakog zveckanja oruzjem . Izgubili ste  Jugoslaviju.... niste je sacuvali . JNA vas je u crno zavila, ali jeste napravili Srbsku   na Bosanskoj teritoriji .   Jos niste nigdje procitali  kako se to desilo, a  drago vam kad neko govori  srpski jezik. Vi sami niste sretni sto imate tu svoju Srbiju sve nesto zevate  napolje , gladni i  ratoborni . Slutite  da ni Srbija  nije  vasa prapostojbina ,  znate da ste dosli  iza Karpata i Rusi  vas  vole,  ali  zato  mislite da je vasa misija  sirenje  pravoslavlja i srbstva na Evropu sto  dalje pa i do  Londona . Da unistite Evropsku Uniju?  Bosanci vole i postuju svoje susjede pa cak i kada  oni nisu  dobronamjerni i posteni .  Bosnjaci znaju da svaki  covjek pojedinacno u svom zivotu nosi svoje vaspitanje i odgovoran je za svoje ponasanje licno.  Karma postoji .  Ponekad vas ne razumemo ali verujemo da je sve prolazno . Izgubili ste vi mnogo raznih  zemalja koje su planirane da budu sve  Srbske zemlje. hahahah --- a eto  mozete se nadat --- sve  dok vam kriminal dusu hrani i  vodi.  Znamo da nista nije  vecno ,  pa to  i jest  glavna  POENTA  u predmetu sto se zove  Istorija .  Nikad  nije malo  citanja Istorije . A ja govorim sve jezike koje znam i naucim  i  slobodan sam Bosanac u sred  Banja Luke.