Tuzba protiv Ivana Ivanovica

Quoted post


Gost

#136

2014-12-04 15:43

Previše je ovo sve uzelo maha od strana agresora koljaci na slobodi a rulja omalovažava žrtve

Replies


Gost

#138 Re:

2014-12-04 15:45:39

#136: -  

 Slažem se!

gost

#139 Re:

2014-12-04 17:09:52

#136: -  

 Da, otislo je daleko. Tako to biva sa hajkama. Ali daleko je otislo kod nas, covjeku prijete smrcu a djeteu silovanjem. Toliko je otislo daleko da je agresor postala zabavna emisija?!

Rat je nepravedan i zrtve nema samo jedna strana, nego svi koji u njemu sudjeluju. Iz Srbije su mladi masovno bjezali u to vrijeme, da ne bi bili mobilisani od strane JNA, da vode rat koji nisu zeljeli, niti ga izazvali. I njihovim majkama su se prisilno mobilisani sinovi vracali u kovcegu.

 

Zrtve niko nije podcnjenjivao, niti su one bile predmet price, vec ono sto je bilo nakon 1995. odnosno zavrsenog rata.

wtf

#148 Re:

2014-12-05 21:15:29

#136: -  

 Kog agresora?ja ne poznajem bukvalno ni jednu osobu koja je ratovala u Bosni i Hrvatskoj a znam 1000 ljudi. Ne znam koji vi problem imate sa Srbijom i sta vise hocete od nas kad nas nije briga uopste nit da l' postojite ili ne postojite,i sta radite i sta ne radite.U Srbiji niko ne gleda vase emisije niti ga zanimaju.Niti sam kad cula da neko spominje Bosnu i Bosnjake i da bi im ista uradio.
Ako ne mozete da zivite sa Srbima u slozi onda nas lepo zaobidjite i dovidjenja.