Tuzba protiv Ivana Ivanovica

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Tuzba protiv Ivana Ivanovica.


Gost

#126

2014-12-03 21:33

Svaka čast. Treba ga odvesti u lokal svima poznat te teške 1995, i dočarati mu sta su te djevojčice prošle, izvinjenje je malo!

Gost

#127

2014-12-03 22:12

ne znam u šta je ostario....
Srbijanac

#128 Re:

2014-12-03 22:31

#1: -  

 Svi vi po Bosni ste malo pukli sa mozgom... Sa razlogom, bez dileme. Ali morate da shvatite jedno. Nikada, kada se u Srbiji kaze Bosanac (Bosanka) se ne misli na muslimane vec na sve sve one koji zive u BiH. Tako da bi ovo onda bilo uvredljivo i za Hrvatice i Srpkinje podjednako. Da se ne lazemo, i srpske devojcice su isto tako silovane, pa se ne izvinjavate nesto puno zbog toga! Sama sala je benigna i nikako ne treba da se izvinjava "bosnjacima" vec, ako ce to i da uradi, svim zenama u BiH. Uostalom, hajde da podvrgnemo DNK testu svu decu rodjenu nakon silovanja u BIH pa da vidimo ko je zaista silovao te devojcice... Rezultati bi bili gori od ovog humora.

Saki

#129

2014-12-04 00:17

sta reci jednom majmunu jednom skotu, jednom izrodu


Gost

#130

2014-12-04 08:08

Sarlatan se nije "salio" samo na racun Bosanki vec i Albanki. Ups, kakva koincidencija, nigdje zena iz Srbije. :-D 


Gost

#131

2014-12-04 08:24

Bez komentara sam ..B O J K O T ! 

 

PODMSEVA SE SVIMA !!!

"novinar" !??!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gost

#132

2014-12-04 10:40

Zelim samo da istaknem da se oni sa nasim narodom nemogu niti trebaju da ponasaju tako,jer ako im mi dopustinomo kao sto je do sada bilo oni ce moci sa nasom drzavom i nasim narodom i brisati cipele...to je figurativno...dosta je vise njihovih lazi i prebacivanje losih djela koji su oni pocinili...prebacivanje nasem narodu.Ispast ce na kraju po svojim lazima da su ispali oni mozda zrtve RATA...netrebamo im to DOZVOLITI CILI SVJET ZNA ali oni nece i nezele da priznaju SAMO ISTINU

Gost

#133 Re: Re:

2014-12-04 11:47

#128: Srbijanac - Re:  

 A dobro onda pametnice, ko je bio u srebrenici 95g? Srbi, Hrvati? Vi u Srbiji ste ograničeni sami od sebe, živite u lažima od kada postojite, sve što učite i načemu ste odgojeni su laži! Oni koji skontaju da žive u laži (pokojni Đinđić) bude vaš izdajnik i omah ga smaknete. Sami niste složni, jedni ste nacionalnisti, drugi niste, samo ovi što nisu moraju da šute zbog vas da ne bi doživili takvu sudbinu. Živjela vaša velika Srbija, kako ste odgajani u laži i matematika vam nije više ipsravna, jer ono što je kod vas veliko u ostatku čovječanstva se tumači kao malo. Doviđenja!

gost

#134 Re: Re: Re:

2014-12-04 15:29

#133: - Re: Re:  

 Mi zivimo u lazi?! Pa vi ste ljudi koji su sam na sebe bombu bacili na pijaci da bi bili zrtve a Srbi krivi!

1995. godina je ujedno i godina kada je rat okoncan!!!!! Od zabavne emisije i benigne sarkasticne sale, napravili ste politicki problem. 99% Ivanove stand up komedije u emisiji je posveceno zezanju na racun srpskih politicara i estrade, a 1% mozda necemu iz regiona.

Vi ste najobicniji licemeri. Smeta vam zezanje na racun maloletnica koje se sexaju sa plavcima?! A zasto to niste sprecili?! Gde su ovi pobornici hajke i lova na ljude da dignu glas i kazu da mirotvorci seksualno opste sa maloletnicama?! Vama ne smeta sto se one sexaju, ali smeta kada neko to kaze?! Vrhunac licemerja i laznog morala.

Gde ste bre vi, da podignete glas protiv vesanja coveka u Iranu, jer je okacio sliku sa trogodisnjom cerkom na facebook-u?! Ah, da, to je uvreda za Muhameda!

 

JBT toliko ste glupi, da moramo da smislimo novu rec koja ce pravilno da opise vase stanje svesti, jer glupost nije dovoljna.

 

Ako se ne daj Boze pretnje bolesnika zavrse tragicno po Ivana i njegovu porodicu, nadam se da ce inicijatori ove bezrazlozne hajke trunuti u zatvoru do kraja zivota!

Napravite sami svoje emisije u skladu sa IQ koji imate, ne uvozite nase, komplikovano je za vas da ih ukapirate.


Gost

#135

2014-12-04 15:32

Valjda su trebale već stići osude ljudi s državne televizije i ukinuti se svako emitovanje ovog mrzitelja drugog i drugačijeg.Građani BiH ne plaćaju tu pretplatu da bi im se dodavala sol na rane.

Gost

#136

2014-12-04 15:43

Previše je ovo sve uzelo maha od strana agresora koljaci na slobodi a rulja omalovažava žrtve

Gost

#137 Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 15:44


Gost

#138 Re:

2014-12-04 15:45

#136: -  

 Slažem se!

gost

#139 Re:

2014-12-04 17:09

#136: -  

 Da, otislo je daleko. Tako to biva sa hajkama. Ali daleko je otislo kod nas, covjeku prijete smrcu a djeteu silovanjem. Toliko je otislo daleko da je agresor postala zabavna emisija?!

Rat je nepravedan i zrtve nema samo jedna strana, nego svi koji u njemu sudjeluju. Iz Srbije su mladi masovno bjezali u to vrijeme, da ne bi bili mobilisani od strane JNA, da vode rat koji nisu zeljeli, niti ga izazvali. I njihovim majkama su se prisilno mobilisani sinovi vracali u kovcegu.

 

Zrtve niko nije podcnjenjivao, niti su one bile predmet price, vec ono sto je bilo nakon 1995. odnosno zavrsenog rata.

ponosnabosnjakinja

#140

2014-12-04 17:56

 Vidjela sam da baš dosta osoba koje podržavaju Ivanovu izjavu govore da on nije kriv šta se dešavalo za vrijeme rata u Bosni i Hercegovini. Ali to nije ono o čemu se ovdje radi, ne znači da se treba praviti šale na račun silovanih djevojčica, djevojaka i žena. Jedno je sigurno- ono ko nije doživio da mu neko u porodici doživi to što su naša djeca, majke i očevi doživjeli neće shvatiti zašto smo se mi državljani Bosne i Hercegovine našli uvrijeđenim nakon te "šale".

gost

#141 Re:

2014-12-04 18:49

#140: ponosnabosnjakinja -  

 Pa on i nije pravio salu na racun silovanih djevojcica, pa to niko ziv ne bi uradio. On je govorio o zabrinjavajucoj pojavi od rata do danas, gdje maloletne djevojcice radjaju u ogromnom broju. To nije normalno U svakoj drzavi je takvo sta zakonom kaznjivo, da imas sex sa maloljetnicom. Ali posto je to zabranjena tema, nasi mediji su loptu prebacili na zrtve rata, a onda je normalno u ljudima probudjen revolt. Drzavljani BIH su i Srbi i Hrvati a ne samo mi, ali po svemu se vidi da smo se mi Bosnjaci jedino prepoznali u ovoj prici.


Gost

#142 A.C

2014-12-04 19:46

IVAN JE GOVNO! 


Gost

#143

2014-12-04 20:05

grrrrrrrrr

Gost

#144 Re: Re:

2014-12-05 03:47

#141: gost - Re:  

 Izvini, ja nisam ni bošnjak, ni hrvat, ni srbin, nego građanin BIH. Spominjanje plavih šljemova govori veoma dobro šta je on mislio. 

gost

#145 Re: Re: Re:

2014-12-05 07:55

#144: - Re: Re:  

 Pa zar su sljemovi otisli kada se rat zavrsio 1995?


Gost

#146

2014-12-05 14:36

U zatvor djubre
wtf

#147 Re: Ima i on cerku?e slepcino slepacka

2014-12-05 21:09

wtf

#148 Re:

2014-12-05 21:15

#136: -  

 Kog agresora?ja ne poznajem bukvalno ni jednu osobu koja je ratovala u Bosni i Hrvatskoj a znam 1000 ljudi. Ne znam koji vi problem imate sa Srbijom i sta vise hocete od nas kad nas nije briga uopste nit da l' postojite ili ne postojite,i sta radite i sta ne radite.U Srbiji niko ne gleda vase emisije niti ga zanimaju.Niti sam kad cula da neko spominje Bosnu i Bosnjake i da bi im ista uradio.
Ako ne mozete da zivite sa Srbima u slozi onda nas lepo zaobidjite i dovidjenja.


Gost

#149 Re: Re:

2014-12-05 22:17

#148: wtf - Re:  

 Mi ovdje čuli kako vas je NATO bombardovao, jer inače vas ne isnteresuje niko drugi osim vaše Srbije, pa eto, mora da ste to izmislili da odglumite žrtvu.

gost

#150 Re: Re: Re:

2014-12-05 22:54

#149: - Re: Re:  

 Za to ste vi specijalisti. Dovoljno je reci Merkale. Ima to jos koliko hoces, sto ste sami sebi radili da se proglasite zrtvom, ali i ovo je dosta.