OSLOBODITE COVJEKA ALMAZA ZAROBLJENOG U NASIM DZELATIMA

Quoted post


Gost

#70

2015-07-29 21:32

Potpisujem ovu peticiju jer se protivim relativizaciji agresije na suverenu drzavu RBiH koja je imala pravo da bude zasticena po medjunarodnom pravu a kojoj je to pravo bilo uskraceno. Naime, neshvatljivom odlukom da se nametne embargo na oruzje mojoj zemlji, svi mi smo bili prisiljeni da branimo nase gole zivote i zivote porodice. Svjesni smo podmukle namjere agresorske strane tj pobunjenih separatistickih Srba u Bosni cije namjere su sad relativizirati agresiju i nase sve borce proglasiti zlocincima. Zao je agresoru sto ih nisu uspjeli sve pobiti kao Srebrenicane. Da im se pruzi ponovna prilikam, sigurna sam ucinili bi opet isto sa svima nama.Potpisom i pristankom deytonske prevare nama je sad ovakva borba nametnuta, naime ratna vlada RBIH se slozila, amnestirala zlocince, agresore i pristala na TRI STRANE SU VODILE SUKOB. Ta greska i izdaja sad kosta cijelu nasu drzavu i hapse se nasi posteni branioci i pripadnici legalne ARBIH, a zlocinci paravojnih formacija i separatisti traze neko svoje PRAVO. Nema tu nikakve pravde jer to su separatisti koji su digli ruku na svoju rodjenu drzavum, svoj narod, ubijali, palili rusili protjeravali. Odkud da sad ti isti zlocinci traze pravdu a znaju kakvog zla su trazili, nanijeli i prije svega svi oni su bili vojni legitimni cilj po svim medjunarodnim konvencijama. Tacka!

Replies


Gost

#88 Re:

2016-02-26 17:42:05

#70: -  

 NISTE TREBALI RAZJEBATI JUGU KONJI GLUPI A SAD HOĆETE MUSLIMANSKU BOSNU