Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post

466

#472

2013-03-15 11:34



#471
2013-03-15 11:33

lik kojeg je uhljebio je zlatan peršić koji je sad glasnogovornik min.zdravstva,drugo raspitaj se ti malo kako se ponaša nisko karkelja kad leži u bolnici on ili njegova familija.idemo dalje pogledaj malo listu čekanja za kravet u bolnici,i pogledaj malo prezimena zaposlenih u bolnici.a i zapitaj se malo jli mogao on biti na ovoj poziciji 21god. da nije isiti bio sda uvlakač,nego pukla tikva oko,pukla tikva,a nama običnom narodu je isto,kovertu pa u bolnicu.i glupko neće nakaš lično tražiti pare,al je odgovoran ako njegovi dok.traže ili i kod njega važi ono alijino nije znao.p.s.nisam ja ni za seku vjeruj al svi su oni u par deka!!!!

Replies


Gost

#483 Re:

2013-03-15 11:55:42

#472: 466 -

aferim!

hajmo sada redom:

- ko je Zlatan Persic i zasto ga je dr. Nakas zaposlio? Kako je to dr. Nakas uhljebljavao ljude u Min. zdr.?  je li i tamo bio direktor?

- koliko si para nosio u koverti i kome? ima policija i ima zakon pa se to prijavi. usput, ako si tako platio med. uslugu i ti si pocinio krivicno djelo. raspitaj se u organizacijama civilnog drustva o ulozi dr. Nakasa u prevenciji korupcije u zdravstvu

- sta je sa listom cekanja u bolnici? daj barem jednu cinjenicu, ne znam na sta mislis

- koja prezimena spominjes? ako mislis na njegovog bratica Nedžada raspitaj se malo o kakvom kalibru doktora se radi pa se zapitaj je li tamo jer mu je amidza direktor ili sto zna i umije?

- kako se ponasaju Nisko i njegova nana kada su u bolnici? daj opet neku činjenicu

- nije u kantonu bila SDA 21. godinu na vlasti pa je dr. Nakas ostao. da je tako kako pricas, dobio bi on pedalu od SDP-a prije dvije godine

ps. vjerujem da nisi za seku. ti si garant jedan od onih "sa asfalta" sto im je manja muka kada ga zauzdaju ovi likovi sa strane nego kada mu je prvi komsija uspjesan

 

djina

#507 Re:

2013-03-15 13:08:15

#472: 466 -

samo da vam kazem da sam ja godinama pacijent ove bolnice i da nikada ni bombonjeru niko nije trazio a ne kovertu i ne sirite mahalske price rekla-kazala.za razliku od njih,na kapiju Koseva ne mozes primirisati bez koverte (i to mi je licno iskustvo,ne prenosim mahalanje)