Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post


Gost

#729 Stranac

2013-03-17 15:46

Osjecam se jadno i tuzno kad citam sve ove napisane rijeci. Ne zivim u Bosni! U petak na poslijepodnevnoj pauzi sa kolegama na poslu zapocnem pricu o ovom svemu sto se desava u Bosni. Pricu o jednom fantasticnom covjeku i ljekaru kojeg bolesni politicari zele da uklone jer im pamet i znanje smeta. Moje kolege me gledaju pa kazu." Vama iz bivse Jugoslavije, najbolje sto se moglo dogoditi bio je Tito. Retovali ste, ubijali se, raselili se po zemaljskoj kugli i sta se dobili? Da naravno, dobili ste mogucnost da stvorite drzavu, a vi ste izabrali nacionalisticke partije koje su vas i uvele u bratoubilacki rat. Rat vas nije naucio pameti jer eto na celo drzave ste postavili mafijase, vi ste ih birali! Vi bosanci se hvalite kako je u vasoj zemlji znanje i skola od velikog znacaja, a po svemu tome sto se sad desava tamo, niti vam premijer ima mozga u glavi niti se mora imati znanje i posteno stecena diploma da se dodje na mjesto direktora jedne bolnice!"
Cutim i stidim se! Moje kolege su u pravu! Zaista je ovo velika bruka i sramota! Narod mora dokazati da je pametniji, a svi znamo da je narod bosanki i skolovan i pametan i da ne bi trebao dozvoliti ovo zlostavljanje od strane SDA.
Sa Vama smo!

Replies


Gost

#824 Re: Stranac

2013-03-17 20:07:10

#729: - Stranac

Svaka vam cast na ovim rijecima jer vas potpuno razumijem. Ja nikad ne glasam na bosanskim izborima jednostavno jer nema se za koga glasati. Sve je to sljam!

Ovaj put glasam  .... za patriotu i plemenitog  dr Nakasa!

bibi

#1070 Re: Stranac

2014-03-23 14:13:14

#729: - Stranac

e moj stranac Quo vadis