Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post


Gost

#957 PRIJEDJIMO SA RIJECI NA DJELA

2013-03-20 09:48

POSTOVANI GRADJANI SARAJEVA I BOSNE I HERCEGOVINE

PROCITAH SVE OVE KOMENTARE OD 1 DO 956 I MOJ ZAKLJUCAK JE DA SE VISE NEMA STA RECI NITI CEKATI! SAMO NA OVOJ STRANICI PETICIJU JE POTPISALO 6621-a OSOBA! ZAR VAM TO NISTA NE GOVORI? DOVOLJNO JE DA NAS POLA OD OVIH STO SMO PETICIJU POTISALI IZADJEMO I SMIJENIMO I SDA I SEBIJU IZETBEGOVIC. NAPOLJE SMECE!
PREPUCAVANJE SA OVIM KOMENTARIMA NECE POMOCI NITI NAMA NITI DR NAKASU, A JOS MANJE PRAVDI I BOLJEM STANJU U BOSNI I HERCEGOVINI. VRIJEME JE DA SE PREDJE SA RIJECI NA DJELO!
PROCITAH PAR KOMENTARA GDJE LJUDI ZAISTA IMAJU DOKAZE U RUKAMA PROTIV KLANA IZETBEGOVIC. PA DAJTE MOLIM VAS DA SE TO JEDNOM VISE I RASVIJETLI! LEZATI NA DOKAZIMA A NISTA NE UCINITI JE ISTO IZDAJA!


U BOSNI I HERCEGOVINE IMA HVALA BOGU JOS PAMETNOG I POSTENOG NARODA! DR NAKAS NAM JE NAJBOLJI PRIMJER! PA HAJDE ONDA DA STANEMO BUKVALNO IZA NJEGA I SPRIJECIMO OVO STO SE DESAVA. AKO TREBA I ORUZJE UZETI U RUKE, PA UZMIMO GA! DA, DA MNOGI KAZU MENI JE DOSTA RATA! KOME NIJE! RAT JE BIO ALI NIJE PROSAO! NAROD JOS UVIJEK PATI I POTLACEN JE, MALTRETIRAN, GLADAN I ZLOSTAVLJAN! A OD KOGA? PA NE ZIVIMO VISE U 18 VIJEKU. LJUDI MOJI OVO JE 21 VIJEK, GODINA 2013, ZAR JOS UVIJEK DA TRPIMO ZLOSTAVLJANJE!


SVE OVO STO JE RECENO OVDJE - PRENESIMO U DJELO I TO JOS DANAS! SUTRA VEC MOZE BITI KASNO!

Replies

Istina najviše boli

#963 Re: PRIJEDJIMO SA RIJECI NA DJELA

2013-03-20 12:25:10

#957: - PRIJEDJIMO SA RIJECI NA DJELA 

 

Slažem se sa gotovo svim što ste rekli, ali kakva korist od toga. Ova peticija je postigla svoj cilj i dala do znanja da su građani prepoznali prevaru i da im se gadi to što Izetbegovići rade. Rečeno je po ko zna koji put i dosta činjenica koje oslikavaju pohlepu novih federalnih oligarha. I šta sad? NIŠTA. I Izetbegovići to dobro znaju i zato i rade to što rade. Škripi bošnjo zubima i odnekud očekuje pomoć i podršku koja nikad nije i nikad neće doći. Tuđa ruka svrab ne češe. Kukavičluk je naša karakterna osobina. Svi ti koji posjeduju dokaze o Izetbegovićevom kriminalu sakriće se u mišiju rupu i otud izvirivati i nagovarati druge da podmetnu svoja leđa. Tako smo i u ratu radili. Izvuci se do Minhena ili dalje i otud poručuj kako za našu stvar treba izginuti do zadnjeg. Koga zadnjeg. Mene? Sve ove hiljade potpisa praktično ne znače ništa. Kad se trebalo samo okupiti pred Opštom bolnicom slovom i brojem nije nas bilo ni dvadesetak. Eto to je ta virtualna podrška ravna lajanju kera iza plota. Dobro poznajem situaciju u bolnici i gospodina Nakaša. Pouzdano znam da ga većina zaposlenih u kolektivu voli i poštuje. Ali gdje su bili kad je to trebalo i praktično pokazati. Pa na kraju krajeva po čemu su to onda i zaslužili da im bude bolje. A ne može se reći ni da su glupi ni neškolovani. Pa šta su onda? Kukavice, tipični bosanci koji čekaju sadaku i da im neko drugi problem rješava. Ne može se carstvo zadobiti na dušeku sve duhan pušeći. Ja ću u bolnicu doći po nekad kad moram, odnosno kad se razbolim. A zaposleni će morati svaki dan trpiti tiraniju malograđanke Sebije. Osim toga šta će biti s njima i njihovim radnim statusom kad Izetbegović odtrguje objekat. Noga gospodo. I sve to im nije motiv da se za sebe bore. Čekaju da se to desi pa će onda cviliti. E sad razmišljam ovako. Što to opet ja da podmećem svoja leđa kad se oni sami za sebe ne bore? Besramnika, gnjidu od čovjeka i prodanu dušu Ganiju puštaju u bolnicu i on ih sve hladno posra po glavama. Odlično. Drugi put otvorite i usta gospodo. Narode ne gubi vrijeme u potpisivanju ovih sranja od peticija. One su i smišljene da se narod malo izduva, a Izetbegović će i dalje po svom kako je i navikao. Još dok proda BH Telekom i dvije tri firmice što su preostale pa gospođu za suknju i pravac bratska Turska. A ti se narode jebi u nazovi državi koja je davno kolonizirana i prodana i gledaj koji ćeš strani jezik učiti da znaš s gazdama razgovarati. Jal ruski, jal engleski. Šta ćeš takvi smo. Kukavice i uvijek pod nečijom šapom ili čizmom. Sluge koje se okreću za svakim čobaninom. To treba pisati u čitanke i ne lagati djecu.