Tuzba protiv Ivana Ivanovica
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Tuzba protiv Ivana Ivanovica.
|
Gost |
#12014-12-01 14:52Netreba komentar. |
|
| |
|
Gost |
#22014-12-01 15:31Treba da te bude sram i stid |
|
| |
|
plavi sljem |
#32014-12-01 17:35spavam ti ga sa zenom patuljak jedan |
|
| |
|
Gost |
#42014-12-01 20:22Treba i njega i Ramiza Zmaja objesiti u centar Sarajeva |
|
| |
|
A.B.C |
#62014-12-01 21:13Mislim da od samog izvinjenja nema nista ,treba ga kazniti i njega i Prvu po depu, a njega i sa zabranom pojavljivanja na tv minimalno godinu dana .Kako kazu nasi stari UDRI GDJE NAJVISE BOLI.Ima i on kcerku pa.... A ima i Allah dragi pa ce mu dati sto je i zasluzio |
|
| |
|
Gost |
#72014-12-01 22:03Ja potpisao |
|
| |
|
Gost |
#82014-12-01 22:09nadam se da ce ju potpisati cijela BiH racunajuci i veliki dio RS-a- |
|
| |
|
Gost |
#92014-12-01 22:20Drzim ga na piku jos od kad je dodika doveo u emisiju i lizo mu pakas...a djuro nekmu samar pukne na onoj emisiji tvoje lice zvuci poznato. |
|
| |
|
Gost |
#112014-12-01 22:33Nedostatak osnovne kulture i kucnog odgoja mora biti sankcionisan. |
|
| |
|
Gost |
#12 Re:2014-12-01 22:39Ramiz Zmaj je covjek koji je prezivjeo rat i osjetio na svojoj kozi. Ne mozes poredit njega i ovog nacionalistu! |
|
| |
|
Gost |
#132014-12-01 22:48Suvisna je svaka rijec...Sramota...A mo ko mi...nikad se probuditi...Nazalost.. :( |
|
| |
|
Gost |
#142014-12-01 23:08Samo još da se skupi sto vise potpisa, pa da kreten povuče sve što je izgovorio svojim prljavim, iskompleksiranim ustima i pomislio svojim mizernim odurnim bićem punim mržnje, zavisti i zlobe... |
|
| |
|
Gost |
#152014-12-01 23:14Zelim da se izvine javno u svojoj emisiju |
|
| |
|
Gost |
#162014-12-01 23:29podijelite i pozovite sto vise da podpisu |
|
| |
|
Gost |
#172014-12-01 23:46Nece se taj nikad izvinuti,samo udri po dzepu |
|
| |
|
Gost |
#182014-12-02 00:41Zato što je lik potpuni konj ! |
|
| |
|
Gost |
#192014-12-02 00:54Treba njega kazniti iako se Izvini!da mu se odredi momentalni otkaz,SRAM ga bilo |
|
| |
|
Gost |
#202014-12-02 01:01Krmak da zna sto ne zna ne bi to nikad rekao.On radi za sistem koji ga masno placa i sve dotle dok sluzi tom sistemu radi ce kako oni to zele.On je samo pas lajac,kojeg oni drze na lancu i kazu mu sta ce reci.Njega treba vratiti u predskolsko vaspitanje i na vjeronaku Hodzi da malo uci o Islamu i njegovoj ljepoti. |
|
| |
|
Gost |
#212014-12-02 01:07neprihvatljivo. |
|
| |
|
Gost |
#222014-12-02 03:43We need to put an end to racist, fascistic behavior. |
|
| |
|
Gost |
#232014-12-02 07:49Nemam rjeci |
|
| |
|
Gost |
#242014-12-02 08:31Ono što je on rekao nema veze sa zenama koje su silovane vec sa nasim "finim i postenim" Bosankama i Hercegovkama sto su "radile" ispred zgrada UN-a, SFOR-a, IFOR-a i sl., gdje god je bilo vojnika koji su bili spremni platiti usluge. I ne znam sto ovo ikog normalnog pogadja, kad je to istina .... Danas imamo isto, samo nisu s vojnicima vec sa politicarima i biznismenima, i onda su se zvale kurve a danas sponzoruše. i povucite ovu peticiju, samo potvduje da su Bosanci glupi i da sporo kontaju.
|
|
| |
|
Gost |
#252014-12-02 08:39Ako podržavaš nasilje,trebaš odgovarat kao i onaj ko ga čini! |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.